[Naročil sem] 10/2 + TV + Tel

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
zdravilstvo@t-2.net
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:04
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Vrhnika

[Naročil sem] 10/2 + TV + Tel

Odgovor Napisal/-a zdravilstvo@t-2.net » 17. Apr 2006 ob 20:29

Sklenil sem pogodbo za paket 10/2 + TV + Tel. T-2 se z v pogodbi zavezuje da bo izzzzpolnil pogoje iz pogodbe. Že na samem začetku je bilo ogromno problemo z up. imenom, oz. potrebovali so dva dni da so mi določili up. ime in pasv. Kasneje se so zgodile reklamacije za TV. Zavrnil sem že 3 računa in v dopisu sem prosil da mi izstavijo nove (vsakič) brez da mi zaračunajo TV. Vsak mesec dobim nov račun za pretekli mesec, nobenega opomina za neplačane račune. Moji klici na 059.. ne morejo urediti NIČ. Tam mi obljubljajo da se bo zadeva razrešila takoj ter da me bojo poklicali, poslali obv, po eMailu itn..
Namreč, problem TV-ja je v tem da preklapljanje med kanal poteka takole: izberi nov kanal, pejd na sprehod in ko se vrneš boš videl ta nov kanal. Obupno dolgo traja pavza med "šaltanjem" kanalov, potem se pojavijo kocke in kocke in... potem ni glasu ali neki ml,bl, oflc, T-2 družba očitno ni sposobna servisirati svojih komintentovoz opraviti storitev katere ponuja , dajala je lažne obljube na katere je marsikateri nasedel. Nas nekaj (danes nas je 11) se dogovarjamo kako organizirano s skupnimi močmi poskušamo prisiliti T-2 da zaračunane obljube že enkrat rešijo. Če ne bo možno doseč dogovora v kratkem čeasu bomo pripravili masovno akcijo "STRAN OD T-2". Osebno bom (ker mi gre za posel -sp) zahteval prekinitev pogodbe in povrnitev škode (ispad posla zaradi telefona, tiskani mediji -katerih ni malo ter plačilo stroškov priklopa interneta in telefona na nekega drugega ponudnika). Če imate sl. probleme se javite.
SKUPAJ PRITISNIMO NA T-2 ker smo samo tako močni.
LP vsem in vam želim hitro rešitev problemov s T-2.
Dule

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 17. Apr 2006 ob 20:59

Prepričan sem, da je problem samo v tem, da si na prvem profilu 15/3 in ti zmanjkuje downloada za TV ker imaš naročeno 10/2. Pokliči na T-2 in vprašaj koliko se ti sinhronizira modem, ter na katerem profilu si.
Aja pa še to - a imaš svoj kabel za TV ali originalni? Največ izgube se pojavlja pri kablih in potem je slaba slika.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

zdravilstvo@t-2.net
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:04
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a zdravilstvo@t-2.net » 18. Apr 2006 ob 07:47

Hvala za nasvet. Veliko klicev in se je zgodilo NIČ. Problem je v tem da en pove eno drug pa drugo in nikoli te eden ne poservisira do konca, potem vedno nekaj preverjajo pol pa rečeje da bojo javili nazaj in se tukaj vse konča. OBUP

Nejko
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 12:40
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a Nejko » 18. Apr 2006 ob 08:41

Lej, js zle kčičem na t2, za pogodbo... mi reče da bo danes (ponovno) poslal, čeprav so 2 tedna nazaj že poslali in prejšnji teden tud. Reče mi,d a je bla poizvedba poslana na telekom v sredini februarja. No, zle kličem na telekom da bi preveru to, pa mi model začne.

lool: pogovor se snema :D
No, to ni ravno napaka. Ni na vas da raziskujete resničnost podatkov, vi zahtevajte od svojega ponudnika storitve ki ste jih naročili, mi vam ne moremo pomagati.
Hmm?!?! :roll:

zdravilstvo@t-2.net
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:04
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a zdravilstvo@t-2.net » 7. Maj 2006 ob 08:21

T-2 --- TV
Še vedno slabo. Preklaplanje (pavza) med večino programov traja tudi do 15 sec. Ton -zavok (signal) pri veliki večini programov je zelo razničen od zelo tihega do tega da moraš zmanjševat ton ker je preglasno. Skratka zelo slabo. Po pogodbi mora T-2 zagotoviti kvaliteto ponujenih storitev in ker mi tega ne onemogoča jaz ne plačujem računov dokler storitev ne bo v redu. Enako priporočam tudi drugin ker je to ena od poti.
LP

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 7. Maj 2006 ob 13:13

zvoka t-2 ne more spreminjat ker samo pošljejo tisto kar pride preko satelita
Slika Optika od 30.5.2008

zdravilstvo@t-2.net
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:04
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a zdravilstvo@t-2.net » 5. Jun 2006 ob 07:45

Ponovno so bili pri meni serviserji. Ugotovili so da je "moja" tehnika OK in da bodo info posredovali odgovornim za TV in da se bo kmal kvalitetea TV izboljšala. Po nekaj dneh se je T-2 sistem sesul. Reli so da inštalirajo nov software (cel dan ???) in da bo po tem kvalitea boljša. REZULTAT!
Ponovno se pojavljajo kockice katerih ni bilo nekaj časa, preklopi med kanali so včas še veliko daljši (tudi po 2 min) in veliko krat sistem zmrzne.
Tako da T-2 ni sposoben ponuditi kvalitetne storitve TV.
Račun za TV ne plačujem in ga ne bom plačeval dokler TV ne bo tak kot je treba.
Dule

