T-2 Klub in številne ugodnosti

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a roCkY » 5. Jun 2016 ob 09:10

Pri ponudbah piše trenutna cena.

Ampak Eurosport2 HD pa še vedno manjka čeprav je XL HD paket na voljo za tudi "revnim" naročnikom brez dolgoletnega staža dosegljivih 1500 točk. Sicer pa bomo videli kaj bo konec leta. Se bo dalo za še kaj uporanega vnovčiti ali bodo šle vse točke v dobrodelne namene.

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a cslesce » 7. Jun 2016 ob 08:43

MrTwelveTrees napisal/-a:Sam so pa pametni..... tvji in 5000 točk.... ker vedo da jih nobeden ne zbere toliko ..... hehehehe
pa še cene so navite.....recimo tv pri njih 320€, mimovrste 230€ :jao:
Slika

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a white » 7. Jun 2016 ob 12:47

Nekdo bo raje plačeval 24 mesec in dal 90€ več, kakor pa skeširal 230€ v enem šusu. Vsak se odloči, kje in kaj bo kupil.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9118
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 7. Jun 2016 ob 13:39

Ja ok, nekaj eurov več, ne pa 100 ali več...

xerces8
Nadebudnež
Prispevkov: 497
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 14:45
T-2: Že imam
Paket: T2 NET+MOBIL
Kraj: Maribor

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a xerces8 » 7. Jun 2016 ob 18:15

A to ve kdo kako se računajo točke?
Račun sem imel 40 EUR in dobil 160 točk.

Na opisu točkovanja pa piše:
člani, ki so ob včlanitvi v klub neprekinjeno naročniki T-2 storitev 1 leto,
se jim vrednost zadnjega računa v evrih pomnoži s faktorjem 2;
člani, ki so ob včlanitvi v klub neprekinjeno naročniki T-2 storitev 2 leti,
se jim vrednost zadnjega računa v evrih pomnoži s faktorjem 6;
Naročnik sem že več kot 2 leti, torej bi mi morali upoštevati vsaj faktor 2, če že ne 6. (pred tem sem sicer bil naročnik še več več let potem pa preselil priključek).

(so mi sicer odgovorili, in "popravili": v marcu prihodnje leto boste tako prejeli točke za tri leta zvestobe - torej bo učinek čez eno leto...)

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Tosho » 7. Jun 2016 ob 18:32

Za vsak dopolnjen euro dobiš 4 točke. Tisti faktorji pa so ob včlanitvi v t-2 klub. Ko boš imel tri leta članstva, jih boš dobil pa 400.
Slika

Uporabniški avatar
Capone
Znanec
Prispevkov: 97
Pridružen: 8. Nov 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Lj., Bežigrad

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Capone » 7. Jun 2016 ob 18:43

Tosho napisal/-a:Za vsak dopolnjen euro dobiš 4 točke. Tisti faktorji pa so ob včlanitvi v t-2 klub. Ko boš imel tri leta članstva, jih boš dobil pa 400.
Samo pri prvem račun ob včlanitvi se računa faktor. Naprej je ne glede na dobo naročnine 1€-4 točke.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
UMTS Slika VDSL oz. optiko Slika

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Tosho » 7. Jun 2016 ob 18:48

400 T dobite iz naslova zvestobe T-2 za 3 leta naročnine, točke prejmete na obletnico vaše včlanitve v T-2 Klub (v prihodnjem bonitetnem obdobju)
Slika

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Spirit » 9. Jun 2016 ob 09:37

Pred nekaj dnevi sem odprl tole temo, ki je zdaj zaklenjena, ker sem spregledal tole temo tukaj:
Ta mesec bom plačal okoli 14 eur večji račun kot vsake mesec zaradi lastne nepazljivosti saj nisem pričakoval, da se bo T-2 spustil na raven nategovanja ljudi z drobnim tiskom.


Konec janurja sem s T-2 točkami naročil 3 mesece zakupljenih dodatnih 200enot za pogovore/SMSe. Ker sem to storil enako že pred enim letom, sem razumel da bo enako tudi tokrat in nisem pričakoval prikritega "natega" s strani T-2, ker sem njihov že od leta 2007 in nisem imel težav z njimi.

Lani je bilo ob naročilu in porabe točk v t2 klubu tako, da se je storitev po preteku časa sama odjavila. Torej če sem lani naročil preko T2 kluba s točkami 3 mesece nek dodaten program na TV, se je po tem pretečenem času storitev tudi sama odjavila.

Letos sem mislil, da je zadeva ista, pa ni tako. Kot rečeno, naročil sem dodaten zakup 200minut/sms, kar tako, da pač porabim tiste točke ob koncu leta. Na koncu jih nisem kaj dosti porabljal (razen zadnji mesec). In ker nisem bil pozoren na drobni tisk, prav tako pa nisem štel mesece koliko časa sem že prijavljen na to storitev, sem v zadnjem mesecu dobil račun ki je več kot 13 eur višji kakor je bil do sedaj.

Kličem T2 helpdesk in mi tam razložijo, da bi moral storitev sam preklicati. V drobnem tisku piše, da se storitev obračunava dalje po rednem ceniku, ki je pa nesramno drag. 10 eur za dodatnih 200 minut/sms, pa kaj ste vi zmešani!?!?!?!??!


