[Imam] 4096/512 + VoIP

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

[Imam] 4096/512 + VoIP

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 29. Okt 2007 ob 23:27

Sam postopek je trajal praktično po zapisanem postopku (nekaj dni več, ni blo sile ker sem mel še net od SiOL-a) in vse so dokaj hitro uredil.
Mal se je zataknilo pri sami priključitvi, mal po moji krivdi ker sem mel mač čudno napeljavo, mal pa na njihovi ker niso mel sabo vse potrebne železnine (manjkal je switch). Model od T-2 mi pove da bo prišel en drug stric in uredil zadevo in res, 2 dni kasneje dobil klic da bo uletel ta stric, ki je zadevo nato tud rešil. In tako sem (zaenkrat še :) ) srečni uporabnik T-2 VDSL. Včasih sem govoril da mi je 1Mbit čist zadost ampak zdej ko sem dobil 4Mbit ne grem več nazaj lol. Youtube se ne zatika več, trailerje gledam kot za šalo in net radio ne prekinja tud ob grdi zlorabi kakšne strani z veliko slikami.
Iger in telefona še nisem sprobal, prvih ker nimam nič pametnega (če bo po sreči dobim spet CS:S), za drugega pa nimam štroma hehe.

Ampak skupno vzeto sem zaenkrat nadzadovoljen s priklopom, hitrostmi, stabilnostjo, tehnično pomočjo (e-mail) in seveda ceno za ponujeno.
I'm a happy camper now :) Sam še da dobim optiko v naš kraj pa bo zakon hehe

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: [Imam] 4096/512 + VoIP

Odgovor Napisal/-a Mark » 30. Okt 2007 ob 00:34

Če boš imel kakšno težavo raje pokliči v center ali pa v ZS enemu tehniku ali pa delavcu v klicnem centru, pa se potem zadevo pošlje naprej!

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: [Imam] 4096/512 + VoIP

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 30. Okt 2007 ob 09:25

Ni blo nič posebnega tko da se je dalo vse zmenit preko maila. Tud sicer najraje uporabljam e-mail ker s slednjim komuniciram 98% časa na netu (če odmislim forume).

Odgovori