Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a Seeker » 12. Apr 2012 ob 11:00

Do sredine marca sem imel T-2 storitve preko bakra, nato sem ga zamenjal za paket King na TS optiki, za katerega sem se v akciji vezal.

Na računu sem dobil obračunan sorazmeren delež prejšnjega in zdajšnjega paketa, ampak je novi paket kljub vezavi obračunan po polni ceni. Obračunali so mi tudi dodatek za TS optiko.

A sem jaz kaj spregledal ali je T-2? Kakšen je postopek, lahko plačam manj? Očitno gre spet za neke sistemske težave, saj sem račun dobil direktno od zaposlene v računovodstvu in samo v formatu PDF.


Pa še dodatno vprašanje, a na https://servis.t-2.net/status/placilne-postavke kaže prav? Men z zeleno piše saldo -60 €, kaj to pomeni, kdo je zdaj komu dolžan? :)

Uporabniški avatar
luky
Model
Prispevkov: 235
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 19:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a luky » 12. Apr 2012 ob 11:41

Mene so tudi zaračunali nekaj kar ne bi smeli. Poslal sem mail na info@t-2.net in čakam razlago, da vidim kaj je prav in kaj ne.
Lp, Luky

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a Malkec » 12. Apr 2012 ob 13:25

Seeker in luky: pošljita mi podatke o priključku in kaj bi se naj narobe zaračunalo na ZS.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a Mark » 12. Apr 2012 ob 21:38

Seeker napisal/-a:Pa še dodatno vprašanje, a na https://servis.t-2.net/status/placilne-postavke kaže prav? Men z zeleno piše saldo -60 €, kaj to pomeni, kdo je zdaj komu dolžan? :)
Če imaš na kreditni strani višji znesek od debetne imaš najverjetneje preplačilo pri storitvah, zato piše saldo z zeleno. Če bi bil kaj dolžan pa bi bilo z rdečo. Najbolje, da greš čez vse postavke in boš videl kje si imel preplačilo. Lahko se oglasiš tudi v kakšni poslovalnici ali pokličeš na HD in povprašaš.

Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a Seeker » 12. Apr 2012 ob 22:56

Eh to je vse od tega zadnjega računa. Na servisnih straneh mi kaže račun za ta mesec, vendar se št. ki jo kaže na servisnih in ki sem jo dobil na mail ne ujemata. Tako da so šli zgleda moj račun nekaj ročno popravljat (se ne čudim, ker sem ta mesec 2x zamenjal storitve). Skratka na servisnih je vpisano breme 0 € in dobro ca. 55 €, kar pomeni, da mi jih T-2 očitno šenka.

Dajte fantje nagonit celo to računovodstvo. Helpdesk se je že zdavnaj izboljšal, ampak računovodstvo imate pa še kar iz leta 2005.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 12. Apr 2012 ob 23:18

Pri meni je popolnoma enako.

Uporabniški avatar
ježek
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 5. Apr 2011 ob 21:26
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a ježek » 13. Apr 2012 ob 20:07

Tudi pri meni je enako. Prejšnji mesec sem zamenjal paket za Kinga in ta mesec računa še nisem dobil, na servisnih straneh pa mi kaže saldo v kredit nekaj čez 54,oo EUR (obarvano zeleno). Če se bo tudi v bodoče tako obračunavalo nimam nič proti... :hudicek:
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Napačen obračun pri paketu King (vezava, TS dodatek)

Odgovor Napisal/-a Malkec » 13. Apr 2012 ob 21:29

Dobite vsi račun za king, ampak z zamikom.

Odgovori