po dežjuu posije sonce

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
metka
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 4. Jun 2006 ob 00:00
T-2: Še nimam
Paket: NE VEM
Kraj: LJUBJANA

po dežjuu posije sonce

Odgovor Napisal/-a metka » 11. Jun 2006 ob 22:12

Ker sem imela dostop do interneta le preko navadne telefonske linije,sem se ob povečani potrebi po internetu prijavila na T-2,seveda sem na T-2 čakala kake tri mesece,ko so fantje prinesli potrebne škatlice,čakala sem samo še na preklop iz telekoma na T-2,a glej ga zlomka,do preklopa ni in ni prišlo.Ker me take stvari počasi začnejo motit sem stopla kar do T-2.Ni se mi sanjalo da se bom mogla tolk navčit o internetu(kako omogočit priklop).T-2 so mi sporočili,da se ne morem priklopit,ker telekom nima tehničnih možnosti.Ker sem mela fiziko v oš,sr. šoli in v prvem letniku faksa sem hitro ugotovila da tu nekaj smrdi.Fantje s T-2 so mi morali zadevo temeljito razložit in s tem znanjem sem klicala telekomovce.Ti so se sicer zmano prijazno dopisovli še na moj polžji način,in mi skušali razložiti,da hočem mercedeza,pa da ga ne rabim.Res čudno, sem mislila,da potrošiki sami zberemo v čem se bomo peljali.Da sem skrajšala pot sem se prijavila na modri ADSL,ni blo problema sam pogodbo za kadero trdijo je treba podpisat v 10 min.tile na siolu se tut mal hecajo,čeprav nimam narejenih tolk slabih šol in nevidim tolk slabo v 10 min.,ne preberem tolk drobnega tiska,pogodbo nepodpisano nesem domov...

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Jun 2006 ob 22:24

Fotokopiraj uno listino, kjer je podpisan gor politkomisarček (desno spodaj) - en izvod kopije pošlji na T-2 da ukrepajo, en izvod pa na APEK, "da bodo tudi oni vedeli, da ti veš". Tako bodo še malo bolj živčni postali.

Ti pa dobiš internet - če ne prej, ko pride Gratelova optika! :P
Optika 100/10

metka
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 4. Jun 2006 ob 00:00
T-2: Še nimam
Paket: NE VEM
Kraj: LJUBJANA

Odgovor Napisal/-a metka » 15. Jun 2006 ob 23:32

že mam t-2.t-2 pa mojo kopijo,tut apeku smo že posredovali in upam,da bodo kaznovani,saj se jih drugač nič ne prime,telekom se mi je zahvlil za sodelovanje in poslal
naročnino še za naslednji mesec,ti se res hecajo a mislijo da rišem denar :?

Odgovori