[Imam] 10/2 + IP + TV

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 17. Mar 2006 ob 19:53

10/2+IP+TV od 25.11.

Priklop je potekal brez večjih zapletov. T-2 je malo zašuštral ker sem na pogodbi označil skupno razvezan dostop, naročili so mi pa polno (tako kot sem v originalu dal preko spletnega obrazca - ampak sreča v nesreči, če ne bi še danes čakal :D). Pogodba je bila poslana 9.10 torej dober mesec in pol čakanja. Od centrale oddaljen 350m (zračne, LJ Savsko), modem se synca pri 21/7 (mogoče malce premalo, bi znali bit stari kabli u bloku). T-2 mi je opremo prinesel 17. ampak Telekom ni hotel izklopit. Po enmu tednu se je pokazalo da manjka pooblastilo za odklop linije (Telekom ni nič zinil da bi kaj manjkalo, na T-2 pa očitno niso opazili...ko sem jaz to omenil so rekli da če bi kaj manjkalo bi me ziher obvestili). Ampak konec dober, net šiba tako kot more (upload v povprečju nekaj čez 200KB, max 234KB), fone dela (PTSN pretvornik), tv tudi...izpadov večjih ni. So mogoče malce nadležni tisti manjši izpadi, 30s, ko modem pade dol in se nato poveže nazaj (recimo včasih mi ena luč vrže modem dol, za crknit). Danes sem bil 5 min brez...to je pa vse kar se spomnim :)
Slika Optika od 30.5.2008

Odgovori