Darila

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Cobane » 27. Sep 2008 ob 00:13

KoMar napisal/-a:Normalen uporabnik ne bo spreminjal paketa vsak dan...
Res je, vendar normalen uporabnik tudi ne bo menjal operaterja kot spodnje gate... torej zagovarjam, da je vezava (na operaterja) smiselna (max. 2 leti) in posledično tudi darila... no, hkrati sem pa tudi dokazal, da T-2 ima vezavo, pa čeprav je ta samo znotraj določene storitve! ;-)
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
ORBico
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 9. Sep 2008 ob 23:22
T-2: Že imam

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a ORBico » 27. Nov 2008 ob 23:20

@Cobane in ostali, ki vztrajate... Glede programskih paketov je padla taka odločitev preprosto zaradi sistema, ki storitve zaračunava. Tudi iz praktičnih razlogov, saj s tem stranke vzpodbudimo, da trezno razmišljajo o svojih odločitvah in vzamejo tisto kar potrebujejo (s tem poskrbimo, da kakšne zdolgočasene stranke tudi privarčujejo). Če bi se nekdo prijavljal na paket samo takrat, ko bi ga zanimal nek določen film ali oddaja in ga takoj za tem odjavil, bi to bila luksuzna storitev. Luksuz pa vemo, da nikjer ni po taki ceni. Podobno debato smo dali skozi že, ko ste nekateri prišli s predlogi, da bi si izbirali programe in sami sestavljali programske pakete.
Me pa zanima koliko ponudnikov na Slo tržišču omogoča, da si stranka vsak mesec iz svojega domačega naslanjača izbere drug programski paket.

In ne, NI VEZAVE, ker lahko tv priključek kadarkoli odjaviš.
(Treba omenit tudi, da se pri pogodbah z vezavo ne da delati kasnejših sprememb, brez podpisa nove vezave... torej odpade npr. sprememba net hitrosti, če pride do te potrebe.)

Mislim, da ne bi nikomur škodilo, če bi vsaj eno obdobje preživel pri drugem ponudniku in pridobil lastne izkušnje, ki bi jih nato lažje medsebojno primerjal. Za bolj realno in resnično sliko.
T-2 cene so stabilne... ne pozabimo, da se je zaradi nižjih cen zbudila tudi neverjetno draga konkurenca (pa sigurno ne zato, ker bi jim število naročnikov rastlo). UPC je uvedel digitalni tv paket, začel graditi/posodabljati omrežje na območjih kjer imajo stranke težave z dostopnostjo VDSL. TUŠ in SiOL sta uvedla "darila". SiOL je začel izgradnjo FTTH omrežja, ki bi ga lahko že 8 let nazaj. Mobitel je uvedel paket Džabest, pred tem pa svoje stranke dobesedno odiral... Ne pripisujem zasluge T-2, temveč večjemu številu ponudnikov in s tem večji ponudbi. Konkurenca mora bit, za naročnika je to zmeraj zdravo.

Ko ste že toliko omenjali "darila"... No, tudi T-2 ima darila. Vsak naročnik obstoječega fiksnega T-2 priključka lahko vzame ob sklenitvi UMTS razmerja še mobilni aparat po subvencionirani ceni IN TO BREZ VEZAVE. Po novem vsi naročniki UMTS dobijo še 50Mb brezplačnega podatkovnega prenosa za samo 4€ mesečne naročnine. In podobne akcije se bodo dodajale tudi v bodoče.
Flectere si nequeo Superos, Acheronta movebo.
** If I cannot move heaven I will raise hell! **

Uporabniški avatar
sjavorshek
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 17. Jul 2007 ob 20:41
T-2: Že imam

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a sjavorshek » 28. Nov 2008 ob 11:45

Vse nagrade, vsi razni sladkorčki in podobne oslarije se tako ali drugače plačajo. :aa:
Primer je bil pri stranki, naročnik SiOLa, podarjena naročnina tri mesece in nato polna naročnina. Sliši se ugodno in lepo. Vseeno jo je prišlo v celem letu dražje, kot pa naročnina pri T-2 v istem časovnem obdobju. Samo potrebno je vzeti v roke kalkulator in malo zdrave pameti. :namrec:

Da ne omenjam raznih tehničnih igračk, te so ponavadi tampirane, da delujejo natančno še en mesec po izteku garancije, ki je po navadi enoletna. Za koliko je časovna vezava pri ostalih ponudnikih? :hmm:
In kdo vam bo podaril novo igračko, brez nove vezave?

Kot sem rekel, malo zdrave pameti v roke, saj najbrž v nakupovalnih centrih tudi ne vzamete tri vozičke in noter ne zmečete vse, kar ima oznako nizka cena, akcija itd, samo zato, ker je ugodno? Ali pač? :hudicek:
Slika

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a mahi » 28. Nov 2008 ob 11:57

Pri M@ sem se vezal za 2 leti. Še zdaj se tolčem po glavi zakaj sem šel to narediti zaradi enega GSMja. In še celo leto se bom :(
Slika

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a BOBI » 28. Nov 2008 ob 12:06

ORBico, ne razumem zakaj govoriš o akcijah pri T2 :nevem:
T2 nikoli ni imel akcij, ampak ko nekaj doda v paket, to tudi ostane, ali pa se celo povečuje. Tudi teh 50mbit na mesec ni akcija, ampaj je to enostavno dodano v paket, v naročnino, ki pa se ni zvišala, ampak je ostala ista. Preje se bo ta količina zastonj prenosa povečala skozi čas in ne ukinila!

N7
Model
Prispevkov: 207
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:39
T-2: Že imam
Paket: all inclusive

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a N7 » 30. Nov 2008 ob 13:46

Tako je! Akcije so časovno omejene, T-2 pa čas ukinja! :car:

kravca
Model
Prispevkov: 214
Pridružen: 22. Sep 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: Totaltv in T-2 UMTS
Kraj: bogu za hrbtom nekje med KP in MB (Ihan)

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a kravca » 30. Nov 2008 ob 13:57

Dragi dedek Mraz (Beri T-2)

Ker sem bil celo leto priden in delaven,želim da mi za DARILO pripelješ optiko do doma
Če boš izpolnil mojo željo,bom priden še naslednje leto

Lepo te pozdravljam
Sedaj lahko odlašate dve leti.

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a erbi » 30. Nov 2008 ob 20:28

Mali oglas:

Menjam komplet visokokakovostnih kristalnih kozarcev za tanko valjano stekleno žičko (optiko). Najboljšemu ponudniku podarim še 6 kozarcev od evrokrema.

Optika mora biti že priklopljena.

Dedek Mraz si me slišal? Če me boš ignoriral te pokličem iz T-2 omrežja ....

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a joel » 30. Nov 2008 ob 23:08

Ne vem če bo Dedek Mraz pravi naslov, on po moje prisega še vedno na baker, ne na optiko - probaj se obrnit raje na Miklavža ali Božička...

Odgovori