Jesenske novosti na T-2 2014

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a nemo » 1. Sep 2014 ob 08:52

Gianni8 napisal/-a:S tem mojim "utrujanjem" sem samo povedal in zajel želje in pričakovanja vecine uporabnikov t2 storitev, ki bi nekaj pomenila in imela neko težo.
Zanimivo! In kako si ugotovil, da so to želje večine? Z branjem misli, ali kako drugače?

Sicer pa se strinjam, da neke strašne novosti tole niso.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 1. Sep 2014 ob 08:59

Gianni8 napisal/-a:No tako se govori Kitl.

Vse ostale novosti na bazi tehnike so le izgovor nad revezi ( mi) da se neki dela oz da se je neki nardilo.
Torej večje hitrosti, spremembe paketov, da se dobi več v paketih so za tebe samo izgovori, prav...
Ti bi imel vse TV kanale ki so možni za 0€ dodatka, pa kje ti živiš. T-2 ni dobrodelna organizacija in "šefi" bodo naredili tako da bo shema prinašala dobiček in ne izgubo.

Gianni8
Nergač
Prispevkov: 104
Pridružen: 9. Feb 2014 ob 21:34
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA + XL shema

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a Gianni8 » 1. Sep 2014 ob 10:22

nemo napisal/-a:
Gianni8 napisal/-a:S tem mojim "utrujanjem" sem samo povedal in zajel želje in pričakovanja vecine uporabnikov t2 storitev, ki bi nekaj pomenila in imela neko težo.
Zanimivo! In kako si ugotovil, da so to želje večine? Z branjem misli, ali kako drugače?

Sicer pa se strinjam, da neke strašne novosti tole niso.
Nemo saj ni treba kaj dosti sestevat da ugotovis tole. Pač saj vidis nonstop razne prošnje,vsakodnevna pritoževanja čez shemo, ki so prisotna tukaj, na fb in se kje na spletu.

Pač ljudje so nezadovoljni. Ampak tukaj na forumu je ocitno praksa, da se takim ljudem enostavno reče če ti kaj ne paše pojdi drugam.

slow:

Treba je kaj financirat tudi iz svojega žepa ne pa samo fehtat od ljudi, ki ze tako plačujejo povprecno 40-50 € na mesec. Malo poglej podobna podjetja po evropi ali svetu. Tam dodajajo nove stvari, programe kar na pogosto pa ne zvisajo ceno niti za pol evra kaj sele za 1 euro kot se tu dela. Imam sorodnike in kolege po Evropi, v Kanadi,Avstraliji , ki so mi to potrdili kar sem na spletu prebral.

Če pač podjetje nima dovolj financ pač naj se ne gre te igre ali pa kot webmaher pravi naj se proda komu drugemu, ki ima pod palcem in bi z veseljem kaj naredil na tem podrocju.

Te dvige hitrosti, kot jih ti tu omenjas niso nic novega natrgu, telemach in ostali to pocnejo vsako tolko pa ne delajo iz muhe slona zarad tega.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 1. Sep 2014 ob 10:33

Da ne ki res, telemah ima sedaj samo povečanje hitrosti tako v fokusu da je vse ostalo enako 0.
Iz lastnega žepa? T-2 financira vse iz tega kar dobi preko položnic.
Najbolje da jaz vzamem kredit in plačam pravice za kak sportni kanal(mogoče bi lahko plačal kak mesec).
Drugače pa poglej malo koliko različnih ljudi piše zahtevke za tv shemo... kot zgleda ni dovolj navala da bi šefi začeli zelo v tej smeri razmišljat

Gianni8
Nergač
Prispevkov: 104
Pridružen: 9. Feb 2014 ob 21:34
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA + XL shema

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a Gianni8 » 1. Sep 2014 ob 10:50

Ja vse kar dobi iz poloznic ja, ampak kaj ko te poloznice dvignejo vsakotolko.

No pustmo stat kar je je.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Sep 2014 ob 10:56

slow_slow napisal/-a:
Gianni8 napisal/-a:No tako se govori Kitl.

Vse ostale novosti na bazi tehnike so le izgovor nad revezi ( mi) da se neki dela oz da se je neki nardilo.
Torej večje hitrosti, spremembe paketov, da se dobi več v paketih so za tebe samo izgovori, prav...
Ti bi imel vse TV kanale ki so možni za 0€ dodatka, pa kje ti živiš. T-2 ni dobrodelna organizacija in "šefi" bodo naredili tako da bo shema prinašala dobiček in ne izgubo.