Iščem način, da grem stran od vas...T2, gnusite se mi da poskušate s takimi podlimi načini iztisniti vsak evro!!! Od leta 2007, torej skoraj 10 let sem pri vas, v zahvalo pa dobim tak prst v rit.
Grem z glavo skozi zid, raje plačujem konkurenci za dražjo storitev, pa vsaj VEM zakaj jo plačujem in vsaj ne bom doživljal takih neprijetnih presenečenj na računu.

Danes hočem dopisati še samo tole... ne samo, da so me nategnili za prejšnji mesec. Nategnili so me še za TA MESEC, ker namreč obračunajo te dodatne minute kar za celi mesec. ZA KOZLAT!

Dober način za nategovanje ljudi, ponudiš jim malenkost kot "ugodnost", potem ko pozabijo ali ne vedo da morajo odjaviti to "ugodnost" pa jim še mastno zaračunaš za vse 3 mesece nazaj. 12 eur za 200 minut?!?! ALI STE NORI?!?!? To je naravnost NESRAMNO. In zato bom tudi šel h konkurenci!

Da se zaveš svoje napake pa izveš itak šele naslednji mesec pri bolanem računu ob katerem ti padejo oči ven. In sledi nemudoma odpoved naročnine ampak je žal že prepozno, plačal bom TUDI ZA TA CELI MESEC!


Bravo T-2, ownali ste me :owned: Vsa čast. Brezposelni osebi ste vzeli 24 eur. Upam da se vam zatakne v grlu ta denar in čimprej crknete.

:plosk: :plosk: :plosk: :plosk: :plosk: :plosk: :plosk: :plosk: :plosk:

Evo, malo ovacije aplavza za vas, ker ste "CARJI".

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 9. Jun 2016 ob 10:00

Že dalj časa je tako, da se storitve z nakupom točk nato dalje zaračunavajo.
In drobni tisk ni tako droben, da bi lahko to spregledal.

"V T-2 Klubu vam omogočamo koriščenje tistih storitev T-2, ki jih še nimate, v skladu s klubsko ponudbo, za določeno obdobje po izjemno ugodnih klubskih cenah. Po izteku klubskega obdobja, pa se vam storitev obračunava po vsakokratnem veljavnem ceniku. Naročnik lahko storitev kadarkoli odjavi preko klicnega centra, v poslovalnicah ali z lastnoročno podpisanim dopisom ali preko servisnih strani. Član v času koriščenja klubske ugodnosti le-te ne more odjaviti. Storitve T-2 po klubski ceni ne more koristiti član, ki je imel vklopljeno isto storitev v zadnjih 6 mesecih po klubski ceni."

Sicer se najbolj ne strinjam s tole politiko T-2 kluba ampak pač je kot je... Sam ne razumem kako lahko nekaj pa četudi je promo/popustna storitev naročiš in ne prebereš kaj točno si s tem naročilom vse sprožil.
Žal je zadeve tebe osebno udarilo po žepu...
Razumem, da greš zaradi tega drugam, a verjemi, da ima konkurenca tudi svoje načine ti kaj pod črto zaračunat.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Tosho » 9. Jun 2016 ob 10:00

Ne da bi koga zagovarjal, vendar, če gre soditi po tvojih besedah:
" In ker nisem bil pozoren na drobni tisk, prav tako pa nisem štel mesece koliko časa sem že prijavljen na to storitev, sem v zadnjem mesecu dobil račun ki je več kot 13 eur višji kakor je bil do sedaj."
si si torej sam pridelal tak račun zaradi svoje malomarnosti. Ve se, da je v dandanašnjem času pri vseh raznih ponudbah treba prebrati drobni tisk, ker se tam marsikaj skriva, kar ni po godu naročniku. Seveda pa je na trgu dosti konkurence, zato ima človek tudi prosto izbiro, da si izbere zanj najugodnejšo storitev ali izdelek.
Pa srečno pri konkurenci.
Slika

gali
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 26. Jan 2009 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: T4 100/10 Telekom optika
Kraj: LJ-Vič

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a gali » 9. Jun 2016 ob 11:50

Preko klicnega centra zagotovo odjava od zakupljenih minut ne gre. Sem poskusil kar nekajkrat, pa je bil vedno potreben dopis in dodatna identifikacija.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4610
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a atepej » 9. Jun 2016 ob 12:18

vključite si e-poslovanje pa bo
Slika

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Spirit » 9. Jun 2016 ob 13:01

gali napisal/-a:Preko klicnega centra zagotovo odjava od zakupljenih minut ne gre. Sem poskusil kar nekajkrat, pa je bil vedno potreben dopis in dodatna identifikacija.
Po telefonu mi je danes agent zagotovil, da je odjava narejena, da pa bom še vedno lahko koristil te "ugodnosti" ki so desetkratno zaračunane.

Če bi vzel paket neomejeni pa bi imel nižji strošek kakor ga imam sedaj. Za kozlat!

Zaradi tega načina prenašanja strank naokoli z drobnim tiskom, točno zato sem že nekaj dni v poizvedovanju h kateremu ponudniku grem. Ker takih podlih stvari ne bom podpiral s svojim denarjem.

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 746
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a rossi » 9. Jun 2016 ob 13:21

Navadit se bo treba in začet brat kaj se podpisuje/naroča. Hvala bogu za prosti trg in izbiro po volji naročnika

Odgovori