Kralj Tehnologij: paket "King"

Splošni pogovori o T-2
strom
Legenda
Prispevkov: 1259
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Kralj Tehnologij: paket "King"

Odgovor Napisal/-a strom » 6. Mar 2012 ob 11:26

T-2 se vrača kot lev. Pod vtisom razpleta na sodišču, ki nas je končno rešilo bremena preteklosti, lahko vstopamo na trg še močnejši. Kot levi.

Vprašali smo se, kaj je tisto, kar lahko ponudimo vam, našim naročnikom. Vrhunsko tehnologijo seveda. Ne glede na vse poslovne ovire, s katerimi smo se v zadnjih dveh letih srečevali – na eno nismo pozabili. To je na zagotavljanje vrhunske tehnologije. T-2 ostaja sinonim za tehnologije prihodnosti danes. Za vas smo kralji tehnologij.

Če začnemo pri internetu, ki na optičnih povezavah ponuja tudi do 1GB simetrične povezave, običajnim potrošnikom pa za nepremagljivo ceno zagotavlja hitrosti 100/10 na optiki in kar 20/2 na VDSL. Po primerjalnih testih dejanskih internetnih hitrosti pri naročnikih, je T-2 še vedno prepričljivo v vrhu.

Kristalno jasne slike in visokokakovostnega zvoka ste se že navadili in našim naročnikom predstavlja standard. S TV funkcijami časovnega zamika pa ponujamo novo dimenzijo gledanja televizije. Nič več hitenja, da boste ulovili svojo najljubšo oddajo, ta vas čaka dolgih 48 ur. Takrat, ko utegnete vi.

Telefonijo povezujemo do te mere, da vas kot uporabnika sploh ne zanima več, ali uporabljate fiksni ali mobilni telefon, saj so stroški klicev enaki, uporabljamo sekundni obračun, kar pomembno zniža vaše stroške telefonije in kar je še ugodneje, znotraj omrežja T-2 so klici brezplačni – tudi če s fiksnega telefona kličete na mobilni ali obratno.

V naslednjem mesecu vam bomo predstavili novost mobilne televizije, da boste lahko gledali televizijo, kjerkoli boste želeli. Še izboljšali pa smo tudi storitvi Moj avditorij in T-2 agent, ki močno poenostavita uporabo televizijskih storitev (nastavljanje programov, osebni profili…) in omogočata povezovanje med računalniki, televizijo in telefonijo.

T-2 naročniki so po številnih raziskavah odstopajoče najbolj zadovoljni s svojim ponudnikom storitev. Naš odgovor je, da zaradi vrhunske tehnologije. Če ste v dvomih, se prepričajte sami!

Vstopite v svet tehnologij prihodnosti danes. Kot kralji.

vir: http://www.t-2.net/ponudba/akcije-nagra ... tehnologij

Zanima me vaše mnenje, kaj si mislite o storitvah T-2. Ker to so najboj točna mnenja, ki jih izražajo uporabniki in ne podetje.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a maxus » 6. Mar 2012 ob 12:14

Če ste v dvomih, se prepričajte sami!

Jaz sem v dvomih .....v Izoli me priklopite na optiko, pa me boste prepričali :hudicek:
Slika

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Fry » 6. Mar 2012 ob 12:28

Oh, saj ni samo Izola ....

Uporabniški avatar
martis
Nadebudnež
Prispevkov: 493
Pridružen: 18. Nov 2010 ob 11:17
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA optika
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a martis » 6. Mar 2012 ob 12:29

Bi se tudi jaz z optiko pustil prepričati...

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a seth » 6. Mar 2012 ob 12:47

Kristalno jasne slike in visokokakovostnega zvoka ste se že navadili in našim naročnikom predstavlja standard.
Yugo kanali sploh. Pa tudi TVS HD.

"Kralji" pa taki, Eurosport 2 HD & ESPN America HD sta že na spisku več kot dve leti pa še vedno nič. Pa še malo morje drugih (HD) kanalov.
Internet je v redu. Ponudba TV programov pa bi lahko bila občutno boljša.

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 6. Mar 2012 ob 14:15

Boš naročil, če bo v HD paketu? Ker "pametnih" je veliko, tistih, ki bi na koncu plačevali pa v tretji decimalki, se tko pokaže že pri kakšnem bolj mainstream HD kanalu... trg še ni zrel, če se mene vpraša.
strom napisal/-a:Zanima me vaše mnenje, kaj si mislite o storitvah T-2. Ker to so najboj točna mnenja, ki jih izražajo uporabniki in ne podetje.
Jst lahko povem kar sem videl v raziskavi in tam ste(smo) T2jevci z naskokom najbolj zadovoljni s storitvami svojega operaterja, T2 FTW! :rtmT2: :rtmT2: :rtmT2:
:rtmT2:

darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 371
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a darkdog » 6. Mar 2012 ob 15:35

Lahko rečem da sem maksimalno zadovoljen z vsemi storitvami,edino pokritosti z umts omrežjem bi pripisal minus,kdor pa uporablja samo mobilni telefon za klicanje pa tega niti ne bo opazil.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a Tosho » 6. Mar 2012 ob 16:00

+1
Slika

seth
Nergač
Prispevkov: 634
Pridružen: 15. Apr 2008 ob 17:08
T-2: Že imam
Paket: Internet, TV

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a seth » 6. Mar 2012 ob 17:32

Hevidi napisal/-a:Boš naročil, če bo v HD paketu?
Če bosta oba v HD paketu po trenutni ceni. Ali maksimalno plus 0,5 EUR.
Ne, da se gleda polovico vsebin v HD drugi del pa prenosi iz legolanda.

