Vse pohvale T2

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a kitl » 10. Jul 2007 ob 09:03

No rad bi se iskreno zahvalil podjetju T2. Takšne prijaznosti ne doživiš vedno. Včeraj popoldne se Kitl odpravi s svojo nosečnico na Brnčičevo, da bi zamenjala enega Belcota za PSTN vmesnik. Seveda kot ponavadi prideva prepozno 10 minut čez četrto popoldne misleč, da imajo odprto do šeste ure. Prideva do vhodnih vrat na kar opaziva, da so zaklenjena. Obrneva se in počasi racava proti avtomobilu na, kar za nama priteče prijazni mladenič in naju vljudno povabi notri. Kljub končanemu delovniku je nama je uredil vse, kar sva želela in sicer zamenjal Belcota za PSTN vmesnik in poleg tega nama še ponudil aparat Panasonic za borih 30 EUR tako, da nama je bila še prikrajšana pot v Teletrgovino. V glavnem imena prijaznega mladeniča ne vem pa vseno se bi zahvalil njemu in celotnemu podjetju T2 za res odličen odnos do strank.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a obi » 10. Jul 2007 ob 10:48

Če je bil visok pa bl suh zna bit Aleš skrbnik skladišča, njemu je to podobno. Drugače sta pa uvidevna in sta lepo pogledala do kdaj je odprto, ker imaš 99% nekaterih ko pridejo ob petih ali šestih pa preklinjajo pred vrati pa zvonijo pa nevem kaj.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

|DSI|
Faca
Prispevkov: 180
Pridružen: 23. Jan 2007 ob 20:08
T-2: Že imam
Paket: T4 Tera 100/100
Kraj: Lj - Dravlje

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a |DSI| » 10. Jul 2007 ob 11:31

Jaz bi tudi pohvalil Aleša. Bilo je enkrat pred dvema mescema ko mi je crknil modem. Po nekajkratnem klicarjenju na HD2 sem se odločil, da grem direktno k njim na Brnčičevo nest modem, da mi ga zamenjajo. Aleš je takrat posodobil firmware in mi dal svojo mobilno številko in mi rekel, da če zadeva ne bo delovala naj ga pokličem in mim bo po monterju poslal nov modem. Zadeva ni delovala, zato sem ga poklical in že čez dobrih 15min sem dobil nov modem, ki je čisto normalno funkcioniral. Vsa čast Alešu.
Slika T-2
Slika FTTH
Slika UMTS

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a obi » 10. Jul 2007 ob 17:59

Prijazen dečko.včas tud men del zrihta za katerega zvem včas skor prepozn pa naj mu bo.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 10. Jul 2007 ob 19:38

Se pridružujem pohvalam. Ko sem šel pred časom po dodatni amino, stestirat modem in povprašat o težavah z mojo linijo sem najprej naletel na enega od tam zaposlenih, ki je bil sicer korekten, samo malce počasen. Po slabi minuti prileti še "nekdo" in se pridruži reševanju mojega problema. Kasneje se izkaže, da je to Aleš, ki se tako angažira, da so ga morali sodelavci prositi, če lahko malce bolj potiho govori, da so lahko delali :D
Da mi novo opremo in svoj GSM kar se izkaže za koristno ker po priklopu doma ni nič delalo. Ga pokličem, reši zadevo v minuti in to je to.

Take rabite na T2, ne pa Mitjev sarkazem.

Uporabniški avatar
velis
Znanec
Prispevkov: 90
Pridružen: 7. Jul 2007 ob 08:02
T-2: Že imam
Paket: kvajestvemker
Kraj: Radovljica

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a velis » 10. Jul 2007 ob 21:01

Žal je samo 5% ljudi takih, kot Aleš. Pa ne govorim o T-2. Ostalim 95% se prosto po ***** svira, pa še to maš srečo, če naletiš na takega. Med temi 95% jih je še kr nekej, ki se jim niti svira ne več...
Kakorkoli, fino je vedet, da ima tvoj provajder :lol: tudi ljudi, ki so v onih 5%. Nekaj jih imate definitivno in ti vsekakor poganjajo cel stroj, pa tud če morjo zato švicat. Upam, da so posledično tud ustrezno nagrajeni.

