[Imam] 1/256, telefon, tv

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
moho70
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 21:51
T-2: Že imam
Paket: all inclusice
Kraj: Sežana

[Imam] 1/256, telefon, tv

Odgovor Napisal/-a moho70 » 1. Avg 2006 ob 20:20

Dobil sem 4.4.2006 t-2! Zelo zadovoljen sem bil da ga imam, hvalil sem ga prijateljem, sodelavcem in drugim. To je trajalo dober mesec, potem pa se zgodi, da mi en večer pade povezava za nekaj sekund, TV rata malo kockast in telefon za nekaj sekund išče povezavo. Vsak večer je slabše, daljši in bolj pogosti so izpadi in vsak večer bolj pogosto kličem na informacije od t-2. Konec maja sploh ne gre več in prideta dva "tehnika", ki preverita pri meni doma vse povezave in ugotovita, da je pri meni vse vredu, da pa je v bloku verjetno povezava kriva in da mi ni pomoči. Torej moram s solzami v očeh odpovedati t-2 in že sem se pozanimal na SiOL, da me vzamejo v svoje naročje.
Čudež pa se je zgodil in sicer, ko so sprejeli na t-2 faks z mojo odpovedjo zveza ni več "padla"! Telekom me ni odklopil, telefon od t-2 mi ni delal, TV in internet pa normalno - 1 mesec brez izgubljene povezave. Torej se odločim, da pod pogojem, da mi zagotovijo naprej takšno stabilnost povezave, da pa le grem nazaj na t-2 in jim spet pošljem faks, da preklicujem preklic naročnine, od tega je sedaj 1 mesec in zveza od takrat še ni padla.

Sedaj se sprašujem kako je to mogoče, glede na to, da ni nihče nič popravljal v bloku.
Je imel morda Telekom prste vmes? ni mi jasno nič več.


(telefon, tv, 1/256)
LP
Slika

Odgovori