Prehod na T-2 storitve Brezje, Gorenjska

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
BeVc123
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Jan 2014 ob 20:16
T-2: Še nimam

Prehod na T-2 storitve Brezje, Gorenjska

Odgovor Napisal/-a BeVc123 » 30. Jan 2014 ob 20:39

Trenutno sem na Telemachu in ker mi njihova ponudba ne odgovarja več, razmišljam o prehodu na T-2.

Ampak imam par vprašanj glede paketov.

Zelo mi je sicer pomemben upload (se pravi od uporabnika), ker nameravam dosti streamat video in nalagat večje datoteke na moj strežnik ter youtube.
Na moji lokaciji sicer nimamo (še) optike, tako da mi ostane samo VDSL.

T-2jev najboljši T4 paket ima povezavo "samo" 20/4 (kot sem že prej napisal mi je upload pomemben) zato me zanima ali je možno znotraj paketa spremenit/povečat samo internet ali pa samo upload, v primeru da se ne vežem?

Zanima me seveda tudi kakšna je največja hitrost na moji lokaciji?

Ker sem veliko prebral tudi o temu, da povezava na splet pade, ko se priključi TV (kar mi seveda tudi ni najbolj všeč, da se to zgodi ravno ko kaj streamam), je možno kaj narediti glede tega (namreč kolega so priklopili na drugo omarico kjer se to potem ni dogajalo več.

In še glede teh T4 paketov, ali je možno npr. že na začetku vzet T4 Tera z 60/25 povezavo?

Hvala za vsak odgovor/pomoč že v naprej.

LP

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9118
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Prehod na T-2 storitve Brezje, Gorenjska

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 30. Jan 2014 ob 21:04

sporoči mi svoj naslov privat ....

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9118
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Prehod na T-2 storitve Brezje, Gorenjska

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 30. Jan 2014 ob 22:03

Brezje je BRO oz Telekom centrala, ker si blizu centrale ne bo problem, 20/4 v Tera paketu , upload ne bo problem,
ne vem pa kako je z doplačilom hitrosti na BRO - Telekom centrali, ali je možno več kot 20/4 .... to ti bo kakšen drug neuradnik tukaj povedal ali se obrni na 080 6464

Odgovori