Moj račun

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Moj račun

Odgovor Napisal/-a Jaka » 8. Nov 2009 ob 18:24

To sem zasledil na spletni strani od T-2. Je to že kaj v pripravi?

eRačun je več kot račun. Kmalu ga bomo razširili v »moj račun«, ki bo omogočal pregled izbranih storitev in trenutnega stanja njihove (u)porabe, vpogled v zgodovino računov (prejetih, plačanih), pregled stanja izposojenih in že ogledanih filmov, na tem mestu se lahko natisnejo obrazci ter brošure, ažurirajo osebni podatki, dodajajo elektronske pošte, spreminja varnost (zahtevek po več ali manj varnosti) in še več.

Čakamt2
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 23. Okt 2008 ob 15:52
T-2: Še nimam
Paket: optika

Re: Moj račun

Odgovor Napisal/-a Čakamt2 » 14. Nov 2009 ob 15:26

To ti je višek tehnologije, da bi mel vpogled trenutnega stanja.
Trenutno je lažje da t2. pošlje grozilni SMS "plačajte svoje obveztnosti" in ti zaračuna 1.5€
Jaz pa naprej ne vem kaj in koliko sem morebiti dolžan. Verjetno max 30 € če sem spregledal račun.
Na drugi lokaciji mam Siol že od začetka, Grozilni SMS me je odvrnil od pomislekov naj prešaltam na T2.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Moj račun

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Nov 2009 ob 17:56

Jaka govori o Servisnih straneh, ki se še niso preimenovale v E-Račun.
Optika 100/10

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Moj račun

Odgovor Napisal/-a white » 17. Nov 2009 ob 10:46

Čakamt2 napisal/-a:To ti je višek tehnologije, da bi mel vpogled trenutnega stanja.
Trenutno je lažje da t2. pošlje grozilni SMS "plačajte svoje obveztnosti" in ti zaračuna 1.5€
Jaz pa naprej ne vem kaj in koliko sem morebiti dolžan. Verjetno max 30 € če sem spregledal račun.
Na drugi lokaciji mam Siol že od začetka, Grozilni SMS me je odvrnil od pomislekov naj prešaltam na T2.
Ne vem a je problem v teb ali v čem drugem, ker na servisnih straneh se lepo vidi kaj imaš plačano in kaj ne.

Odgovori