Zgodba razočaranega uporabnika

Splošni pogovori o T-2
petrusko
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 27. Avg 2007 ob 19:46
T-2: Že imam
Paket: FTH:100M/10M TV:1x GSM:2x
Kraj: Ljubljana Vič

Re: Zgodba razočaranega uporabnika

Odgovor Napisal/-a petrusko » 9. Mar 2013 ob 15:20

suarez napisal/-a:Ni edini, ki je ugotovil, da so novi paketi dražji. Problem je, ker je v vsakem paketu vključena samo S programska shema in če hočeš sploh kaj gledati po televiziji, moraš naročiti L shemo, kar pa takoj podraži paket za 8 evrov. Ali pa mobilni paket XS moraš nadgraditi vsaj na S paket, da imaš prenos podatkov, kar spet podraži zadevo. Ali pa, če imaš dva mobilna telefona, kot ju imam sam, vsi paketi pa imajo v osnovi ponudbo samo za enega. Mogoče je na začetku cena res ugodna, če pa želiš malo nadgraditi paket, pa cena hitro naraste.

Sam ima še stari "brezčasni vdsl" se pravi 10/2, iptv, 2x mobilne storitve, L shemo, 20 GB snemalnik + dodatni stb in časovni zamik, kar me pride vsak mesec 48 evrov + pogovori. Z novimi paketi ne pridem niti blizu te cene, če želim imeti vse kot imam sedaj.
Evo in zaradi tega jim ne dam nove pogodbe. To, da me hočejo izzigrati je dovolj velik razlog da jim odpovem naročnino.
Ne bodo me prepričali, da ne morejo oddati naročila na Telekom, da potegne optiko v stanovanje, ... želijo iztisnit še dodatne 3 EUR na mesec več od mene z novo pogodbo; eto ne bodo jih dobili niti tistih 75, ki so jih dobili vsak mesec.

Odgovori