T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
ERGY
Model
Prispevkov: 215
Pridružen: 28. Maj 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: ----------

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a ERGY » 24. Dec 2007 ob 01:48

Quake4 igramo le na original serverjih, vecinoma .se .de .nl, zato pa ni blo nbenga SiOL streznika.
Slika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a madpanter » 24. Dec 2007 ob 19:29

kaj pa battlefield2 server bi tui blo fajn met sploh ranked :oops: :mrgreen: je kaka opcija da tudi to postavite?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a oyoy » 24. Dec 2007 ob 23:47

malkec - pogruntal sem, v čem je fora s pam-om na serverju! ko boš na msn-ju me klikni. edino še ne vem, al naj bom vesel, ker zdaj vem za kaj gre, al naj bom jezen, da sem za to porabil 5 ur, še posebaj zato, ker sva že prej imela rešitev na dlani, samo tega nisva vedela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika

donpale
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 23:10
T-2: Že imam
Paket: 10/1+IP TV
Kraj: MB

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a donpale » 7. Jan 2008 ob 20:35

em...sej vem da ste proti piratstvu(tudi jaz bi bil, če bi imel denar :oops: ).
ampak za crackan server je potreben samo en al dva fila... torej, vi imate originalno igro itd, le nastavitve so konfigurirane... :D :D :D

bLADEK
Model
Prispevkov: 271
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 14:50
T-2: Še nimam
Paket: 10/2
Kraj: Jesenice

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a bLADEK » 11. Jan 2008 ob 11:14

Je sploh kaj ljudi na orig. serverju? Predlagam da "scrackate" COD in postavite original CS 1.6, ker si ga lasti skoraj vsak slo gamer. ;-)
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a Malkec » 11. Jan 2008 ob 11:34

Na serveru ni igralcev. Zanimivo - css imajo originale in igrajo, cod4 pa ne :roll:

Deadeye
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 15. Feb 2007 ob 14:10
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optik
Kraj: Koper

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a Deadeye » 11. Jan 2008 ob 12:15

Ko bo COD4 dovolj stara in bo key stal do 15€ bo tudi tega imela večina slo igralcev...

Je kje spisek vseh serverjev(vseh iger) na t-2?
Slika
Na optiko čakal 45dni

bLADEK
Model
Prispevkov: 271
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 14:50
T-2: Še nimam
Paket: 10/2
Kraj: Jesenice

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a bLADEK » 11. Jan 2008 ob 13:54

Malkec napisal/-a:Na serveru ni igralcev. Zanimivo - css imajo originale in igrajo, cod4 pa ne :roll:
Dosti ljudi je kupilo CSS samo zaradi CSPromoda, ki pa je zaenkrat v openbeti zelo razočaral. Zato igrajo CSS. :) Poročaj, kaj ste se odločili za COD server :!:

Deadeye napisal/-a:Ko bo COD4 dovolj stara in bo key stal do 15€ bo tudi tega imela večina slo igralcev...

Je kje spisek vseh serverjev(vseh iger) na t-2?

Že že, ampak ga nebo noben več igral. :idea: Mislim, da je zaenkrat samo COD4 in CSS.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Jan 2008 ob 13:57

Malkec, če ni igralcev, potem vrži dol igro in daj kaj drugega. Pa seveda pazi, da se ne najde kaka crack-ana verzija. Piratarije seveda ne podpiramo. :shock:
Optika 100/10

bLADEK
Model
Prispevkov: 271
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 14:50
T-2: Še nimam
Paket: 10/2
Kraj: Jesenice

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a bLADEK » 11. Jan 2008 ob 14:26

Sej pravim, če pod nobenim pogojem noče imeti scrackanega serverja in hočete imeti gor playerje,... CS 1.6. Kakršna koli vprašanja, Malkec feel free to PM. 8)
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Jan 2008 ob 14:33

Aha, tu se pa ne bom vmešaval. To mora urediti Malkec in pa seveda T-2 gaming community! 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a oyoy » 11. Jan 2008 ob 15:12

hehe, malkecu sem predlagal že prvi dan, naj raje postavi server za america's army, ki je free, ker na CoD 4 originalu ne bo kruha.
in ne bo držalo, da bo čez nekaj časa, ko bo CoD 4 cenejši, kaj bolje. CoD 2 key je danes možno dobiti relativno poceni - če svoj extreme server, ki je vsakodnevno poln, naredim original, ga nihče ne bo več niti povohal. na žalost je tako v naši deželi. vsaj pri CoD-u. igralo se je, igra se in še nekaj časa se bo igralo izključno na skrekanih public serverjih. do neke mere smo za to krivi vsi, ki ponujamo skrekane serverje, po drugi strani pa bodo naši slovenčki, tudi če bodo vsi SLO serverji originalni, raje igrali na madžarskih serverjih, kot bi kupili original. zatorej - kot sem že napisal, če želim imeti server, na katerem se bo igralo, ga moram skrekat, če pa želim imeti server samo za to, da kažem naokoli, da server imam, postavim original in lahko v miru dolvlačim torrente, saj linja zaradi serverjev ne bo trpela niti malo :mrgreen:
Slika

