Dokončano

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
emigrant
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 14:51
T-2: Še nimam
Kraj: M.Sobota

Dokončano

Odgovor Napisal/-a emigrant » 29. Jun 2006 ob 00:45

Po štirih mesecih čakanja sem se odločil da bom kar odjadral na kakšnega drugega ponudnika. Štiri mesece so me zavajali po vsakem mojem klicu so povedali da bo enkrat... Oddaljen sem 740 Metrov vendar povezujejo samo do 700 Metrov. Povedali so mi tudi na T-2 da če pri njih vzamem tudi telefonijo in Tv bo šlo vse hitreje v kar močno dvomim. Ne vem zakaj bi potem šlo sedaj pa ne. Odločno sem povedal da se v hazarderstvo ne bom spustil ker bi verjetno potem ostal tudi brez Tv in Telefona. Kot je moj prijatelj ki se je prijavil na T-2 so mu priklopili TV in Internet En teden je bilo v redu potem pa je Tv slika kar izginila in niti po mesecu dni klicarjenja mu niso prišli popravit signala. Mesec dni je bil brez televizije SRAMOTA. Seveda ni potrebno rečti, da je po več kot mesec dni potem tudi odpovedal njihove usluge. Smešno je bilo tudi to da so ga tam prepričevali, če si nebi mogoče premislil in ostal pri njih, da bodo poskušali čimprej popraviti signal :roll: Vsakemu svetujem, da naj gre k kakšnemu drugemu ponudniku mogoče da kakšnega jurja več ampak potem vsaj za tisti denar nekaj dobi.
Ne vem še kam se bom usmeril ali Adsl2 ali pa http://www.teleing.si ali pa še kakšnega drugega ponudnika ki si ga bom v naslednjih dneh izbral.

V pogodbi T-2 piše
Telekom Slovenije mora odgovor na poizvedbo poslati najkasneje v roku 15. delovnih dni. V primeru pozitivnega odgovora bo T-2 pri Telekomu Slovenije takoj naročil preklop vašega priključka na omrežje T-2. V skladu s pravili Telekoma Slovenije lahko ta izvede preklop najkasneje v 15 delovnih dnevih od prejema naročila. T-2 bo aktiviral priključek takoj po preklopu. Prizadevali si bomo, da bomo pri Telekomu Slovenije izposlovali skrajšanje prej navedenih obdobij.
Za njih smešne cifre 15 dni in bodo poizkusili izposlovati še skrajšanje. :roll:

Shrek
Model
Prispevkov: 210
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:46
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Izola

Odgovor Napisal/-a Shrek » 29. Jun 2006 ob 10:13

Te razumem, sem šel skozi. Na tvojem mestu, bi šel k drugemu ponudniku brez vezave, T-2-ju pa naprej težil :evil:. Tako sem tudi sam naredil.
Slika
čakal 200 dni

Odgovori