[Imam] 4Mbps/512Kbps+Isdn

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Ind1janc
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 20. Sep 2006 ob 08:40
T-2: Že imam
Paket: 4Mbps/512Kbps
Kraj: Velenje

[Imam] 4Mbps/512Kbps+Isdn

Odgovor Napisal/-a Ind1janc » 20. Sep 2006 ob 09:15

Večinoma uporabnikov tuki gor, ko berem ta forum (razen parih izjem) so imeli oz še imajo razne probleme s čakalno dobo oz z oddaljenostjo od centrale. Js osebno nevem a sem rojen pod srečno zvezdo ali pa sm imel takšno srečo, da so mi pobi iz t2-a prklopli povezavo v 3 tednih. Nekateri bodo mislili da se hvalim, vendar ko sm bral same graje sem si rekel da bom napisal svojo zgodbo in jih s tem tudi pohvalil, ker so bli res hitri.

Kraj: Velenje
Oddaljenost: 600m

25.8 Izpolnem pogodbo na netu
28.8 Dobim pogodbo po pošti, jo izpolnem in z vsemi papirji posljem nazaj
18.9 Klicejo iz t2, da pridejo juter dop. prklopit
19.9 Dop. ko vstanem vidim da mi net(SiOl) ne dela več, se pravi da so mi ga že izklopli. Čez par urc pride iz t2, prklopi gor modem, zalaufa brskalnik in net dela.

Imam pa še nekaj vprašanj, od SiOla mi je še ostal modem, ali ga moram nesti nazaj? Ali moram SiOlu še kej dodatnega poslat po faxu ali kej pismenega da me dokončno izklopijo, ker ko sm danes za šalo probal svojo staro uporabniško ime gor na servisnih straneh sem se lahko še prijavil?

hvala za odgovore
Zadnjič spremenil Ind1janc, dne 20. Sep 2006 ob 09:33, skupaj popravljeno 1 krat.

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Odgovor Napisal/-a Skorc » 20. Sep 2006 ob 09:29

A si se ti en mal zatipkal pri datumih ali pa si že skoraj eno leto uporabnik T-2 :) Moj poštni predal je bil aktiven še približno 10 dni po preklopu.

Ja, opramo imaš verjetno na posodo - odvisno od datuma sklenitve pogodbe. To vrneš (na isti likaciji kjer si jo prevzel). Priporočljivo je, da narediš primopredajni zapisnik.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
luky
Model
Prispevkov: 235
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 19:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Odgovor Napisal/-a luky » 20. Sep 2006 ob 09:33

Kaj kdo razume njegoev datume ???? aja je popravil....
Lp, Luky

Ind1janc
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 20. Sep 2006 ob 08:40
T-2: Že imam
Paket: 4Mbps/512Kbps
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a Ind1janc » 20. Sep 2006 ob 09:37

ja pa res, zatipkal sm se pr mesecih, thx :) Siolov uporabnik sm bil okol 3 lete, tako da pogodba mi je že potekla, jim bom pa dans nesu nazaj da čimprej uredim zadeve pa thx za odgovor

Odgovori