Izpadi

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
NoBody
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 351
Pridružen: 28. Nov 2006 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: T4 100/10
Kraj: Maribor

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a NoBody » 30. Avg 2012 ob 21:23

Obveščamo vas, da je prišlo do izpada televizije na področju celotne Slovenije. Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti in zahvaljujemo za vaše razumevanje.
Slika

Uporabniški avatar
ervins
Model
Prispevkov: 223
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 15:36
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant, FTTH
Kraj: Kranj/Primskovo

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a ervins » 30. Avg 2012 ob 21:24

Ja, v Kranju mrk tv, informacije nedosegljive.....
Slika

rokodelc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 26. Jan 2009 ob 16:34
T-2: Že imam

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a rokodelc » 30. Avg 2012 ob 21:37

" Re: Izpadi:

Obveščamo vas, da je prišlo do izpada televizije na področju celotne Slovenije. Opravičujemo se za morebitne nevšečnosti in zahvaljujemo za vaše razumevanje."

Ja, vredu. Mislim, ni vredu. Če bi bili tako dobri in malo pojasnili, zakaj zadnje čase toliko izpadov, bi si verjetno lažje " zaslužili" naše razumevanje. Tako pa............
Poleg tega ne dela tel. linija, da se niti ne moreš pozanimati, kaj za vraga...............

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a webmaher » 30. Avg 2012 ob 21:52

in očitno v Kranju pa še kje na Gorenjskem ni bilo izpada pa tudi tulifon je pet minut nazaj delal...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

MSC
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 11. Jul 2012 ob 18:17
T-2: Že imam
Paket: Full FTTH

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a MSC » 30. Avg 2012 ob 22:01

Ka je kak izpad na območju Velenja ??? TV ne dela ?

DejanT2
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Avg 2012 ob 22:00
T-2: Že imam

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a DejanT2 » 30. Avg 2012 ob 22:03

Tud v Novi Gorici ne dela. Sem resetiral pa tud ne gre. Kdaj bo popravljeno?

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 30. Avg 2012 ob 22:04

Je nekaj narobe na omrežju, so rekli da bo kmal nazaj. Upam da ni tako kot zjutraj, je bil prerezan kabel v loki :/

rokodelc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 26. Jan 2009 ob 16:34
T-2: Že imam

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a rokodelc » 30. Avg 2012 ob 22:11

Tkole. Bom jest še enkrat. Ker je zadnje čase vedno več tega že povsod, da se spraševalca odžene s splošnimi odgovori, sem klical na T-2 TP in vprašal, če mi lahko povejo , kakšna je tehnična težava, da bom lažje " prenašal" razumevanje, sem dobil odgovor, da je " generalna tehnična težava" in ker s tem nisem bil zadovoljen, mi je mladenič na drugi strani pojasnil, da mi ni dolžan odgovoriti, kakšna je ta težava. jaz pa sem prepričan, da dokler korektno plačujem položnice, IMAM pravico vedeti. Karkoli! In " generalne tehnične težave" ( z eno, dvema, tremi ali štirimi zvezdicami) me sploh ne ganejo.

MSC
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 11. Jul 2012 ob 18:17
T-2: Že imam
Paket: Full FTTH

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a MSC » 30. Avg 2012 ob 22:14

Zadnje čase plačujemo izpade :D

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 30. Avg 2012 ob 22:16

rokodelc napisal/-a:Tkole. Bom jest še enkrat. Ker je zadnje čase vedno več tega že povsod, da se spraševalca odžene s splošnimi odgovori, sem klical na T-2 TP in vprašal, če mi lahko povejo , kakšna je tehnična težava, da bom lažje " prenašal" razumevanje, sem dobil odgovor, da je " generalna tehnična težava" in ker s tem nisem bil zadovoljen, mi je mladenič na drugi strani pojasnil, da mi ni dolžan odgovoriti, kakšna je ta težava. jaz pa sem prepričan, da dokler korektno plačujem položnice, IMAM pravico vedeti. Karkoli! In " generalne tehnične težave" ( z eno, dvema, tremi ali štirimi zvezdicami) me sploh ne ganejo.
Dvomim da na helpdesku vejo kaj točno je narobe. So pomojem malo preveč zaposljeni tehniki z laufanjem po centru :D

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 30. Avg 2012 ob 22:19

Mobilna tv dela..

CAT
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 22. Avg 2012 ob 22:04
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a CAT » 30. Avg 2012 ob 22:25

rokodelc napisal/-a:Tkole. Bom jest še enkrat. Ker je zadnje čase vedno več tega že povsod, da se spraševalca odžene s splošnimi odgovori, sem klical na T-2 TP in vprašal, če mi lahko povejo , kakšna je tehnična težava, da bom lažje " prenašal" razumevanje, sem dobil odgovor, da je " generalna tehnična težava" in ker s tem nisem bil zadovoljen, mi je mladenič na drugi strani pojasnil, da mi ni dolžan odgovoriti, kakšna je ta težava. jaz pa sem prepričan, da dokler korektno plačujem položnice, IMAM pravico vedeti. Karkoli! In " generalne tehnične težave" ( z eno, dvema, tremi ali štirimi zvezdicami) me sploh ne ganejo.
Čeprav se strinjam z Omegablue, da verjetno mladci na helpdesku ne vedo kaj je narobe, je odgovor da ti niso dolžni odgovoriti enostavno nesramen. Zate ne vem ampak jaz bi lažje sprejel odgovor "oprostite ampak tukaj ne vemo, ali vas lahko jutri kontaktira naš tehnik" kot pa to da mi ni dolžan odgovarjati.
Še posebej ker smo vsi "dolžni" plačevati vsak mesec.

rokodelc
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 26. Jan 2009 ob 16:34
T-2: Že imam

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a rokodelc » 30. Avg 2012 ob 22:29

" Re: Izpadi

rokodelc Napisal/-a:Tkole. Bom jest še enkrat. Ker je zadnje čase vedno več tega že povsod, da se spraševalca odžene s splošnimi odgovori, sem klical na T-2 TP in vprašal, če mi lahko povejo , kakšna je tehnična težava, da bom lažje " prenašal" razumevanje, sem dobil odgovor, da je " generalna tehnična težava" in ker s tem nisem bil zadovoljen, mi je mladenič na drugi strani pojasnil, da mi ni dolžan odgovoriti, kakšna je ta težava. jaz pa sem prepričan, da dokler korektno plačujem položnice, IMAM pravico vedeti. Karkoli! In " generalne tehnične težave" ( z eno, dvema, tremi ali štirimi zvezdicami) me sploh ne ganejo.

Dvomim da na helpdesku vejo kaj točno je narobe. So pomojem malo preveč zaposljeni tehniki z laufanjem po centru"

Jah, saj imaš prav. Ampak glede na to, da se ima danes že vsak froc za tako pametnega, da že po prstih hodi, bi si lahko hitro izmislili " bolj natančno tehnično težavo brez dolžnosti ali zadolženosti".............

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a tonimona » 30. Avg 2012 ob 22:33

Help desk v izpadu. :jao:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 30. Avg 2012 ob 22:39

Prej bi rekel pod kupom klicev :D

Odgovori