Pohvala terenskemu monterju

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 24. Dec 2008 ob 20:58

Po prijeavi napake me je obiskal terenski monter v zelo kratkem času, ki je zadolžen med drugim za območje Ljubljana - Brdo. Napaka je bila sledeča: linija se je sesuvala na razdalji 306 m od centrale. Dela se je lotil zagreto, odkril napako na linij izven hiše, ter ustrezno zadevo uredil, tako, da sedaj deluje odlično. Pohvala !!! Take rabimo, še tako naprej. Lp, Forenzik.

centaur
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 23. Dec 2006 ob 19:07
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Logatec

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a centaur » 6. Jan 2009 ob 14:01

Tudi v Logatcu imam dobre izkušnje z monterjem Dejanom za to področje. Vedno hitro in uspešno reši zadevo!
Pohvale!

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a dule17 » 6. Jan 2009 ob 14:23

Če že ravno hvalimo terenske monterje, se moram tudi sam pridružit mnenju. Sicer moram priznat da zadnje čase nimam težav, se jih pa še sveže spominjam iz pred časa.

V glavnem kadarkoli sem že imel problem so se vsi res zelo zelo potrudili, tako da vse pohvale. Se pa žal ne spomnim imen, tako da gre pohvala vsem s katerimi sem imel opravka.

:rtmT2:

centaur
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 23. Dec 2006 ob 19:07
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Logatec

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a centaur » 23. Jan 2009 ob 21:10

Sem upal, da bo še kdo koga pohvalil. Dejte noooooo!

vangelis1870
Znanec
Prispevkov: 58
Pridružen: 9. Apr 2008 ob 22:44
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a vangelis1870 » 24. Jan 2009 ob 23:27

Brežice, res v redu monter! Probleme je zavzeto spedenu do konca, tako da od takrat naprej mir na liniji. Prijazen, dostopen, strokoven, vse pohvale monterju!

Uporabniški avatar
AndraZ
Faca
Prispevkov: 126
Pridružen: 25. Sep 2006 ob 16:04
T-2: Še nimam
Paket: Že imel, bom še imel
Kraj: Žiri
Kontakt:

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a AndraZ » 15. Feb 2009 ob 17:21

Tudi jaz bi rad pohvalil monterja (mislim, da Roberta), ki je zadolžen med drugim za Dobračevsko ulico v Žireh. Pri meni je bil 2 krat v zadnjih parih mesecih in obakrat je zadevo poštimal zares izvrstno. Najbolj pa mi je všeč to, da sem na vprašanja dobil konkretne tehnične odgovore in ne marketinškega zakrivanja ali neznanja. Upam, da dobro skrbite za tak kader. :namrec:
PS: pohvalil bi tudi odločitev za menjavo DSLAMa, ki mi je precej zboljšala sinhronizacijo. :rtmT2:
LP,
Andraž

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a RobertM » 15. Feb 2009 ob 19:33

Nic ne vem :mrgreen:
Marsikdaj sem tudi "kregan" od nadrejenih za cudne kombinacije central in modemov :owned:
Pa tudi 2M Ul. ti bi spravil pa ne bos na "priporocenem profilu" in te bodo zopet prestavili :evil:

Drugace pa za tiste ki ne veste kje je Dobraceva - tam je strela lani poleti skurila kabel - po vseh meritvah in (mislim,da vec kot 20 prijavah na TS) za prekurjen kabel v tleh. Na tej ulici je tudi vplivnejsi clovek na Gorenjskem in prav on je bil dobesedno brez storitev skoraj EN mesec !!! Zares skoda,da nisem poslikal "razstreljenega" kabla - se rajonec TS Tone je dobesedno POPI..IL :plosk:

Andraz- si na novemu SW2.1.2 VDSL2, ki dobesedno potolce vse ostale sisteme za prenos po bakrenemu vodniku - VSAKA CAST TISTEMU, KI GA JE NAPISAL ( khm ?) (tudi izkusnje drugih monterjev so podobne) :car: :plosk:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Razor
Nadebudnež
Prispevkov: 409
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:11
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ajdovščina

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a Razor » 15. Feb 2009 ob 23:41

Jaz bi tudi to. Ustavi se se kaj v Ajdovscini, ko bos picil tu mimo :mrgreen: :pivo:
Slika
Slika
Slika
» MG.

Uporabniški avatar
AndraZ
Faca
Prispevkov: 126
Pridružen: 25. Sep 2006 ob 16:04
T-2: Še nimam
Paket: Že imel, bom še imel
Kraj: Žiri
Kontakt:

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a AndraZ » 16. Feb 2009 ob 17:04

RobertM napisal/-a: Pa tudi 2M Ul. ti bi spravil pa ne bos na "priporocenem profilu" in te bodo zopet prestavili :evil:
Glede na to, da mi zdaj dela celo discovery HD, bi mogoče raje pustil tako kot je... Žrtvujem tistih 0.4 mega uploada, zdaj ko je downloada dovolj za hd :)

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 13. Jun 2009 ob 21:55

Jaz pa bi pohvalil VSE na t-2,ne samo terenskemu.Meni so zrihtal tako ,da sem jim zelo hvaležen!Naročil sem namreč ,brezčasni VDSL in nasljednji dan ne da bi jih kaj posebno prosil, zakaj mi televizija šteka prišel in zrihtal zadevo.
Ni potrebno posebno omenjat ,da se zelo trudijo in se jim opravičujem ,če sem jih kdaj preveč s*****l :cry: T-2 je zakon in ne grem k drugim.Hvala t-2 Gorazd :rtmT2: :pivo: :car:

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 14. Jun 2009 ob 13:25

pa tudi jaz bi se pridružil tem pohvalam, :rtmT2: nekateri fantje se res trudijo, da bi nam uredili čim boljše delovanje storitev :pivo:
LP Robert

Uporabniški avatar
hdi
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 14:34
T-2: Že imam
Paket: all inclusive OPTIKA 100/10
Kraj: Murska Sobota

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a hdi » 18. Jun 2009 ob 15:58

Pohvala monterju T-2 za Mursko Soboto kateri je iz cankove. Prijazen,marljiv,spozna se na posel.
Slika

aiko
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 25. Feb 2009 ob 18:03
T-2: Že imam

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a aiko » 24. Jun 2009 ob 09:42

Pohvala monterjem v Kopru (imen ne vem) in sicer 2x.

1. Ko sem jaz naročil, so me prej poklicali, če lahko pridejo ob x-uri, prišli ob zmenjeni uri, v pol ure (skupaj z kavo) je linija delovala bp. (je pa res, da jim ni bilo potrebno postavljat kanalčkov, ker sem že pripeljal cev do njihove omarice.

2. Ko so naročili starši (druga lokacija) se je zgodba ponovila. Pohvalili so njihovo prijaznost in strokovno opravljeno delo.

Le tako naprej! :plosk: :plosk:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a KoMar » 26. Jun 2009 ob 16:20


Aless
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:05
T-2: Že imam
Paket: T2 Oranžni Diamant HBO
Kraj: Murska Sobota

Re: Pohvala terenskemu monterju

Odgovor Napisal/-a Aless » 18. Jul 2009 ob 13:19

Tudi jst bi pohvalil monterja T-2 za Mursko Soboto-Turnišče, mislim da je Tomaz je pa iz cankove. Prijazen, zrihta v nulo, pa tudi ko so nevihte-izpadi porihta v rekordnem casu, tudi poklice pa preveri ce res dela vse kot treba. Res svaka cast!

Odgovori