Prestop na T2

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Dragan61
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 27. Sep 2010 ob 12:17
T-2: Še nimam

Prestop na T2

Odgovor Napisal/-a Dragan61 » 27. Sep 2010 ob 12:33

Pozdravljeni,

sem trenutno uporabnik amis interneta, ker pa zaradi ponavljajočih problemov želim prekiniti pogodbo in se pridružiti T2 operaterju me sedaj zanima, ker mi je neprijetno spraševat na amis forumu,
kaj vse morem narediti da prekinem pogodbo pri amisu in da prestopim -> T2 ?
Koliko bo treba čakati da se mi preklopi internet+televizija+telefonija ?
Ali je možno, da prvo naročim T2 ter počakam do priklopa, vmes pa uporabljam amis ? in ko bo priklop T2ja naret, da izklopim amis ali morem prvo izklopit amis in potem naročiti T2?

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Prestop na T2

Odgovor Napisal/-a Malkec » 27. Sep 2010 ob 12:39

Vse kar je potrebno narediti, je izpolniti naročilnico na T-2.net (potem se na dom pošlje pogodba) in vrniti podpisano pogodbo. Vse ostalo uredi T-2. Traja približno 2-3 tedne preden vsi postopki s Telekomom stečejo. Storitve se normalno uporablja do dneva priklopa na T-2, na dan preklopa pa je predviden krajši izpad, ponavadi krajši od ene ure.

Nič ne prekinjat z prejšnjim operaterjem (v tem primeru amis), saj vse te postopke uredi T-2.

Tik-Tak
Znanec
Prispevkov: 59
Pridružen: 1. Sep 2008 ob 20:39
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optičarka

Re: Prestop na T2

Odgovor Napisal/-a Tik-Tak » 27. Sep 2010 ob 18:50

Če imaš možnost potem se oglasi v najbližji poslovalnici, ker boš tako še hitreje uredil (prihraniš si čas, ki drugače gre za pošto). Tudi poizvedba takoj steče in izkušnje kažejo, da so uporabniki vklopljeni v roku 2 tednov (včasih še manj, odvisno od prostih datumov).

S seboj imej zadnjo položnico od Amisa (če želiš prenašati številko), fajn je tudi da veš svojo naročniško številko oziroma uporabniško ime pri Amisu. Pa seveda osebno in davčno.
Slika

Odgovori