[Imam] 8/1

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Miha
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

[Imam] 8/1

Odgovor Napisal/-a Miha » 17. Apr 2006 ob 10:49

JUHUHU!

Zadeva sicer dela krasno. Vse skupaj so priklopili isti dan kot je telekom svojo šaro odnesel. Ni mi pa jasno zakaj toliko škatel? A se res ne da vsega slupej spravit v eno manjšo...

IP telefon je tako grd, da sem ga takoj vrnil in se odločil, da ostanem na starih telefonih. Naročil sem dve številki. Eno zase drugo za mojo sestro. Eno torej preki ip telefona, drugo pa preko ISDN vmesnika. Rečeno je bilo, da bodo obe številki v roku 14 dni preklopili na ISDN vmesnik. Čakam na prvi račun...

Brez problemov pa sevede ne gre....
Ko se probam povezat na eMule in testirat porte zadeva preprosto ne funkcionira. Na svoji mašinci imam tudi postavljen en mali webserver, pa zadeve od drugje ne morem niti pingat niti odpret. A so http, ping, eMule port, pa še kej se bo našlo zaprti??

IP naslov naj bi bil dinamičen, pa se ni spremenil že odkar so zadevo priklopili... V čem je fora. Sej po eni strani sem vesel, mi usaj ne bo treba DYN DNSja uporabjlat ampak useeno... A kdo ve na koliko časa naj bi se IP refreshal?

Vprašanje sem že poslal na tehnično podporo in upam, da bodo kmalu odgovorili oz. rešili probleme, sicer mi tale 8/1 prav nič ne pomeni...

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 17. Apr 2006 ob 12:54

Porti so odprti samo na nizki varnosti.
IP se ne refreša tako kot pri siolu, drug IP dobiš le v primeru da imaš komp vgasnjen več kot 24 ur, ob zamenjavi mrežne, etc...
Slika Optika od 30.5.2008

Miha
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Varnost?

Odgovor Napisal/-a Miha » 17. Apr 2006 ob 19:10

Potemtakem imam jaz visoko varnost že po defaultu? A je dovolj če pošljem zahtevek za nižjo varnost na info@t-2.net?

LP!

Uporabniški avatar
modena
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 07:43
T-2: Že imam
Paket: 4 mBIT/S- 512 kbit/s-imel
Kraj: Žalec

Odgovor Napisal/-a modena » 17. Apr 2006 ob 19:45

Poglej na list, ki si ga dobil ob priklopu, kjer so napisani vsi podatki in zgoraj desno ti tudi napiše kakšen paket imaš in kakšno varnost uporabljaš. Če si naročil visoko varnost -link : http://www.t-2.net/ponudba_varnost.html imaš skoraj vse porte zaprte. Z dopisom jih zaprosi, da ti spremenijo na nizko varnost in boš imel odprte vse porte ter ne bo teh problemov.

l.p.
Nimam več od 20.10.2006.

Odgovori