[Naročil sem--->imam] 8/1+ Telefon

Splošni pogovori o T-2
rambo
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: 81
Kraj: medvode

[Naročil sem--->imam] 8/1+ Telefon

Odgovor Napisal/-a rambo » 31. Jul 2006 ob 12:33

Evo še moja zgodba.

Pogodbo sem oddal 5.6. 2006

In si rečem, da ne bom pacijent in jim težil, bom pač počakal.
Pa čakam mesec dni in ne duha ne sluha o t2- ju, pa si rečem , da bom vseeno preveril kaj se dogaja. Kličem 1 pa pravi da bo kmalu in 2 isto………………….in kličem ene desetič pa mi model pravi , da sploh še ni šla poizvedba naprej ( :oops: verjetno mi ni treba posebi razlagat , da sem mogu za nekaj sekund odložiti slušalko ,da sm prišel do zraka ) in da bo šel osebno v administracijo in jo oddal (bla bla bla).
Uglavnem v petek 28.7.2006 sem dobil končno pozitiven odg.od telekoma(oddaljen od centrale približno 730 metrov zračne linije).Zdej ne minne dan, da jih malo ne pokličem in prašam kaj dogaja. :lol:

Zdej majo pa še deset dni , da zadevo priklopijo. Hehehe bomo vidli.

Sicer je pa potek dogajanja napisan precej milejše in krajše kot je sicer bilo.

Nauk zgodbe : Če nisi pacijent lahko čakaš v nedogled
:D :D
lp

Slika :D
Zadnjič spremenil rambo, dne 29. Avg 2006 ob 09:00, skupaj popravljeno 2 krat.

rambo
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: 81
Kraj: medvode

Odgovor Napisal/-a rambo » 1. Avg 2006 ob 11:36

Kličem danes da vidim če se že kaj premika in odg. je vedno isti poizvedba je bila pozitivna in da se čaka datum priklopa.

Pa ga vprašam če so oni že poslali na telekom in odg. je seveda negativen in da bo poslov zdle v administracijo, da zadeva steče.
Zdej me pa zanima, če kdo ve kolko časa ima t2 da zadevo pošlje naprej.
povsod se omenja samo to, koliko časa ma telekom da odg..
lp

r3m1ngt0n
Faca
Prispevkov: 102
Pridružen: 6. Jul 2006 ob 23:06
T-2: Že imam
Paket: 10/10, TV, 3 x PSTN
Kraj: Ig

Odgovor Napisal/-a r3m1ngt0n » 1. Avg 2006 ob 12:50

jest sem čakal 14 dni na odgovor telekom, čeprav bi po zakonu ....

potem pa še en teden na telekomovca, da je pršov odklopit - potem pa še štiri dni na T-2 mojstre :twisted:

Tako, da relax in uživaj .... pa na vsake toliko časa povprašaj na T-2 kako so? ;)
Slika
Slika

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Odgovor Napisal/-a Alex » 2. Avg 2006 ob 10:21

rambo napisal/-a:Kličem danes da vidim če se že kaj premika in odg. je vedno isti poizvedba je bila pozitivna in da se čaka datum priklopa.

Pa ga vprašam če so oni že poslali na telekom in odg. je seveda negativen in da bo poslov zdle v administracijo, da zadeva steče.
Zdej me pa zanima, če kdo ve kolko časa ima t2 da zadevo pošlje naprej.
povsod se omenja samo to, koliko časa ma telekom da odg..
lp
Pri meni je isto stanje. Telekom je dal zeleno luč, sedaj pa klicarim že tri tedne, kdaj bo izveden priklop. Včasih je bilo tako, da se je T2 izgovarjal na Telekom, sedaj pa vidim, da je T2 tisti, ki blokira (me ne zanima, če ni modemov - take stvari se kupuje na zalogo!) :twisted:

rambo
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: 81
Kraj: medvode

Odgovor Napisal/-a rambo » 2. Avg 2006 ob 11:55

Dobim včeraj pošto od t2-ja, v kolikor želim prenesti tel. Številko moram poslati kopijo zadnjega telefonskega računa(sej ne da sem jim jo že poslov po mailu ).

