prenovljena servisna stran nedostopna!

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
aleskuhar
Faca
Prispevkov: 161
Pridružen: 12. Sep 2007 ob 18:22
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Trbovlje

prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a aleskuhar » 8. Feb 2011 ob 10:10

pozdravljeni
že dalj časa, od kar je servisna stran t-2 povsem prenovljena, se ukvarjam s problemom, zato sem tudi načel novo temo, za rešitev kontaktiram helpdesk, vendar se le-tega me da rešiti.
kot pri ostalih ponudnikih internetnih storitev, se tudi tu najde ciljna skupina uporabnikov, katera malce drugače uporablja računalnik pri dostopu do interneta, ter osalih storitev. torej gre za popolno nedostopnost servisnih strani:
ko vstopiš na stran z uporabniškim imenom in geslom, klikneš link prijava se stvar skoraj dobesedno konča.
naj omenim, da za svoje delo uporabljam namesto miške tipkovnico, ter poseben vmesnik v okolju windows ali linux, ki slepim in slabovidnim omogoča nemoteno uporabo interneta tako v ms internet explorerju, kot v vsem drugih programih. linke klikaš z enter, namesto levi miškin klik, program pa izgovarja vsebino zaslonske slike, ttukaj se pri tej strani pojavi problem. torej, ko vstopiš v osnovni meni, sicer zaznaš vse linke za področja, kot so status, telefonija, televizija in podobno, vendar na nobenega od linkov ne moreš klikniti, da bi se pojavile dodatne možnosti, naprimer v status plačilne postavke, ali v telefonija dnevnik klicev in podobno.
Zanima me, če je kdo od izdelovalcev pomislil na tovrstne probleme, kajti to se dogaja vsem uporabnikom s temi potrebami?
če je kdo na forumu, z besedo na dan, da se pogovorimo o zaevi, kajti jaz dobesedno največ testiram programe za delo slepih in slabovidnih z informacijsko tehnologijo, prav tako seveda storitve t-2!

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 11. Feb 2011 ob 10:38

ZS.

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 4. Maj 2011 ob 17:59

Skymaniak prosim za pomoč...Poglej jaz hočem do maila ali servisnih strani in mi napiše :prosimo napišite ključno besedo...( seveda sem jo že najmanj 20 x)kličem na Hd in me očitno ne razume...,ker pravi da ne pišem pravega KAO
gesla...dejte pomagat no... :nevem:

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 4. Maj 2011 ob 20:03

Hvala NEURADNIKOM stvar se je "očitno " sama rešila...,ampak računa pa še vedno nisem dobil...vsaj tako piše na servisnih straneh... :grr:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 5. Maj 2011 ob 14:33

Verjetno si imel ročno izdelan račun, zato se ne poknjiži avtomatsko...
:rtmT2:

gogi1
Navdušenec
Prispevkov: 503
Pridružen: 19. Mar 2009 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: t-3 mobil 100/10
Kraj: Komenda

Re: prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a gogi1 » 5. Maj 2011 ob 20:06

Hevidi! Danes stran delanormalno ,kaj je bilo včeraj še vedno ne vem...je pa stvar na servisnih sledeča , da kaže znesek ,računa pa se ne vidi...in po e mailu tudi še nisem dobil specifikacijo računa...upajmo , da bo jutri prišel po elektronski , da ga čimprej plačam... :lol:
Ja kaj pomeni , da imam na ročno? Ali moram kaj spremeniti , da mi bo račun (elektronski) prišel prej,ker ga želim čimprej plačati! :namrec:

Uporabniški avatar
veiztex
Nadebudnež
Prispevkov: 457
Pridružen: 14. Dec 2006 ob 15:56
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a veiztex » 6. Maj 2011 ob 08:57

računi pridejo tekom dneva saj je valuta na racunu 16. ker je 14. in 15. vikend...

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: prenovljena servisna stran nedostopna!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 6. Maj 2011 ob 09:02

A ti govoriš za majski račun (za april)? :) Tist pa šele pride ja...
:rtmT2:

Odgovori