Telefonske številke na T-2

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 19. Mar 2006 ob 13:36

wifi4all napisal/-a:jst sem se vedno dobil odgovor preko emaila... tudi gratel lepo odgovarja
Kateri mail od gratela? info@gratel.si mogoče?

bperc
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 02:08
T-2: Že imam
Paket: 10/4

Odgovor Napisal/-a bperc » 19. Mar 2006 ob 14:23

meni do sedaj še nikoli niso odgovorili na email. kar se tiče pa klicanja je pa tko, tko. včasih sem jih še dobil, zdaj pa se mi javi tajnice in mi reče da naj pokličem med delovnim časom, ki je ob sobotah od 8 do 12 ure. nekaj takega reče. potem sem za foro klical v soboto ob 11 in mi reče naj kličem med delovnim časom. ko sem klical pa med tednom sem klical pa zmeram pred tretjo in takrat bi še mogli delat. tako da ne vem kaj je to zadnje čase.

Uporabniški avatar
sir.mandic
Znanec
Prispevkov: 74
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:55
T-2: Že imam
Paket: 10/2 Mbit/s
Kraj: Ljubljana - Bežigrad

Odgovor Napisal/-a sir.mandic » 19. Mar 2006 ob 15:38

To so mel oni neki na bad s tajnicami. Men je v cetrtek, med 10:00 in 12:00, tajnica nabijala, da naj poklicem med delovnim casom(WTF?).
Slika

bekas
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: optiko
Kraj: Pr Morju

Odgovor Napisal/-a bekas » 19. Mar 2006 ob 17:45

ja so pa pravi amaterji....jaooooooooo...
kao nimajo dovolj folka, pa kaj še bo, ko bo še več naročnikov in interesnetov....
če mislijo tako se obnašat, ne vodi niokamor :oops:

sej dokler ti vse deluje je ok....sam kaj ko neha delovat......pa se zmeni kaj z njimi.... :evil:

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 19. Mar 2006 ob 20:41

Ti dve številki sta operativni od 8:00 do 22:00 od ponedeljka do sobote. Bolj proste linije so po 18:00 ali pa v soboto.

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 19. Mar 2006 ob 20:49

Malkec napisal/-a:
wifi4all napisal/-a:jst sem se vedno dobil odgovor preko emaila... tudi gratel lepo odgovarja
Kateri mail od gratela? info@gratel.si mogoče?

info ali pa milena.urbancic_afna_gratel.si

Uporabniški avatar
stajerc
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:07
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a stajerc » 20. Mar 2006 ob 20:47

Tile na 00-000 so pravi talenti včasih ja. Kar nerodno mi postane, ko ga morem popravit :oops: In potem tiste zlate besede : "Ja bom jaz to posredoval naprej ja" Imajo pa zlo prijazno "operaterko" po imenu Nina. Ta je pa ful iznajdljiva 8)
Kako stran za mnenja bi lahko odprla
Slika
Slika
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Mar 2006 ob 20:50

A boš kak primer povedal, da se bomo še mi smejali? :mrgreen:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
stajerc
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:07
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a stajerc » 20. Mar 2006 ob 21:01

Zdaj sem se enega spomnil, ni sicer smešen - obratno. V kolikor se kaj spomnim dopišem.

Gre pa tako :
Pogodbo sem pomanjkljivo izpolnil, in pozabil označiti PSTN vmesnik za en analogn fon, in potem napišem 1. dopis, da želim PSTN vmesnik, ki se pa kot vsi vemo skonfigurira na daljavo. Napišem, da želim eno drugo cifro, pošljem po pošti 23.02.2006, pol pa čakam 7 dni, pa nič. Pokličem, pa pravi, ja smo prejeli... jaa, bom dal jaz to naprej... čakam, še en teden ... povem zgodbo ja, bom posredoval ustreznemu osebju

Hja ok, pol sem vsak dan klico, da probam z te strani, pa ni zaleglo. Domači začnejo pritiskat na mene, pokličem na T-2 (00000), kaj mi gospodič pove :

"Aaaaaaa gospod, vas se pa spomnim, vi ste že 1x klical", ok poskušam biti miren, mu povem, da še vedno PSTN ne dela, pa on meni bom posredoval naprej. Jebi ga, takrat vdari iz mene balkanski temperament in popizdim, pa rečem en teden še imate časa, če ne se bomo pogovarjali drugače, fliknem dovolj. Negativne frustracije izginejo. Počakam en teden, pokličem pa on pravi ja samo malo. Pride čez 2 minuti in kaj reče ...