Uporabniški avatar
Spiko
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 24. Jul 2006 ob 21:07
T-2: Že imam
Paket: net+tel
Kraj: Kranj

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a Spiko » 12. Jan 2008 ob 03:49

oyoy napisal/-a:igralo se je, igra se in še nekaj časa se bo igralo izključno na skrekanih public serverjih.
preprosto povedano, lažeš. če ste ti & tvoji znanci tako škrti da ne špilate na orig. serverjih ste pač taki, ne posplošuj pa na vse slovence. moj kolega je kupil celo dve kopiji, da lahko tudi če je kdo na obisku igrajo.
sicer pa WoW so tut skrekani serverji, pa glej kok ljudi je kupilo igro.. baje da 10k+ samo pri nas.

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a oyoy » 12. Jan 2008 ob 07:26

mimogrede imam original. v bistvu 2 originala, ker se pri meni igra na 2. računalnikih in ni prav, da bi ata lahko igral na vseh serverjih, otroci pa naj iščejo skrekane.
in ne posplošuj mojih besed, ker sem napisal, da to velja za CoD.
ker si me že imenoval za lažnjivca prosim svoje besede še utemelji. povej mi samo 1 public server v sloveniji, ki je original in se na njem igra.
in če ti še kaj ni jasno, ti lahko na dolgo in natančno opišem, kaj pomeni v sloveniji, ko se pojavi klan, ki ima originalen server in hoče igrati ware na originalnem serverju. rabiš kak link, kjer vsi pljuvajo po njih, da so noobi, ki ne znajo igrat in imajo zato originalen server, da preko konflktov dobijo ware?
seveda nekaj svetlih izjem je . med slovenskimi klani mislim. na splošno je situacija takšna, kot sem jo opisal. govorim iz izkušenj, ne zato, ker poznam enega zanesenjaka, ki ima slučajno original.

in če tvoj kolega kupuje KOPIJE ... no ne bom komentiral .... :D
Slika

LordAragorn
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 2. Nov 2007 ob 13:55
T-2: Že imam
Paket: T4 + 4xGSM
Kraj: Radovljica

Re: T-2 postavil COD4:MW Dedicated gameserver za 32 igralcev

Odgovor Napisal/-a LordAragorn » 14. Jan 2008 ob 11:25

oyoy napisal/-a:malkec, nekaj sem ti okoli tega že povedal, v teh parih dneh si lahko videl, da moje besede držijo - dokler bo server original, bo server prazen. na žalost je v naši deželi tako. v anketi na moji spletni strani je preko 70 % tistih, ki so glasovali reklo, da je cod 4 potegnilo iz neta. originale imajo večinoma samo tisti, ki igrajo na cb, pa še tam marsikdo išče krekane serverje za ware.
tudi siol, amis, redox in verjetno še katera firma, ki se je ta trenutek ne spomnim, so strežnike skrekali, če so hoteli imeti igralce na njih.
torej tisti, ki imate kaj besede pri tem na t-2 premislite, ali se bolj splača imeti originalen in prazen server, ali pač server skrekat in tudi na ta način ponudit neko dodatno storitev.
in da ne bo pomote - ne navijam za cracked serverje, niti slučajno !!! ampak trenutno stanje na slo cod sceni je takšno.

Prodajanje bučk... in na skrekanih serverjih ne mores igrat ne v CB ne v ESL ne kje drugje....
Ce hočeš online igrati pač plačej tistih nekaj evrov. Se strinjam, da tapru sprobas skrekan spil in če ti je všeč ga kupiš. Če ti ni, pač ne. Mal tuje forume poglej, če boš kje vprašal za karkeršnokoli pomoč ali postavil vprašanje in boš rekel, da maš skrekano igro/ali server...ti bodo rekli, da se pojdi v peskovnik igrat in se J***... tko pač je, nobeden ne mara šalabajzerjev.
Sploh pa ne resni online gajmerji...

In T2 hvala za sever. Ne vem pa zakaj je mod PAM gor k se uporablja pretežno v matchih zaradi pravil (cb, cbhc, esl...).
Ker potem server ni Ranked... :roll:

Problem, da je prazen ker ga ne uporablja noben klan in potem gredo vsi igralci na druge serverje ker vsak gre pač igrat na server k je "populated" in ne na praznega...

Slika

Slika

Odgovori