[Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Splošni pogovori o T-2
astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a astras » 27. Nov 2009 ob 10:39

samo da jo bos res skuhal ;)

drugace pa ja... tako kot je rekel krypto.. s tem da res cim manjsa razdalja od ho do modema... lp
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a gjural » 27. Nov 2009 ob 12:03

Timmah napisal/-a:Hvala majstr
Bom probou zrihtat tko, da bodo T-2 monterji imeli pri meni več dela z pitjem kave, kot z priklapljanjem opreme =)
Dobro da sem štromar =)
jaz ti svetujem tako, da od omarice potegneš FTP kabel do lokacije kje bo modem. lokacija poleg PC-ja ali TV-ja... v obeh primerih boš če boš hotel imeti z kablom povezano moral potegniti UTP... tako da bom rekel, da daj modem zraven tistega ki je bližje omarici, da bo ta razdalja krajša.


zakaj sem ti predlagal FTP? ker verjetno bo kabel potekal kje zunaj, FTP pa ima izolacijo ki bi zmanjšala motnje.
Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar
Timmah
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 5. Nov 2009 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Kranj

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a Timmah » 9. Dec 2009 ob 13:51

Takole, po dveh mesecih in pol linija ukloplena :plosk:
Zdej pa hit u poslovalnico T2 :rtmT2:

Uporabniški avatar
Timmah
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 5. Nov 2009 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Kranj

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a Timmah » 16. Dec 2009 ob 22:28

No prejšnji teden sem odšel v poslovalnico kjer sva s prijazno gospodično uredila papirje. Povedala mi je, da verjetno ne bom imel hitrosti, ki si jo želim niti ne HD TVja glede na to kakšne hitrosti imajo sosedje v okolici. Rekla je da lahko pričakujem tam okoli 10/1 sicer pa da bodo monterji pomerili pa se bom potem odločil za spremembe v paketu. Včeraj me je gospodična tudi poklicala in mi povedala, da bodo 24.12. monterji pri meni, da uredijo vse potrebno. Kable po stanovanju sem že napeljal tako, da fantje ne bodo imeli veliko dela. Sedaj pa še tale teden počakam pa se srfamo prek :rtmT2:

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 17. Dec 2009 ob 17:25

Super, da si stvar pripeljal tako daleč, da še samo čakaš, da te T2 priklopi. :rtmT2:
Nekaj za v razmislek; si mogoče študiral, da bi privarčeval nekaj evrov, ker glede na to kaj so ti rekli, da lahko pričakuješ na tvoji lokaciji (hitrost 10/1 ,ter SD IPTV), da bi se mogoče odločil za paket brezčasni VDSL, kjer boš za manjši denar dobil vse to in še 2 SIM kartici za mobilno telefonijo. http://www.t-2.net/?AUID=FB3265010132902030B67

lp,Ika13
lp, Ika13

Uporabniški avatar
Timmah
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 5. Nov 2009 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Kranj

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a Timmah » 19. Dec 2009 ob 15:50

Zdravo,
ja sem študiral, odločil sem se, da bom počakal, da pridejo strici monterji pa pomerijo linijo in bom potem presedlal na najbolj ugoden paket =)
kar se pa tiče mobilne telefonije, mi pa zaenkrat firma plačuje telefonski račun tako da imam v bistvu zastonj pogovore in smse, in ceneje od zastonj skoraj že ne gre ane =)

Uporabniški avatar
Timmah
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 5. Nov 2009 ob 13:53
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Kranj

Re: IMAM VDSL polno razvezan 10/1

Odgovor Napisal/-a Timmah » 24. Dec 2009 ob 15:03

Zdravo vsi

Lepe pozdrav preko frišne T-2 povezave. Po vseh kolobocijah s telekomom :grr: in prijaznem in unčikovitem osebju T-2 :car: ,imam končno svojo internetno povezavo :rtmT2:
Danes dopoldne se je pri meni oglasil monter Gregor J. (prej me je seveda poklical). Mene na žalost ni bilo doma, vendar je bila doma moja draga. Priklopil je modem in stestiral zadevo, me poklical nakar sva se zmenila, da televizije ne bom vzel in bom koristil samo internet, televizijo pa bom pustil na starem kabelskem ponudniku, dokler ne pride optika v naše kraje. Moram pohvalit monterja Gregor-ja za njegovo prijazno in profesionalno komunikacijo in delo :car: :plosk: . Gregor, če te kdaj zanese naokoli se javi pa greva na :pivo: .

Tako, glede na to kar mi instalacija v tej ulici omogoča sem na koncu pristal na 10/1 povezavi. Hvala vsem za pomoč tu na forumu, hvala T-2 za hitri priklop in prijazno osebje.

Vsem želim lepe praznike.
lp

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a obi » 24. Dec 2009 ob 17:17

Super samo da si na T-2
:rtmT2: b
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

giya
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 5. Okt 2013 ob 20:49
T-2: Še nimam

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a giya » 5. Okt 2013 ob 21:11

Pozdrav. Sem bodoci lastnik t4 paketa 20/4 internet, pa bi samo vprasal kje bi se lahko pozanimal ce bom lahko izkoristil hitrosti tega paketa? Lahko kdo to preveri, oz kje lahko sam to preverim? Hvala

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: [Naročil bi] VDSL polno razvezan 20/4 + HDTV

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 5. Okt 2013 ob 21:26

Daj mi podatke na ZS pa bom preveril. Lp
You Can Call Me Santa Claus
Slika

Odgovori