Priklop

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
tajataja
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 20. Maj 2014 ob 23:49
T-2: Še nimam

Priklop

Odgovor Napisal/-a tajataja » 21. Maj 2014 ob 00:22

Pozdravljeni
Zanima me če je možen priklop preko bro kar so mi pret kratkim priklopli paket start pa nažalost ni delovala televizija tehnik pravi da sem predaleč od centrale ki paje 3000 m. Tako da sedaj pogodba razveljavljena s strani t2 in mano tehnik mi je svetoval da pa preko bro pa bi delovalo sedaj samo čakam kako bo odreagiral telekom ki pa vemo kakšni so nevam kaj še naj če mi še to možnost zavrnejo sedaj že čakam zopet tri tedne pa še nič dajte si predstavljat tri otroke šolo obvezne pa brez interneta in televizije. Prosim pomagajte kako naj to uredim. Sicer pa če mene vprašate tut t2 in telekom oboji mučkajo da sem dobil prvi priklop od t2 ki ni deloval preko vdsl sem čakal dva meseca sedaj upam da bo prej. Dajte razlošte mi kake možnosti imam za bro al me lahko zopet telekom zajebava tak kot to znajo . T2 pa naprošam da mi čimprej zadevo uredijo

Alien8
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 06:46
T-2: Še nimam
Paket: Vesoljski

Re: PRIKLOP

Odgovor Napisal/-a Alien8 » 21. Maj 2014 ob 06:54

Preveri, če se ti ni tipka SHIFT zataknila na tipkovnici.

tajataja
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 20. Maj 2014 ob 23:49
T-2: Še nimam

Re: PRIKLOP

Odgovor Napisal/-a tajataja » 21. Maj 2014 ob 11:53

Hvala za odgovor zelo prijazno

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: PRIKLOP

Odgovor Napisal/-a KoMar » 21. Maj 2014 ob 13:15

Povsem na mestu opazka, na internetu se pač ne piše z velikimi črkami. Sem ti popravil sporočilo.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: PRIKLOP

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 21. Maj 2014 ob 13:20

tajataja:
Priklop na BRO ne bi prinesel bistvene spremembe,
glede na oddaljenost je internet mogoče dovolj stabilen, pa še to je vse odvisno od stanja samih kablov od centrale do stanovanja.
V takšnih primerih svetujem, da se pozanimaš še o kakšnih drugih opcijah... kabelska je v tem primeru mogoče še najboljša.

Odgovori