Še ena besna!

Splošni pogovori o T-2
Powerpuff
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 21. Avg 2006 ob 17:25
T-2: Že imam
Paket: 8/1+tel+TV
Kraj: Ljubljana

Še ena besna!

Odgovor Napisal/-a Powerpuff » 21. Avg 2006 ob 17:40

Kaj se dogaja na T2? Če kdo mene vpraša, so totalno nesposobni. Mi je žal, da sem sploh preklopila (oz. niti nisem še priklopljena kot se spodobi) na te bedake.

Po dveh mesecih čakanja kliče mlado dete, da bo prišel naredit priklop. Fino, kot po maslu - pa samo 2 meseca sem čakala...Pride mlado dete, všteka modem in po eni minuti reče: Ja veza se noče vzpostavt, bojo jutri tehniki prišli, js rajš ne bom nič napeljal, da ne bo kaj narobe. Datum je (5.7.06). Seveda isti dan so prekinili pogodbe tudi z mojimi prejšnjimi dobavitelji za telefon, internet in TV. Tako sem ostala odrezana od sveta.
Mlado dete me pusti tam z goro kablov in modemom, ki mu utripa samo ena lučka. Čakam dan, dva, tri - kličem. Mi rečejo: bom naprej povedu. Čakam - nič. Kličem tehnike in vzpostavim vso kablovje. Nekako mi uspe usposobiti internet, ampak telefon in TV ne delata. Na TVju slika zmrzuje na 2 minuti, telefon pa mi piše "loading..." že od 5.7. Danes smo 21.8. in od njih ne duha ne sluha.
Kličem na vsake 3 dni, pošiljam maile, grozim, tulim, sem prijazna, sem nesramna, sem obupana - vedno slišim iste besede: bom puvedu naprej.

TOTALNI NESPOSOBNJAKOVIČI!

Mi je žal, da sem sploh zvedela za T2. Brez njih ne bi imela tako atronomskih mobitelovih računov, in lahko bi kakšen film pogledala v udobju svojega doma.

Kdo mogoče ve kaj narediti? Ne pomaga prijaznost, bes, grožnje...NIČ!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Avg 2006 ob 17:57

A to iz službe pišeš na Forum, ali od sosedov? :?
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Še ena besna!

Odgovor Napisal/-a kitl » 21. Avg 2006 ob 19:21

Powerpuff napisal/-a:Nekako mi uspe usposobiti internet, ampak telefon in TV ne delata.
Sej net ji je ratalo ostalo ji ne dela.
Slika


Lp, Kitl

tom
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 21. Avg 2006 ob 19:50
T-2: Še nimam
Kraj: Šk.L.

Odgovor Napisal/-a tom » 21. Avg 2006 ob 20:15

Powerpuff, žal ti moram povedati, da tukaj ni pomoči. Ko gre pri t-2 kaj narobe, si zapečaten-a.
Jaz sicer imam t-2 že od dec.2005. Na začetku sem imel 1/256 in tv, sedaj pa 8/1 in tv.
TV mi ni delal dokler nisem šel aprila osebno menjat aminota, ker je crknil (ni se jih dalo prepričati, da bi oni prišli k meni zamenjat). Internet in kasneje TV sta delovala brez večjih problemov do sredine julija. Od takrat naprej pa ni dneva brez prekinitev. Katastrofa. Na maile sploh ne odgovarjajo, na telefon jih sicer dobim ampak same obljube... "bomo prišli naredit meritve", "vas bomo nazaj poklicali", "poskusite to in to...". Da ne govorim o tem , da moram vsakemu posebaj (ker se oglasi vedno nekdo drug) razlagati zgodbo znova in znova. Tukaj se zdaj vidi zakaj lahko shajajo s tako nizkimi cenami - support je popolna KATASTROFA.

Sem bil 2 leti in pol pri SiOLu in ni bilo problemov. Je enkrat v nedeljo crknil internet, sem poklical na tehnično pomoč in so še isti dan odpravili napako.

Skratka moje potrpljenje pri t-2 gre počasi h koncu. K...c gleda takšne hitrosti in ne vem kako nizke naročnine, če pa, ko nujno rabiš internet ali pa ravnokar v miru gledaš film, vse crkne.

SRAMOTA za T-2.

Lp

Tom :x

HitRi
Znanec
Prispevkov: 50
Pridružen: 21. Avg 2006 ob 20:56
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a HitRi » 21. Avg 2006 ob 20:59

Problem je največkrat pri uporabnikih tako da prvo počiste pod svojim pragom pol pa se zgovarjite na T2 in njihov support.

tom
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 21. Avg 2006 ob 19:50
T-2: Še nimam
Kraj: Šk.L.

Odgovor Napisal/-a tom » 21. Avg 2006 ob 21:10

Hitri, ne bodi tako prepričan v svojo trditev. Ko boš ti naredil toliko klicev na t-2 kot sem jih jaz, potem boš spremenil mnenje. Naredil sem vse kar so mi narekovali. Prišli pa smo do zaključka, da bodo potrebne meritve. Njih pa od nikoder. Kaj si naj potem človek misli.

Vedno bolj verjamem v trditev: malo denarja, malo muzike.

