T-2 Klub in številne ugodnosti

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9110
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 9. Jun 2016 ob 17:28

Zakaj je drobni tisk "drobni" ? Ker zakon (dopuša?) to, če pa dobnega tiska nebi bilo bi operater sigurno manj zaslužil. Evo simpl. Pa kdo bo zamenjal oeprateja samo zaradi tega ? Da ti izraziš svoje mnenje na neuradnem forumu ... T-2ju dol visi za enega kle ki se razburja zaradi tega, , tudi če bos zamenjal operaterja boš pa plaču 20 eur za odjavo, pa si tam.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Jun 2016 ob 18:52

Spirit napisal/-a: Kličem T2 helpdesk in mi tam razložijo, da bi moral storitev sam preklicati. V drobnem tisku piše, da se storitev obračunava dalje po rednem ceniku, ki je pa nesramno drag. 10 eur za dodatnih 200 minut/sms, pa kaj ste vi zmešani!?!?!?!??!
En kratek komentar na to temo. Ponudba je zelo jasno zapisana in s sklenitvijo potrjuješ vse pogoje. V današnjem času si ni težko nastaviti opomnika ali poslati hkrati z naročilom še dopis za odjavo, ko se izteče popust, ki si ga prejel v zameno za točke.

Pa tudi, če ne prebereš pogojev in klikaš kar "na slepo" se lahko kadarkoli pozanimaš pri T-2 na voljo je več uradnih poti, če karkoli ni jasno bi lahko zastavil vprašanje tudi na neuradnem forumu, zato res ne razumem te jeze in pljuvanja čez T-2. Poskusi razumeti, da smo tukaj tudi ljudje, ki se trudimo in tudi v prostem času po lastni volji angažiramo v dobro podjetja in strank in nam ni vseeno, ko potem preberemo takšen prispevek.

Uporabniški avatar
PaJo
Model
Prispevkov: 205
Pridružen: 22. Maj 2007 ob 12:56
T-2: Že imam
Paket: FTTH 100/10 - služba
Kraj: Slov. Bistrica

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a PaJo » 9. Jun 2016 ob 21:14

Mislim da je drobni tisk ok, pač je del vseh pogodb. Pošteno pa bi bilo, da stranka sploh kje v profilu vidi da ima te dodatke vklopljene, nazadnje ko sem gledal se to nikjer ni dalo videt in tudi ne izklopit, kljub temu da je vključeno eposlovanje. Tako da bi bilo dobro še to na servisni strani uredit.

|DSI|
Faca
Prispevkov: 180
Pridružen: 23. Jan 2007 ob 20:08
T-2: Že imam
Paket: T4 Tera 100/100
Kraj: Lj - Dravlje

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a |DSI| » 9. Jun 2016 ob 21:19

Ne vem kako je glede zakupljenih količin pri telefoniji...ampak v primeru nadgradnje TV sheme ali pa dviga hitrosti interneta na Klubske točke je v Horizontu jasno vidno kaj imaš vključeno.
Slika T-2
Slika FTTH
Slika UMTS

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9110
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 9. Jun 2016 ob 21:23

Pošteno bi bilo, da bi na listu papirja pisalo (primer) : 3 mesece gratis 500enot na mesec iz nakupa T2 kluba, nato pa se storitev začne zaračunavati po veljavnem ceniku.

ETO ! to je to, ampak zakaj bi to pisali če je v drobnem tisku ? smeh.... jaooo....

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a rossi » 9. Jun 2016 ob 23:11

Jaz sem XL shemo teden dni pred iztekom ugodnosti odjavil preko horizonta in mir. Je pa pac treba logicno razmisljat... Torej ne odjavis xl sheme, ampak prijavis L. Simpl. Sem si pa prebral pogoje (ja 10 minut casa) in si v telefon nastavil opomnik.

Poslano z mojega GT-I9505 z uporabo Tapatalk

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a g33k » 9. Jun 2016 ob 23:22

Verjetno je vsem jasno, da je edini razlog da se storitev avtomatsko ne izklopi po določenem obdobju ta, da podjetje računa na tistih nevem koliko % naročnikov, ki bodo storitev pozabili izklopiti pravočasno in se jim bo zaračunal vsaj še en dodaten mesec. Je pa to dandanes praksa skoraj povsod, kjer ponujajo brezplačno promocijsko obdobje za določeno storitev.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Tosho » 9. Jun 2016 ob 23:58

rossi napisal/-a:Jaz sem XL shemo teden dni pred iztekom ugodnosti odjavil preko horizonta in mir. Je pa pac treba logicno razmisljat... Torej ne odjavis xl sheme, ampak prijavis L. Simpl. Sem si pa prebral pogoje (ja 10 minut casa) in si v telefon nastavil opomnik.

