[Imel sem] T-2 Baker 10/2 [Imam] optika 10/10 +Tel+TV

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Jojo13
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 1. Avg 2008 ob 15:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10

[Imel sem] T-2 Baker 10/2 [Imam] optika 10/10 +Tel+TV

Odgovor Napisal/-a Jojo13 » 1. Avg 2008 ob 18:51

Lansko leto aprila, takoj ko mi je potekla obveznost do Siola, sem zaprosil za priklop T2. Brez kakršnih koli zapletov so mi opravili preklop. Zadržal sem še ISDN. Po pol leta prvi zaplet, ko mi 2 dni ni deloval internet. Okvara je bila na strani telekoma. Odpravljena po 1 dnevu. Po pol leta sem zaprosil za preklop hitrosti na 20/4 zaradi upload-a. Sporočili so mi da žal ne gre. Oglasi se tehnik, ki opravi meritev linije. Pove mi, da je maksimalno možno 17/4 in da mi prenosa 20/4 ne morejo zagotoviti in da kakor je videti ni mogoče več od okvare dalje, napaka pa je od priključka oddaljena cca 70m (tam je dejansko res omarica oz vozlišče z PCM-jem...). Zadevo prijavijo telekomu. Mojster telekom res pride, priključi svoj merilec, opravi meritev in pove, da nima kaj naredit, da je hitrost, ki jo oni lahko zagotovijo le 20/4. Malo debatirava, pa vendar noče nič slišati o tem, da bi pogledal v omarico...Ostane pri tem s T2-ja pa me obvestijo, da mi ne morejo zagotoviti željene hitrosti prenosa. Kljub temu so mi pustili priključen paket višje hitrosti (20/4 z dejansko hitrostjo 17/4) obračunavali pa so mi paket 10/2 (cca. 4 mesece). Pred 3 tedni so mi prišli opraviti preklop na Optiko. Brez kakršnih koli zapletov, vse je bilo urejeno v dopoldnevu(statični IP)...temu sem dodal TV-je in s tem odpikal še kabelsko-Telemah in seveda telefon, tko da je odletel tudi Telekom. Po tednu dni je prišlo še do preklopa Telefonskih, ki sem jih prenesel. Brez telefona sem bil samo čez vikend, pozabil mi je serviser povedati, da bo potrebno vpisati nove MSN-je, tko da še en dan nisem mogle klicati ven. Danes sem podpisal in prejel še dodaten TV vmesnik, s storitvijo sem zadovoljen... Tudi na tehnični pomoči so mi pomagali, kadar sem imel težave...Torej sem še en izmed zadovoljnih uporabnikov storitev T-2.

Odgovori