"Dopis bote še enkrat mogli poslat, ker ni bil podpisan" :oops:

Pa se spomnim, da sem podpisal. Ampak dobro. Jutri pošljem novegam zadnjega in FOTOKOPIRANEGA, počakam 7 dni, in če nebo, si bom ego pumal na 000000 :wink:
Slika
Slika
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Mar 2006 ob 21:09

Dobro, tole pa res ni smešno. :?
Optika 100/10

Uporabniški avatar
stajerc
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:07
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a stajerc » 20. Mar 2006 ob 21:17

Še posebej ne z stroškovne plati. Dokler oni obračajo miljone/tisočake, jaz pišem dopise, plačujem poštnino s svojimi mini dohodki :roll:
Slika
Slika
Slika

FRAN
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 12:33
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant HBO
Kraj: Slov. Konjice, zračna optika

Odgovor Napisal/-a FRAN » 21. Mar 2006 ob 00:36

Bom še jaz dodal moje prigode klicanja na njihove telefonske številke.

Jaz sem jih klical predvsem v decembru, ko so mi delali priklop. Nad njihovim e-naslovom sem že pred tem obupal. Klice sem vedno ponavljal tako dolgo dokler nisem dobil zveze :idea: . No, ko pa sem dobil zvezo potem pa je prišlo na vrsto poslušanje enolične muzike :( in čakanje, da se bo kdo oglasil :cry: . Ker še ni noben povedal bom jaz, muziko smo lahko poslušali 10 minut pol pa so nas dol fliknali :!: . To se mi je naredilo, mislim da ene 5 krat, bi moral pogledati na izspiske na računu za GSM. Hitro mi je prišlo že v navado, da sem se spravil na kavč pred TV in jih klical, klical.... poslušal, poslušal...Moram pa priznat in jih pohvalit, da so bili vedno zeeloo prijazni. Ampak kar naprej so me nategovali :shock: . Če bi bili bolj organizirani sem prepričan, da bi imeli še več strank. Saj sem moral vedno vsakemu posebej na novo razlagat za kaj se gre :roll: :!: Enima dvema sem povedal, da mi po nepotrebnem jemljejo čas, jaz pa tudi njim! Nevem, verjetno g.Turk takrat še ni slišal za godrnjanje ljudi!?

Pred kratkim sem jih klical na 05900002 zaradi strežnika, dobil takoj, ženska je povedala, da so vsi zasedeni, da bo takoj in res je bilo tako. Napako so odpravili presenetljivo hitro. Vse kaže, da so sedaj za naročnike prišli lepši časi.
Slika

cimbalca
Uporabnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 02:51
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + tel.
Kraj: Ljubljana - Vič, Tbilisijska ul

Odgovor Napisal/-a cimbalca » 21. Mar 2006 ob 03:15

Kar misli si boljši časi?!

Jaz sem že stalni gost na 059000000 -2. Povezavo dobim zmeraj hitro in prav tako zmeraj ist odgovor," bom takoj sporočil - a naprej. Tudi meni so enkrat, po nevem koliko urgencah, spremenili varnostni paket. Sem poklical kar tako, dajih malo spomnim in mi je neki operater, ves začuden kako da še niso tega storili, v petih minutah stvar poštimal. Tudi jaz sem mislil da so tole boljši časi za uporabnike T-2. In se ni zgodilo. Namreč nekaj dni za tem so mi šarili nekaj po centrali zaradi mojih pritožb, da mi ne vleče naročenega 10/2 paketa, ampak samo 6/1. No in strokovnjaki kot so so mi nastavili 11Mbps/768Kbps. Nakar zdaj že kličem cca 3 tedne naj mi za božjo voljo izboljšajo UL in sa kar naprej srečujem z istim operaterjem in njegovim odgovorom," Gospod bomo poštimali samo da predam naprej".

No ampak konc koncev za ta dnar dobim mnogo već kot pri Siolu - izvzemši telefon, ki jepa zgodba zase. :roll: :wink:

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 22. Mar 2006 ob 10:22

Klical sem jih ene parkrat in sem jih vedno dobil v roku dveh minut.
Imam srečo :wink:

Uporabniški avatar
Jest
Znanec
Prispevkov: 92
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Medvode / Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jest » 22. Mar 2006 ob 10:44

So se ocitno nekaj popravili... Predvcerajsnjim sem jih prvic dobil na telefon in se preprical, da res nekdo tudi dviguje telefone :D ...

Danes sem zvezo dobil ze po dobri minuti... sedaj je vse spisano in caka v kuverti, da odnesem na posto... potem pa spet cakanje...

Optiko v Kranju naj bi na lokaciji, kjer jaz rabim zaceli prikljapljati v mesecu maju...

Zenkrat zelim obdrzati vse od Telekom/SiOLa in bom potem, ko bo vse delovalo preko T-2, odjavil sam...

Odgovori