Poslano z mojega GT-I9505 z uporabo Tapatalk
:pivo: Še sreča, da obstajajo tudi taki ljudje, ki znajo misliti z glavo in ne samo taki, kateri krivijo vse živo zaradi lastne nepismenosti...
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Mark » 10. Jun 2016 ob 07:54

g33k napisal/-a:Je pa to dandanes praksa skoraj povsod, kjer ponujajo brezplačno promocijsko obdobje za določeno storitev.
Če T-2 sam ponudi brezplačno promocijsko obdobje se programi samodejno vklopijo in izklopijo. Če pa uporabnik aktivira, pa je potrebno ročno izklopit. Klubske promocije je možno alternativno aktivirati tudi po telefonu ali v poslovalnici, saj marsikdo nima dostopa do spleta. Ob naročilu si prav tako jasno opozorjen, da se storitev kasneje zaračuna in jo je možno kadarkoli brezplačno odjaviti (Dobiš tudi pisno in izgleda podobno, kot je zapisal MrTwelveTrees). Vzameš lahko tudi tiskane splošne pogoje, saj imaš pravico do njih.

Dami
Znanec
Prispevkov: 57
Pridružen: 24. Okt 2007 ob 12:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH
Kraj: Slov. Bistrica

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Dami » 10. Jun 2016 ob 17:22

Sem se tudi sam opekel, ker nisem prebral drobnega tiska in šele na računu ta mesec videl da bom plačal dodatne enote tako za maj kot za junij. Ko bi vsaj bilo v profilu lepo zabeleženo da je to VKLOPLJENO. Edini clue je bil pod "poraba". Da je vse skupaj še bolj noro, sploh ni možnosti zadeve izklopit preko horizonta. Dajte to uredit.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Mark » 10. Jun 2016 ob 20:23

Ob naročilu prejmeš na veljaven elektronski naslov tudi sporočilo. Kopiram en del.

Po obdobju, določenemu v sami ponudbi se storitev do preklica oz. odjave storitve obračunava po vsakokratnem veljavnem ceniku. Naročnik lahko storitev kadarkoli odjavi preko klicnega centra, v poslovalnicah ali z lastnoročno podpisanim dopisom in preko Horizont T-2.

Prosimo preglejte pravilnost podatkov v tem sporočilu ter ga natisnite ali shranite v izogib morebitnim nesporazumom.

V primeru nejasnosti z naročilom, lahko kontaktirate center za pomoč uporabnikom na 080 64 64 ali nam pišete na klub@t-2.com. Prosimo, da navedete vašo številko stranke ali številko naročila.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a roCkY » 10. Jun 2016 ob 20:31

g33k napisal/-a:Verjetno je vsem jasno, da je edini razlog da se storitev avtomatsko ne izklopi po določenem obdobju ta, da podjetje računa na tistih nevem koliko % naročnikov, ki bodo storitev pozabili izklopiti pravočasno in se jim bo zaračunal vsaj še en dodaten mesec. Je pa to dandanes praksa skoraj povsod, kjer ponujajo brezplačno promocijsko obdobje za določeno storitev.
Meni je logično, da naročilo velja do preklica. Prvi 3 meseci je pač rabat "zaslužen" z točkami.

Smo tudi taki, ki imamo določeno storitev naročeno in ko se nabere zadosti pik koristimo rabat. Višek pik gre na karitas in ne za nekaj kar se v osnovi sploh ne rabi. Tistih 10% linije itak ne bom dobil. 100% dodatka pa ne rabim. Le tistih 10% bo nominalno nekaj več.

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 14. Jun 2016 ob 08:32

Kaj sem jaz trd ali je nekdo drug?

Pošta Slovenije ima možnost dostave po 16h. To uredi pošiljatelj (v tem primeru bi moral to urediti T2). Mislim da je doplačilo 1,5€ če se ne motim, kar bi z veseljem plačal.

Sem poslal vprašanje na T2klub, glede mojega naročila in dostave po 16h, ker je paket velik, težak in vem kako pošta dela s paketi, ter ker dopoldan ni nobenega doma, pa da se paket ne preklada brez veze in še kaj polomi.

Dobim odgovor:

"zahvaljujemo se vam za sporočilo, vendar vam žal iz naše strani ne moremo zagotoviti dostave po 16. uri. Pošiljke namreč pošiljamo preko Pošte Slovenija. V primeru, da vas v času dostave ne bo doma, vas bo tako izdelek počakal na vaši pošti. Zahvaljujemo se vam za razumevanje."

Kaj mi lahko kdo tu pomaga? edit: ne rabim več pomoči...

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a white » 14. Jun 2016 ob 16:16

in kaj si zrihtal ? :)

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: T-2 Klub in številne ugodnosti

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 14. Jun 2016 ob 17:46

Nič nisem zrihtal. Ne da se mi z nesposobneži več ukvarjat, ker sem jih imel to leto preveč na grbi, pa smo komaj na polovici. Če bo praskica na paketu gre nazaj.

Odgovori