Kralj Tehnologij: paket "King"

Splošni pogovori o T-2
roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a roCkY » 7. Mar 2012 ob 16:29

kaspet napisal/-a:Tudi sam sem zadovoljen uporabnik paketa T4 pri T2. Po zacetnem nagajanju Telekoma (2006) za priklop (najprej sem moral narociti Siol in nato prehod k T2) sem poleg nekaj tezkih problemov s paricami zadeve uspesno resil.

Ponudba T2 je dobra (z izjemo Timeshit, ki pa je ODLICEN), me pa moti nekaj stvari (so bile ze večkrat izpostavljene na tem forumu), ki bi jih lahko se izboljsali oz. nadgradili:
- boljse informiranje o novostih - tudi vnaprej o novih prihodih funkcij, ...
- še boljsa pomoc oz. odzivnost preko tehnicne pomoci
- mobilna/pc aplikacija za gledanje IPTV
- podaljsanje Timeshift na 72 ur (verjetno samo za najbolj gledane programe - ali pa glavne slovenske, ...)
- kak nov TV program (otroski, sportni, filmski, HD (za seth-a))
- prenos podatkov tudi v gostovanju Mobitel - (npr. vsaj posiljanje MMS, prenos podatkov proti placilu) zaenkrat te moznosti ni
- moznost zakupa prenosa podatkov npr 1GB/mesec za 5€ na kartici kjer imas glasovne storitve (konkurenca ima npr. 1€/dan za 1GB - tusmobil - vendar je to mobilni internet)
- povečanje vkljucenih podatkov iz 100MB na 200MB (npr. prednost za uporabnike pametnih telefonov)
- da T2 postane ponudnik v OŠO omrežjih, ki se po Sloveniji gradijo (z EU in lastnim denarjem) kot gobe po dezju.

Pa se kaj bi se naslo.
Neomejen podatkovni UMTS za 15€ je pomoje kar prava mera. Imaš na več karticah in si brez brige da presežeš ali se zmanjša prenos. Nekih ekstremnih prenosov itak ne delaš, ko dostopaš iz vsega kar v roke vzameš. Normalno pa potegneš vsako nadgradnjo, pogledaš video (HLS,HBO GO),...
Nek za začetek vsaj količilinsko omejen podatkovni roaming bi bil pa seveda zelo dobrodošel čimprej.

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 7. Mar 2012 ob 17:35

Zanima me vaše mnenje, kaj si mislite o storitvah T-2. Ker to so najboj točna mnenja, ki jih izražajo uporabniki in ne podetje.[/quote]

ps: astras :))

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 8. Mar 2012 ob 11:39

darkdog napisal/-a:Lahko rečem da sem maksimalno zadovoljen z vsemi storitvami,edino pokritosti z umts omrežjem bi pripisal minus,kdor pa uporablja samo mobilni telefon za klicanje pa tega niti ne bo opazil.
Kakor slišim, se bo tut na tem začelo (spet) delat.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 8. Mar 2012 ob 11:39

newlegion8 napisal/-a:3 leta bil na amisu. internet je delal uredu o tv in ostalih storitvah pa vse najslabse! vse crkovalo,timeshift stekal,metalo ven iz oddaje,filma,plus to da so imeli timeshift samo na kakih 15 programih in to je blo to. narocniska sluzba je bla vredna en d...k, pomagat ti ni imel kdo,samo obtoževali so ko si jih poklical.omrezje se jim je sesuvalo velikokrat, prihajalo do daljsih prekinitev itd itd, roman lahko napisem.

en dan mi je pocil film,vzel tel v roke,poklical na t2,poslal po mailu kar rabim in danes uzivam v vrhunski ponudbi,brez kakih tezav, timeshift dela brez problema, internet imam se enkrat mocnejsi za nizjo ceno kot sem plačeval na amisu.

tukaj pri t2 samo pogresam malo bolj pogosto dodajanje novih programov,vsaj siolu dejmo sledit no prosim pa bo vse ok, da ne bomo govorili tako kot kitl, s katerim se strinjam , da je obcutek taksen kot ,da smo vedno na zadnjem mestu po dodajanju programov.:)

pri t2 cakam samo se na kako povecanje ponudbe mobitelov( sodobnejsih) in pocakam da mi simobil narocnina pretece in po moje vzamem narocnino pri t2. tako bom imel vse kar mi rabi na enem mestu!

skratka samo pohvale in pohvale. fantje ki delate pri t2, recem samo to da nadaljujte s takim trudom kot ga imate ze sedaj in vsi skupaj bomo lepše živeli,bli zadovoljnejsi.

Kapo dol!
:pivo: :pivo: :pivo:
:rtmT2:

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 8. Mar 2012 ob 13:29

:rtmT2: zadovoljen z vsem, razen slabe pokritosti z antenami ali pa so premalo močne, v Poljčanah jo imamo pa vseeno ne pokriva niti celega kraja
LP Robert

Uporabniški avatar
Vragec
Znanec
Prispevkov: 89
Pridružen: 5. Mar 2009 ob 18:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Benedikt

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Vragec » 9. Mar 2012 ob 07:22

Z T-2 zadovoljen 100 na uro.
Mislim, samo preštudirajte kateri drug ponudnik vam nudi toliko TV kanalov, takšne kakovosti in internet linijo brez prekinitev, brez potreb bo restartu modema brez izpadov, brez reklamacij poližnic, ...

Veliko je stvari, ki bi jih lahko T-2 dodelal, dodal na novo ampak pustimo malenkosti. Večinoma teh na novo dodanih storitev je za ljudi, ki izstopajo iz množice, tako da ...
Tudi sam imam par predlogov, sem jih tudi že zapisal pa se ni nič zgodilo ... kaj pač moremo ...

lp ...
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Mar 2012 ob 12:16

Kot piše na spletni strani bo nov paket kmalu na voljo :rtmT2:

http://www.t-2.net/ponudba/paketi/t4-king
Paket kmalu na voljo za vas.

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Jaka » 9. Mar 2012 ob 14:32

Kaj pa bo vključeno v paket?

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Mar 2012 ob 14:37

Glede podrobnost bo še malo za počakat. Bo pa v kratkem objavljeno :)

jurcek
Navdušenec
Prispevkov: 631
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: 20Mbps / 2Mbs
Kraj: maribor

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a jurcek » 9. Mar 2012 ob 14:47

v časovnem obdobju? :)
Slika

NoBody
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 351
Pridružen: 28. Nov 2006 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: T4 100/10
Kraj: Maribor

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a NoBody » 9. Mar 2012 ob 15:23

Par dni :)
Slika

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 9. Mar 2012 ob 15:55

Drugi teden

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 9. Mar 2012 ob 18:19

cisto hipoteticno vprasanje za tukajsnje t2 jevce:

če bi vi sedaj v tem trenutku povedali podrobnosti o novem paketu king, a bi Vas doletele kaksne sankcije s strani t2? :))

Uporabniški avatar
OmegaBlue
Navdušenec
Prispevkov: 619
Pridružen: 4. Sep 2009 ob 09:41
T-2: Še nimam
Paket: A1 Konkurenca ;)

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a OmegaBlue » 9. Mar 2012 ob 18:32

Ponavadi imaš zraven pogodbe o zaposlitvi še podpisan kak NDA, kazni niso pretirano majhne :D

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Mar 2012 ob 19:36

Tole je čisti offtopic in predlagam, da se osredotočnimo na kralja tehnologij, kot pa špekulacije o izdaji raznoraznih podrobnosti. Vsi podatki bodo pravočasno znani, tako, da bo časa za spremembo dovolj :pivo:

Odgovori