[Imel sem] 1/256+1TV

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
pagatz
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 19. Feb 2007 ob 11:51
T-2: Že imam
Paket: 1/256+TV

[Imel sem] 1/256+1TV

Odgovor Napisal/-a pagatz » 14. Apr 2008 ob 14:22

Od danes tudi uradno (podpisan papir na T-2) nisem več uporabnik T-2. Naročnik sem bil od marca 2006, težav se je nabralo preveč (gl. http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=7&t=2735) da bi še vztrajal. :jao: :blbl:

Po novem uporabljam "edino nepravo" optiko, ki mi za +6 EUR od T-2, nudi 20x hitrejši net, telefon in TV (z HBO, TV1000, ŠTV in MelodyZen ampak brez SupremeMaster :cry: :hudicek:). Sicer sem na priklop čakal od lanskega novembra :jao: , zadnji mesec dni pa sem testiral obe varianti: T-2 in SIOL. V tem času sem probal še enkrat s T-2, sprosil sem si povečanje paketa na 4/1, ki pa je žal povzročilo kockanje na TV... Kaj čem, malo slabša slika na Siol (jebemti kompresijo) ne odtehta T-2 kock :aa:

T-2 mora, to vsi vemo, porihtat še kar nekaj zadev: promptno reševanje reklamacij, znanje podpore, administracijo, programsko shemo TV... Vsekakor pa imajo kar nekaj ljudi ki delajo zelo dobro in jih na forumu tudi zelo dobro poznamo: Malkec in predvsem NavadniNimda - hvala vama za vso pomoč. :car: :plosk: Žal ni blo dovolj :nevem:

Moram pa priznat, da se sem se v tem času kar navadil na ta forum, sicer bolj malo pišem ampak redno berem. V primerjavi z živahnostjo tu gori je Siol forum mrtvašnica. Tako da: še se beremo...

Vsem skupaj čimmanj težav in uspešen razvoj T-2 še naprej! Kdo ve, mogoče se nekoč vrnem :D

Odgovori