[Imam] 1024/256 + 2IP telefon + IP TV

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

[Imam] 1024/256 + 2IP telefon + IP TV

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 28. Dec 2007 ob 12:20

Po preteku pogodbe pri siolu sem prešel na storitve T-2,mislim da nekje pred 1,5 leta. S prehodom in storitvami se zelo zadovoljen, sicer je bilo na začetku nekaj problemov z telefoni a so mi tudi to uredili. Novembra sem si naročil še TV priključek, ki so mi ga priključili 30.novembra nekje opoldan. Ko sem dobil položnico za november sem bil presenečen ko je bila postavka za TV 0,63 kar je znašalo nekaj čez 7 evrov. Dejansko sem imel TV v novembru manj kot 12 ur zaračunali so mi ga pa za več kot pol meseca. Tu se pa potem začne brezupno klicanje, ker pa je bilo položnico treba plačati v roku sem ta znesek TV enostavno odbil ter preostali znesek plačal, šele naslednji dan sem pa dobil odgovor o dobropisu.
tako da sem z storitvami dokaj zadovoljen edino z TV imajo skoz neke težave, skoraj vsak dan kateri od programov šteka, jaz pa tudi ne morem vsak dan klicat in poslušat njihovega avt. odzivnika ki mi je zelo moteč, ker ponavlja eno in isto da vem že cel govor na pamet. Kolikor pa sem zasledil po forumih ima z TV teževe veliko uporabnikov tako da mislim da bi lahko to mal porihtali sami od sebe ne da mormo nonstop klicat.
LP Robert.
LP Robert

Odgovori