Novi jumbo plakati?

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
martis
Nadebudnež
Prispevkov: 493
Pridružen: 18. Nov 2010 ob 11:17
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA optika
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a martis » 30. Mar 2011 ob 09:39

Pa še reklamo na TV sem videl - v okviru reklame za nek film (sem ža pozabil kateri)

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 30. Mar 2011 ob 09:41


peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a peterp » 30. Mar 2011 ob 10:51

Jumbo plakati so tudi v Kranju (Planina), v Ljubljani (npr. pri Leclercu), tako da se očitno dogaja... Saj pravim, če pridobijo še cca. 50.000 novih uporabnikov, so po moje na konju. Samo je v Sloveniji grozen problem, ker je premajhna - ker če pridobi nove uporabnike t-2, ki bo nekdo drugi izgubil... no, saj če jih izgubi Siol potem ni problema... :hudicek:

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 30. Mar 2011 ob 12:59

Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a dule17 » 31. Mar 2011 ob 20:07

Na jumbo plakatih in na http://www.t-2.net piše:

Novi naročniki paketne ponudbe T-2 na VDSL ali optičnem omrežju, lahko ob sklenitvi naročniškega razmerja za 24 mesecev koristijo ugodnost plačila prvih treh naročnin za pakete T4 in T3 le 1 €.

V aneksu pa potem na skrivaj še drugi odstavek 3. člena, ki po, domače povedano, opozarja obstoječe naročnike, da ne bi množično odjavljali priključkov, plačali 20€ kazni in takoj izkoristili ugodnost za nove naročnike. Če na hitro izračunam za moj paket (3 x 41€ - 20€ pogodbena kazen) sem kaznovan s 103 € v 2 letih, ker sem že 5 let zvest naročnik? :jao:

Tak način je pred leti uveljavljal tako vsesplošno popljuvani Telekom. Če se že dela tako, naj se obstoječe naročnike vsaj simbolično nagradi za zvestobo, če se jih ne tretira enako. Mogoče v smislu "obstoječi naročniki ob sklenitvi aneksa za 24 mesecev dobijo/prejmejo/sodelujejo/so nagrajeni...."

peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a peterp » 1. Apr 2011 ob 09:15

Žal, ampak po moje drugače ne gre... T-2 si trenutno ne more privoščiti "teoretičnega" izpada 120€ po naročniku v 3 mesecih, ker če bi to "hipotetično" naredilo vseh 100.000 naročnikov, bi t-2 izgubil 12 mio € v treh mesecih. Že tako jim teče voda v grlo in je vprašanje biti ali ne biti, zato moramo to ravnanje vzeti z razumevanjem (za razliko od nekdanjega Telekoma. Ker Telekom je takrat imel izbiro, T-2 danes je pa po mojem nima). Gre predvsem za pridobitev novih naročnikov, in teh t-2 krvavo manjka. Sicer nimam nobenih informacij glede povprečne naročnine za obstoječe naročnike, niti kolikšni so stroški za umts oddajnike/kolokacije central... me pa vseeno zanima, pri koliko naročnikih pri dosegli prag rentabilnosti? Pri 100.000 naročnikih očitno ne, kajti trenutno poslujejo še vedno z izgubo. Po moje res nimajo druge možnosti kot da "na hitro" poskusijo dobiti manjkajoče naročnike, da bi vsaj poslovali s pozitivno ničlo. Ampak morali bi dobiti še na tisoče novih uporabnikov - kar je sicer izvedljivo, ampak za to je žal potreben čas... veliko časa - tega pa T-2 žal nima na voljo (če pomislimo na to, da je trajalo 6 let, da je T-2 pridobil 100.000 uporabnikov). Upam, da se ne bo vse skupaj sesulo preden zalaufa... :neutral:

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a obi » 1. Apr 2011 ob 18:46

Pobje brez krega. Da nau do brisanja pršlo...
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a dule17 » 1. Apr 2011 ob 22:58

Krega, Obi? Brisanje?

Lahko poskusiš s kakšnim dialogom, ne pa grozit s stalinističnim metodam, sploh ker si neuradnik.

Sicer pa nima smisla, nasvidenje.

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a Abigor » 1. Apr 2011 ob 23:15

Oni lahko dajo ven akcijo, da novi naročniki ob vezavi 24 mesecev imajo v času vezave internet zastonj, pa ne bodo pridobili veliko naročnikov. Razen, če bodo začeli malo migati na področju izgradnje central in optike.

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a obi » 1. Apr 2011 ob 23:21

Lej na začetku teme je nekdo lepo vprašal oz omenil da je opazil plakate iz strani T2 ane. V dveh straneh vam je ratalo zadevo že počasi napelat na kreg, kar definitivno ni doalog. Glede pogojev pa, kaj ti naj rečem, tud sam sem na T2 in plačujem storitve prav tako kot vsi drugi naročniki z nikakršnim skontom oz. popusti in se ne bunim, da zadevo peljem še dalje. Služba mi omogoča služben telefon pa imam še vedno svojo zasebno številko pri drugem operaterju in tudi temu plačujem naročnino... Kar se pa odjav tiče pa plačevanja pa če gledamo kako imajo drugi operaterji to poštimano. Recimo kabelski oeraterji ti posilijo modem katerega če nimaš moraš kupit, če se odjaviš plačaš penale ki so višji kot je modem, ko pa potečejo tista leta in se končno odjaviš, ti pa zaračunajo še celotni mesec naročnine in ne tako kot pri T2 ki ti nehajo računati takoj ko prekineš pogodbo.
V glavnem evo dialog in ne stalinistične metode. In tako kot si rekel nima smisla, toplo vodo ste odkrivali že v dveh podobnih temah če se ne motim in samo skrbim da tale ne postane že tretja.
Pa lep pozdrav.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 2. Apr 2011 ob 00:51

tako se dELa +za obi-ja

Uporabniški avatar
harvey
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 5. Jan 2009 ob 10:27
T-2: Še nimam

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a harvey » 2. Apr 2011 ob 22:11

Čimprej se bo T-2 znebil Ariha bo precej več bo ostalo v malhi, odkar je fante odšel od Futere IMHO ni naredil nekega hudega preboja. V zadnjem času je delal, delal kampanije Jankovič, Peterle kot gverila oglaševanje, za T-2 pa je naredil solidno oglaševanje za brezčasne pakete. Tole zadnjo akcijo lahko skomunicira kar notranji marketing oddelek samo in ni potrebno najemati agencije. Tale ideja 3 mesece 1 EUR je po mojem slaba. Pogrešam v teh gverila akcijah še kakšnega Jonasa :roll:

peterp
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 4. Maj 2007 ob 09:35
T-2: Že imam
Paket: T4 optika giga 100/10
Kraj: KR

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a peterp » 4. Apr 2011 ob 12:17

No, resnici na ljubo kreiranje telih jumbo plakatov res ni neka velika znanost... Ampak časi so takšni, da če ne bo vžgala simpl varianta, ne bo vžgalo nič. Saj so imeli na T-2 tudi daleč bolj komplicirane reklamne pristope, ampak za vsako takšno stvar je potreben čas, veliko časa. Meni se sicer ideja 3 mesece za 1€ zdi dobra ideja.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Novi jumbo plakati?

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 4. Apr 2011 ob 12:23

Madona, ampak eni ste pa res poklicni nergači :D
:rtmT2:

Odgovori