Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več sekundno

Splošni pogovori o T-2
starfotr
Navdušenec
Prispevkov: 554
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 14:28
T-2: Še nimam
Kraj: Vrhnika

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a starfotr » 12. Jun 2013 ob 00:53

Našel sem star cenik. Če se ne motim so bile takrat ugodne cene na amis in ostale operaterje. Cene ste zvišali ob uvedbi mobilne telefonije.

http://wap.t-2.net/?AUID=941966011F1750602164A

Prosim za kak komentar t-2jevcev oziroma poznavalcev zgodovine.
Če se ti zdijo moje trditve napačne ali meniš drugače, si vzemi čas in pod njimi napiši, kar se tebi zdi prav.

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a rossi » 12. Jun 2013 ob 07:07

Verjetno so časi "dumpinga" mimo... od začetka je bilo vse zelo ceneje pa se skoraj klavrno končalo...

Matess
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 10. Jun 2013 ob 12:23
T-2: Še nimam

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a Matess » 17. Jun 2013 ob 11:05

Bob se mi zdi problematičen zaradi tega, ker nimajo poslovalnic, in ko pride do težave, so veliko večje komplikacije kakor pri ostalih operaterjih, ki imajo poslovalnice (konkretno je imela težave s tem moja mama, tako da vem s prve roke) . Poleg tega se mi zdi nepošteno s simobilove strani da obračunavajo klice v bob kot klice v drugo omrežje, če gre dejansko za isto omrežje. Sploh pa ima zadnje čase simobil veliko težav z omrežjem, veliko prekinja, ko se pogovarjaš kar zgine signal in prekine, enako je z smsi, ki jih dobiš velikokrat šele naslednji dan, vseskozi mi sodelavci razlagajo o tem, ker zna biti res moteče, ko pošljem pomemben sms ki ga oseba dobi šele naslednji dan. Sam sem bil dolga leta na simobilu in sem šel stran, ker so poleg tega proti ostalim operaterjem tud ful dragi, predvsem če presežeš zakupljen internet ti račun takoj poleti v nebo. Ne vem, meni se ni več splačalo.

starfotr
Navdušenec
Prispevkov: 554
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 14:28
T-2: Še nimam
Kraj: Vrhnika

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a starfotr » 17. Jun 2013 ob 12:20

Simobilovo omrežje uporabljajo: t-2, bob, simobil, mmobil, amis mobil.

Če trdiš, da je kdorkoli izmed zgoraj naštetih tehnično boljši, kot simobil, se motiš, saj so vsi na isti mreži.

Edina možnost je uporaba mobitelovega omrežja, operaterji, ki omogočajo uporabo na movitelovem omrežju so: mobitel, izimobil, debitel (posledično tudi t-2), tušmobil.

Telemach in teleing je pa še najslabša izbira. Telemach v tušmobilu, teleing v t-2 radijskem omrežju. Fora je, da preko teh operaterjev NI nacionalnega roaminga.
Če se ti zdijo moje trditve napačne ali meniš drugače, si vzemi čas in pod njimi napiši, kar se tebi zdi prav.

DreamDesign
Znanec
Prispevkov: 80
Pridružen: 26. Jul 2010 ob 09:59
T-2: Še nimam

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a DreamDesign » 21. Jun 2013 ob 19:29

Telemach ima poleg Tušmobilovega omrežja še Mobitelov roaming.

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a iaasm » 27. Jun 2013 ob 21:44

Sedaj so na uradni strani dodali obvestilo o podražitvi storitev zaradi spremembe obračunskega intervala. Prej se je to obvestilo skrivalo samo pod obvestilom Nižje cene klici v Amis in Telemach. Samo datum obvestila je čuden. Čeprav je bil objavljen šele sedaj, je ta 31.5.2013.
http://www.t-2.net/novice/2013/05/napov ... rvala.html

Uporabniški avatar
oCTANE95
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:45
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a oCTANE95 » 23. Avg 2013 ob 20:34

Če se take stvari dela, se jih tudi obrazloži. Tole pa je samo obvestilo, spreminja se. Mogoče kakšna razlaga ZAKAJ, glede na to, da smo ob podpisu pogodbe sprejeli eno ponudbo, sedaj pa je druga. Vsaj pametna obrazložitev.
Slika

d0nd3vil
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 21. Okt 2008 ob 19:07
T-2: Že imam

Re: Klici do ene minute se obračunajo minutno in ne več seku

Odgovor Napisal/-a d0nd3vil » 26. Avg 2013 ob 11:03

Mogoče če bi to pogodbo, ki jo mečeš drugim pod nos tudi natančno prebral, bi vedel, da ti nihče ne rabi razlagat zakaj..

Odgovori