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a obi » 10. Jul 2007 ob 21:30

velis napisal/-a:Upam, da so posledično tud ustrezno nagrajeni.
No comment on that
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 10. Jul 2007 ob 22:40

Torej imamo že dva: Primož (viewtopic.php?f=7&t=2151) in Aleš.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 309
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a Steni » 10. Jul 2007 ob 22:57

Če dodaš še T-2- jevce z tega foruma jih je že ducat :razz:
Slika
Slika FTTH

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 10. Jul 2007 ob 23:17

Samo še vedno je loterija, da nabašeš na enega izmed njih uradno. Tu na forumu je malo lažje. Tudi peticija, da se razgasi Navadnega Nimdo za blaženega se že podpisuje. :D
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 11. Jul 2007 ob 00:27

tonimona napisal/-a:Samo še vedno je loterija, da nabašeš na enega izmed njih uradno. Tu na forumu je malo lažje. Tudi peticija, da se razgasi Navadnega Nimdo za blaženega se že podpisuje. :D
Prnes kuj kva čakaš! Bom nateru celo familijo pa še tamalino podganco da podpišejo! :roll:
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

tomko036
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 27. Mar 2007 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžna svetloba
Kraj: Kranj

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a tomko036 » 20. Jul 2007 ob 20:54

Navadni Nimda a si že blažen? :D :D , če še nisi nej mi zrihtajo papirje da še jaz podpišem, poj te bom pa prosu za avtogram. Res car si.Kapo dol takim ljudem kot si ti. Kok ti rata vse sfolgat?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Jul 2007 ob 23:54

Tomko036 - o čem govoriš? :mrgreen: Jaz sem tule, da probam komu pomagati, če pride kje do objektivnih težav. Pomaga mi cela ekipa T-2, od administracije, računovodskega in pravnega oddelka, prek inženirjev do tehnikov in študentov na HelpDesku, ki delajo vedno bolje in jih moram pohvaliti pred vsemi. Včasih pa celo kakšen od šefov pomaga s svojo ekspertizo. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a obi » 20. Jul 2007 ob 23:57

Navadni Nimda napisal/-a:Tomko036 - o čem govoriš? :mrgreen: Jaz sem tule, da probam komu pomagati, če pride kje do objektivnih težav. Pomaga mi cela ekipa T-2, od administracije, računovodskega in pravnega oddelka, prek inženirjev do tehnikov in študentov na HelpDesku, ki delajo vedno bolje in jih moram pohvaliti pred vsemi. Včasih pa celo kakšen od šefov pomaga s svojo ekspertizo. :)
Hvala za pohvalo. Samo mene samo HD kliče (ej pr eni stranki pa neki ne dela, pol mi pa vse razloži - jst poreden seveda lepo čakam :twisted: - na koncu mu pa povem da sem na optiki :P smeh.). Ne ne moram tud jst pohvalt ta se je HD malo izboljšal sam kaj čmo počitinice so tu in veliko počitnikarjev včasih pride na HD, bojo prej mogl k men v šolo.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

tomko036
Faca
Prispevkov: 193
Pridružen: 27. Mar 2007 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžna svetloba
Kraj: Kranj

Re: Vse pohvale T2

Odgovor Napisal/-a tomko036 » 21. Jul 2007 ob 20:40

Navadni Nimda napisal/-a:Tomko036 - o čem govoriš?
Jest pravim, da si car, ker se resnično trudiš, kot vsi drugi na T2. Upam, da vam bo to uspevalo še naprej. :D .
Meni dela T2 enkratno (internet in tv), tako da sem se pred 14 dnevi odločil, da grem na polno razvezan dostop - se pravi vzel sem še telefonijo.

Odgovori