Okej se odločim , da jim jo odnesem osebno, pridem tja razložim zakaj se gre in povprašam kakšna je kej situacija. Pride tehnik (vsaj mislim da je bil) in prinese vso mojo dokumentacijo, da pogledamo kje se je zadeva zataknila.
Njegova obrazložitev pa je taka, da sem jim poslov št računa od prejšnega meseca in da ne morejo poslati naprej .WTF jaz sem jim že poslov ta novo številko sam so toliko mečkali z poizvedbo , da je umes prišla nova položnica :D :D

Zadeva je šla danes naprej in zdaj morm počakat 14 dni, da mi telekomovci prenesejo številko.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 2. Avg 2006 ob 12:19

Počakat moraš 15 delovnih dni. Toliko si vzame Telekom za prenos.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Heks
Uporabnik
Prispevkov: 49
Pridružen: 28. Jul 2006 ob 08:25
T-2: Še nimam
Paket: 20/20
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Heks » 2. Avg 2006 ob 13:11

Pa se kakih 5 zravn. :roll:

rambo
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: 81
Kraj: medvode

Odgovor Napisal/-a rambo » 6. Avg 2006 ob 12:50

Na osnovi podpisane pogodbe bo T-2 takoj naročil poizvedbo o možnosti priklopa. Namen poizvedbe je ugotoviti razpoložljivost krajevne zanke. Poizvedba je za naročnika brezplačna, stroške bo v celoti poravnal T-2. Telekom Slovenije mora odgovor na poizvedbo podati v skladu z lastnimi pravili najkasneje v roku 3 delovnih dni. V primeru pozitivnega odgovora bo T-2 pri Telekomu Slovenije takoj naročil preklop vašega priključka na omrežje T-2. V skladu s pravili Telekoma Slovenije lahko ta izvede preklop najkasneje v 7 delovnih dnevih od prejema naročila. T-2 bo aktiviral VDSL priključek takoj po preklopu.
:D :D :D :D

Kako lepo se to sliši heheheh
Slika
Zadnjič spremenil rambo, dne 29. Avg 2006 ob 08:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Odgovor Napisal/-a subsubl » 6. Avg 2006 ob 12:54

Heks napisal/-a:Pa se kakih 5 zravn. :roll:
NE! Je pa res da imajo na voljo petnajst delovnih dni, kar zadevo malo podaljša. Sam ljudje morajo tud mal počivati!

Heks
Uporabnik
Prispevkov: 49
Pridružen: 28. Jul 2006 ob 08:25
T-2: Še nimam
Paket: 20/20
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Heks » 6. Avg 2006 ob 13:46

subsubl napisal/-a:NE! ...
V mojem primeru je trajalo 20dni. NE?

rambo
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: 81
Kraj: medvode

Odgovor Napisal/-a rambo » 23. Avg 2006 ob 20:26

Zgleda , da so se zadeve začele premikati. Včeraj sem dobil sms , da bojo v četrtek okoli 11 30 naredili preklop iz telekoma na t-2..Potem je pa na vrsti t-2 , upam da me ne pustijo brez interneta čez vikend. Bom za vsak slučaj še mal po telefoneru na t-2 ,dokler mi še telefom dela. heheheh :D :D :D

lp
Slika
Zadnjič spremenil rambo, dne 29. Avg 2006 ob 08:55, skupaj popravljeno 1 krat.

bandogge
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Apr 2006 ob 00:29
T-2: Že imam
Paket: 8/1

Odgovor Napisal/-a bandogge » 24. Avg 2006 ob 16:11

Mene je danes klical možakar s Telekoma, da pridejo jutri zjutraj po ADSL modem in da bodo opravili preklop.

Upam da mi T2 prinese svojo opremo prav tako jutri (na mail ali telefon me niso nč obvestili) in da bo moj naslednji post že iz T2 omrežja 8)
Slika

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Odgovor Napisal/-a Skorc » 24. Avg 2006 ob 17:03

Svetujem ti, da pokličeš na T-2 in jih "spomiš", da se oba monterja naslikata pri tebi (Telekom in T-2). Obstaja pa tudi opcija, da sam priklopiš opremo (jaz sem se za slednjo odločil kar je pomenilo, da je komunikacijski mrk bil izredno kratek). V tem primeru pa se seveda moraš prevzeti opremo na Brnčičevi.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

bandogge
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Apr 2006 ob 00:29
T-2: Že imam
Paket: 8/1

Odgovor Napisal/-a bandogge » 24. Avg 2006 ob 21:22

Sem jih poklical in prijazna operaterka mi je dejala, da imajo zabeleženo v računalniku jutrišnji preklop Telekoma in da me bodo od T2 monterji poklicali preden pridejo. Poročam jutri dalje.
Slika

bandogge
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Apr 2006 ob 00:29
T-2: Že imam
Paket: 8/1

Odgovor Napisal/-a bandogge » 25. Avg 2006 ob 09:27

Pred dobre pol ure je možakar od Telekoma prišel po modem, tko da zdej čakam T2 monterje in njihovo opremo. Še dobr da nisem takrat prodal ISDN modema, da mam zdej zasilno back up povezavo 8)
Slika

Odgovori