In še nekaj drugih, ki bi jih lahko dodali:

Viasat Film Action HD
MTV Live HD
Viasat Film HD
Viasat History HD
Viasat Nature HD
Fox Sports HD Europe
Sport 1 HD (Germany)
Filmbox HD
Nickelodeon HD
Premier League HD (EBUER)
SuperSport HD-1
SuperSport HD-2
SuperSport HD-3
SuperSport HD-4

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Mar 2012 ob 23:21

S T2 storitvami sem zelo zadovoljen, predvsem mi je najboljša storitev zaradi katere ne bi menjal operateja Timeshift, ki ga nima nihče v Sloveniji. Malo me pa moti uvajanje novih kanalov in sicer imam občutek, da smo pri T2 vedno med zadnjimi v naši državi pri vseh novih kanlih, ki pridejo v SLO. Drugače pa :rtmT2:


Ps.
Želim si seth TV HD :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a mahi » 7. Mar 2012 ob 12:10

Tudi sam sem izredno zadovoljen s storitvami T-2. Uporabljam vse storitve razen UMTS, pogrešam edino možnost TS na HD kanalih ter mogoče sliko v sliki....
Slika

newlegion8
Znanec
Prispevkov: 98
Pridružen: 19. Feb 2012 ob 10:17
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a newlegion8 » 7. Mar 2012 ob 12:51

3 leta bil na amisu. internet je delal uredu o tv in ostalih storitvah pa vse najslabse! vse crkovalo,timeshift stekal,metalo ven iz oddaje,filma,plus to da so imeli timeshift samo na kakih 15 programih in to je blo to. narocniska sluzba je bla vredna en d...k, pomagat ti ni imel kdo,samo obtoževali so ko si jih poklical.omrezje se jim je sesuvalo velikokrat, prihajalo do daljsih prekinitev itd itd, roman lahko napisem.

en dan mi je pocil film,vzel tel v roke,poklical na t2,poslal po mailu kar rabim in danes uzivam v vrhunski ponudbi,brez kakih tezav, timeshift dela brez problema, internet imam se enkrat mocnejsi za nizjo ceno kot sem plačeval na amisu.

tukaj pri t2 samo pogresam malo bolj pogosto dodajanje novih programov,vsaj siolu dejmo sledit no prosim pa bo vse ok, da ne bomo govorili tako kot kitl, s katerim se strinjam , da je obcutek taksen kot ,da smo vedno na zadnjem mestu po dodajanju programov.:)

pri t2 cakam samo se na kako povecanje ponudbe mobitelov( sodobnejsih) in pocakam da mi simobil narocnina pretece in po moje vzamem narocnino pri t2. tako bom imel vse kar mi rabi na enem mestu!

skratka samo pohvale in pohvale. fantje ki delate pri t2, recem samo to da nadaljujte s takim trudom kot ga imate ze sedaj in vsi skupaj bomo lepše živeli,bli zadovoljnejsi.

Kapo dol!

kaspet
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 4. Jul 2006 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL (VDSL2) 13-14/0.9 Mbit
Kraj: LJ-Vič

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a kaspet » 7. Mar 2012 ob 14:23

Tudi sam sem zadovoljen uporabnik paketa T4 pri T2. Po zacetnem nagajanju Telekoma (2006) za priklop (najprej sem moral narociti Siol in nato prehod k T2) sem poleg nekaj tezkih problemov s paricami zadeve uspesno resil.

Ponudba T2 je dobra (z izjemo Timeshit, ki pa je ODLICEN), me pa moti nekaj stvari (so bile ze večkrat izpostavljene na tem forumu), ki bi jih lahko se izboljsali oz. nadgradili:
- boljse informiranje o novostih - tudi vnaprej o novih prihodih funkcij, ...
- še boljsa pomoc oz. odzivnost preko tehnicne pomoci
- mobilna/pc aplikacija za gledanje IPTV
- podaljsanje Timeshift na 72 ur (verjetno samo za najbolj gledane programe - ali pa glavne slovenske, ...)
- kak nov TV program (otroski, sportni, filmski, HD (za seth-a))
- prenos podatkov tudi v gostovanju Mobitel - (npr. vsaj posiljanje MMS, prenos podatkov proti placilu) zaenkrat te moznosti ni
- moznost zakupa prenosa podatkov npr 1GB/mesec za 5€ na kartici kjer imas glasovne storitve (konkurenca ima npr. 1€/dan za 1GB - tusmobil - vendar je to mobilni internet)
- povečanje vkljucenih podatkov iz 100MB na 200MB (npr. prednost za uporabnike pametnih telefonov)
- da T2 postane ponudnik v OŠO omrežjih, ki se po Sloveniji gradijo (z EU in lastnim denarjem) kot gobe po dezju.

Pa se kaj bi se naslo.
Zadnjič spremenil kaspet, dne 7. Mar 2012 ob 14:49, skupaj popravljeno 1 krat.

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a astras » 7. Mar 2012 ob 14:42

debata bi morala biti o prihajajocem "kralju" tako da... ;) :rtmT2:
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Kralj Tehnologij

Odgovor Napisal/-a roCkY » 7. Mar 2012 ob 16:19

Hja bomo vidli kdo bo kralj po mojem izboru. Manjkajo še bakru prijazni HD ali bolje fiber do hiše...

Odgovori