Naročil sem Brezčasni VDSL

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
vrabic
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 28. Okt 2008 ob 14:12
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Naročil sem Brezčasni VDSL

Odgovor Napisal/-a vrabic » 28. Okt 2008 ob 14:25

Lep pozdrav!

Zanima me če ima kdo kak nasvet kako naj pospešim postopek priklopa. Zadeva se je zavlekla ker so mi iz T-2 žal poslali napačno pogodbo. S punco sva kupila stanovanje, pri tem pa si je prejšnji lastnih prenesem svoj trio na nov naslov. Ko sem se prvič prijavil za T-2 sem jim tudi povedal da bo ob mojem prihodi priključek neaktiven. Pogodba, ki sem jo dobil, pa se je nanašala na obstoječi priključek. Klical sem na pomoč, kjer so mi rekli, da pač preprosto naj ne podpišem zadev na drugi strani pogodbe. to sem storil, na kar so mi še enkrat poslali isto pogodbo. Ker nisem več vedel kaj naj sem šel 20.10. na enoto v Velenju, kjer mi je prijazna gospodična povedala da pač imam napačno pogodbo mi izdelala novo in povedala, da je ponovno potrebno narediti poizvedbo na Telekom in da bo to tudi nemudoma storila. Danes smo 28.10. odgovora od Telekoma še vedno ni, celotni postopek, ki se je zame začel 29.9. se pa še kar vleče.
Zame to pomeni da ne moram prestavit strežnika, oz. da bom moral strežnik, ki ga imam, zaradi selitve celo izklopit. Glede na to da je za priklop po pozitivnem odgovoru Telekoma treba čakati še nadaljnjih 12 delovnih dni....

PROSIM ali ima kdo kak KONSTRUKTIVEN nasvet? Za vsako pomoč bom izredno hvaležen!
LP

Odgovori