Shadow
Model
Prispevkov: 228
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 17:42
T-2: Že imam
Paket: 50/50
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a Shadow » 21. Avg 2006 ob 22:55

Prosim, da stopite v vrsto za meritve. Jaz stojim v tej vrsti že od JANUARJA!
Slika

Uporabniški avatar
u2fan
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:00
T-2: Še nimam
Paket: 1Mbit SiOL ADSL
Kraj: Vnanje Gorice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a u2fan » 22. Avg 2006 ob 11:20

Res vas ne razumem. Če vam kaj ni povšeči, zamenjajte ponudnika! Saj ne da bi bili vezani na T-2! To da tukaj pišete in javkate pač ne bo pripeljalo do rešitev. :shock:
Ali v primeru, da kot vaš uporabnik ne bom zadovoljen s storitvami, lahko postanem uporabnik nekega drugega telekomunikacijskega ponudnika?

Naročniki storitev T-2 lahko kadarkoli odpovejo in pričnejo uporabljati storitev drugih operaterjev.
@Powerpuff in Tom: Rešitev je več kot preprosta.
Mi je žal, da sem sploh zvedela za T2. Brez njih ne bi imela tako atronomskih mobitelovih računov, in lahko bi kakšen film pogledala v udobju svojega doma.
Mislim, da nas tvoji osebni problemi ne zanimajo! To je T-2 forum, in tvoja izlušnja je pač negativna, kar si tudi izrazila. Kaj ti je storiti sem že napisal osebne probleme pa na kakšen drug forum.

Shrek
Model
Prispevkov: 210
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:46
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Izola

Odgovor Napisal/-a Shrek » 22. Avg 2006 ob 12:05

T-2 forum je za pozitivne in negativne poste. Nekateri so odjavili tel., internet, plačali penale, itd., od drugih operaterjev za preiti na T-2. Na tem forumu so "dobere duše" (T2), ki berejo probleme in jih skušajo rešiti. Raje poskušaj pomagat, kot da pišeš ala; ne jokaj, kaj javkate, počiste pod svojim pragom...
Slika
čakal 200 dni

Uporabniški avatar
u2fan
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:00
T-2: Še nimam
Paket: 1Mbit SiOL ADSL
Kraj: Vnanje Gorice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a u2fan » 22. Avg 2006 ob 13:38

Raje poskušaj pomagat, kot da pišeš ala; ne jokaj, kaj javkate, počiste pod svojim pragom...
Če si dovolj dobro prebral je rešitev predlagana! Prosila je za pomoč kaj narediti in jaz sem ji predlagal. Kako pa ti pomagaš? :?

hartigan
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:55
T-2: Še nimam
Paket: AmisDSL

Odgovor Napisal/-a hartigan » 22. Avg 2006 ob 14:30

Rešitev je izboljšanje (odzivnost, etc...) t-2 supporta na terenu, če ne
drugač pa proti plačilu al pa uvest plačilo extra dodatka za tiste, ki to
rabjo in/ali želijo (pa so pol prej na vrsti)...
----------------
over and out
----------------

Shrek
Model
Prispevkov: 210
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:46
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Izola

Odgovor Napisal/-a Shrek » 22. Avg 2006 ob 14:43

Ja, in kaj je tvoja rešitev, da gre k drugemu ponudniku intr. :shock: To ve tudi sama.
T2-jevci berejo ta forum in ni rečeno, da ji kdo priskoči v pomoč.
u2fan napisal/-a: Kako pa ti pomagaš? :?

Tako, da ne pišem neumnosti.
Slika
čakal 200 dni

Uporabniški avatar
u2fan
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 20:00
T-2: Še nimam
Paket: 1Mbit SiOL ADSL
Kraj: Vnanje Gorice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a u2fan » 22. Avg 2006 ob 18:55

Bravo! V tonu v katerem je pisala (pljuvala po T-2) ti računaš, da ji bo kdo od T-2 pomagal? To je pa res najmanj bosa. Prosim, da drugič pomisliš preden napišeš take neumnosti! In da, vse kar si do zdaj zapisal je točno to: same neumnosti.

Powerpuff
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 21. Avg 2006 ob 17:25
T-2: Že imam
Paket: 8/1+tel+TV
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Powerpuff » 23. Avg 2006 ob 09:18

Vidim, da ste se nekateri razkurili - nisem vedela da bom sprožila tak gnev... So mi priskočili na pomoč in upam da se zadeva čimprej uredi. Besen bi bil pa vsak, ki mu kaj ne dela tako kot bi moralo. Npr. imam prijatelje in znance, ki jim zadeva laufa čisto normalno in nimajo težav - torej je to mogoče in zakaj ne bi tudi meni?
Sicer pa mi je internet lepo delal, brez prekinitev. Kar pomeni, da linija le ni tako slaba in se da zrihtat tudi TV in telefon.

Shrek
Model
Prispevkov: 210
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:46
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Izola

Odgovor Napisal/-a Shrek » 23. Avg 2006 ob 10:38

Sem bil v isti situaciji, skoraj vse poslal v p.m., napisal na forum in vse se je zrihtalo. Eni so šli na lahko skozi in ne razumejo jezo ostalih, ki imajo probleme. Saj zrihtajo, samo malo počasni so. :wink:
Slika
čakal 200 dni

Odgovori