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 5. Jun 2006 ob 09:47

Mislim da ti zmanjkuje downloada. Če imaš 10/2 linijo in download popolnoma zaseden, mogoče zmanjka bandwitha za TV, sploh če si še na 1. profilu. Daj možnost t-2 da porihta, mislim da so 99% takih primerov zrihtali :wink:

zdravilstvo@t-2.net
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:04
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a zdravilstvo@t-2.net » 7. Jun 2006 ob 06:42

Nč mi ne zmanjkuje dowloada. T-2 rihta TV že od septembra 2005 IN OČITNO NI SPOSOBEN VREDITI ZADEVE razen da samo obljublja in nič druzga. Za to mi na kraj pameti ne pade da plačam naročnino za TV dokler ni vse OK (po pogodbi sodolži kvaliteto zagotoviti).
Dule

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 7. Jun 2006 ob 06:54

1. T-2 je začel poslovati oktobra, prvi priklopi so bili novembra, tak da ne vem od kot tebi septemra 2005
2. Ne vem kaj ima televizija veze s tvojim s.p.
3. Opiši kje imaš postavljen modem, kako dolg imaš kabel iz vtičnice do modema, ali imaš zraven modema kakršnekoli električne naprave, ali imaš poleg kabla (iz vtičnice do modema) kakršnekoli električne naprave.
4. S koliko se ti sinhronizira modem in na katerem profilu si?

Lahko pomagamo, ampak moraš pokazat malo volje in imeti v glavi da boš mogoče pa sam lahko kaj postoril da bo delovalo boljše.

Lp

zdravilstvo@t-2.net
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:04
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a zdravilstvo@t-2.net » 7. Jun 2006 ob 20:16

Takole!
1. Ne septembra ampak novemra 2006 sem sklenil pogodbo KATERO SEM DOBIL NAZAJ (po neštetim opozorilom) MAJA 2006.
2. Neumna ugotovitev TV<>Sp ????
3. Serviserji so bili pri meni ugotovili da je vse OK in DA NE VEJO ZAKAJ NE DELA TV tako kot je treba, tako da ni problem pri meni - TV kvaliteta se vseskoz spreminja. ko vprašam na T-2 kaj je narobe vedno se kakšen drug oglasi in mi pove neko novo varianto in da prijavo posreduje naprej in da bo v kratkem popravljeno. Kot do zdaj nič se ni spremenilo - ta teden je najslabša kvaliteta do sedaj pa so rekli da so zrihtali.
4. Nisem tehnični tip in ne razumem vprašanje

Voljo se že pokazal velikokrat, T-2 pa samo enkrat ampak je ostalo samo na dobri volji.
če operater ni sposoben ponuditi kvaliteto naj nekvaliteto umakne s trga oz. če ni sposoben poservisirati naj to ponudi zastonj dokler ne bo OK.
jaz ne delam za T-2 in mi ni treba za to imeti v glavi ker to ni moja dolžnost.
T-2 mora ponuditi nemoteče gledanje tv če to hoče zaračunati, jaz pa V GLAVI da imam dinarčke da to uslugo pravočasno in redno plačam.

ČE SE ŽE PONUJATE PA DAJTE REŠITI TA PROBLEM TV-ja
Lp

zdravilstvo@t-2.net
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:04
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a zdravilstvo@t-2.net » 24. Jun 2006 ob 10:32

Seveda, ko je treba kaj konkretnega narediti je T-2 tiho, ko pa je treba obljubljati pa je T-2 prvi na seznamu.
Kaj nam pomeni nizka cena storitev ko pa je kvaliteta le-teh slaba ali zelo slaba.
Nekaj je treba ukreniti da se začnejo spremembe na T-2 na bolje.
Iz zanesljivi izorov pa je moč opaziti priprave konkurence ki kažejo da se bo tudi tam zadeva spremenila na bolje (ceneje in hitreje ter z veliko manj motenj)
LP
ps
Počakajmo na jesenske ponudbe

Shrek
Model
Prispevkov: 210
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:46
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Izola

Odgovor Napisal/-a Shrek » 24. Jun 2006 ob 11:53

Glej, T-2 je pričel tržiti dokaj novo-netestirano VDSL tehno. Cena je nizka prav zato, ker so se zavedali, da bodo težave. S časoma bodo porodne težave odpravljene. Do takrat ga uporabniki najbolj naj..emo. Pač tako je, če nisi zadovoljen pojdi drugam. Kam? To je vprašanje. Upam, da se bodo zadeve spremenile in tudi ostali ponudili konkurenčne cene.
Slika
čakal 200 dni

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 27. Jun 2006 ob 14:10

zdravilstvo@t-2.net napisal/-a:Seveda, ko je treba kaj konkretnega narediti je T-2 tiho, ko pa je treba obljubljati pa je T-2 prvi na seznamu.
Kaj nam pomeni nizka cena storitev ko pa je kvaliteta le-teh slaba ali zelo slaba.
Nekaj je treba ukreniti da se začnejo spremembe na T-2 na bolje.
Iz zanesljivi izorov pa je moč opaziti priprave konkurence ki kažejo da se bo tudi tam zadeva spremenila na bolje (ceneje in hitreje ter z veliko manj motenj)
LP
ps
Počakajmo na jesenske ponudbe
Ta problem na centrali je bil očitno danes odpravljen! :)
Optika 100/10

Shrek
Model
Prispevkov: 210
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:46
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Izola

Odgovor Napisal/-a Shrek » 28. Jun 2006 ob 13:24

Še dobro, da je N.Nimda tu :)
Slika
čakal 200 dni

Odgovori