Tole ni nič novega fizično mislim je samo drugačna plačilna politika (cenik) Zame je novost, če bi bili na primer novi STB-ji novi programski vmesnik kaka nova aplikacija kak nov kanal. To, da spreminjaš cene in pakete lahko vsak dan imaš potem novosti.
Slika


Lp, Kitl

Gianni8
Nergač
Prispevkov: 104
Pridružen: 9. Feb 2014 ob 21:34
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA + XL shema

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a Gianni8 » 1. Sep 2014 ob 11:03

No to sem tudi sam mislil. Pač razlika je ta, da Kitl to pove na malo lepši način, jaz pa na bolj surov realen nacin. Misliva pa isto.

No dovolj je blo,sem tudi že dobil opozorilo pa čeprav ne vem katero pravilo sem prekrsil. :nevem: :jao: :jao:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a KoMar » 1. Sep 2014 ob 11:05

viewtopic.php?f=6&t=4025
3. T-2 lahko kritizirate, vendar konstruktivno in brez ponavljanja. Ker smo neuradni forum, ne bo čisto nič pomagalo, če v vsaki temi težite o enem in istem problemu.
jaz pa na bolj surov realen nacin.
Ja, in to boš nehal.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a maxus » 1. Sep 2014 ob 11:11

Slow, ko nas več izraža željo za kakšen kanal pa piždite da se ponavljamo in nas brišete :grr:
Pa bi te prosil, da me seznaniš kakšne spremembe so od 1.9.2014 zame na paketu T3 tera...jaz jih žal ne najdem :nevem:
Slika

Gianni8
Nergač
Prispevkov: 104
Pridružen: 9. Feb 2014 ob 21:34
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA + XL shema

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a Gianni8 » 1. Sep 2014 ob 11:13

Komar v bistvu sploh ni slo za nobeno kritiko oz kritiziranje.Pač samo povedal sem kar je res, če pa mi kdo napise kaj nazaj pa kot vem imam pravico do replike.

Ampak ok...pač forum je tvoj in delaš lahko kar hočeš. Žal represija nikjer ne prinese nic dobrega. Če mislis da je tako prav pač nadaljuj. Jaz vem, da tudi, če bi bil moderator nebi takega nacina izbral.

Zanimivo se mi zdi tudi to, da sta slow in twelwe trees vseeno bolj prijazna in pač napisejo svoje mnenje tudi oni in to je to.

Ampak ok pustiva vse skupaj....zagrozil si mi preko zasebnega sporocila , pokazal kdo je sef in to bom upošteval.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Sep 2014 ob 11:14

Gianni8 : zate noben operater v slo ni dober, ne ?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Sep 2014 ob 11:15

maxus napisal/-a:Slow, ko nas več izraža željo za kakšen kanal pa piždite da se ponavljamo in nas brišete :grr:
Pa bi te prosil, da me seznaniš kakšne spremembe so od 1.9.2014 zame na paketu T3 tera...jaz jih žal ne najdem :nevem:
spremembe bodo za nove naročnike, bo potrebno počakati da bodo objavljene na uradni strani.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a maxus » 1. Sep 2014 ob 11:17

Komar, jaz nisem več "navdušenec" in te prosim, da mi dodeliš častni naslov "nergač" :hudicek:
Pa hvala v naprej :)
Slika

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a dbx » 1. Sep 2014 ob 11:22

MrTwelveTrees napisal/-a:
maxus napisal/-a:Slow, ko nas več izraža željo za kakšen kanal pa piždite da se ponavljamo in nas brišete :grr:
Pa bi te prosil, da me seznaniš kakšne spremembe so od 1.9.2014 zame na paketu T3 tera...jaz jih žal ne najdem :nevem:
spremembe bodo za nove naročnike, bo potrebno počakati da bodo objavljene na uradni strani.
se pravi za stare naročnike praktično nič novega,razen dvojnih količin v mobilnih paketih .... :hmm:

Tresla se je gora, rodila se je miš.
Slika

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Jesenske novosti na T-2 2014

Odgovor Napisal/-a maxus » 1. Sep 2014 ob 11:23

MrTwelveTrees napisal/-a:
maxus napisal/-a:Slow, ko nas več izraža željo za kakšen kanal pa piždite da se ponavljamo in nas brišete :grr:
Pa bi te prosil, da me seznaniš kakšne spremembe so od 1.9.2014 zame na paketu T3 tera...jaz jih žal ne najdem :nevem:
spremembe bodo za nove naročnike, bo potrebno počakati da bodo objavljene na uradni strani.
Komar, ustreznejši naslov te teme bi bil "Jesenske novosti za nove naročnike T-2 2014
Mr Twelve hvala
Slika

Odgovori