Vprašanje

Splošni pogovori o T-2
Zaklenjeno
peter5
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 8. Maj 2014 ob 11:38
T-2: Že imam
Paket: t4 start

Vprašanje

Odgovor Napisal/-a peter5 » 12. Okt 2014 ob 08:46

Kaj moram storiti, da bom lahko gledal hd programe na shemi T4 start? Hvala za odgovore.

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a Skorc » 12. Okt 2014 ob 11:01

Shema T4 start ne vključuje HD programov! Če bi pa kljub temu rad gledal te programe : Predpogoj je, da tvoja linija "prebavi" predvajanja HD programov (propustnost). Šele takrat lahko naročiš HD paket (pakete).
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 12. Okt 2014 ob 11:09

T4 start vključuje HD kanale: http://www.t-2.net/televizija/programska-shema/t4-start

vendar če je stranka na VDSL priključku mora imati dovolj sinhronizacije da se ji to omogoči.
imeti mora tudi tv vmesnik ki to podpira

opomba: BRO tipa priključek to zaenkrat še ne omogoča.

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a Skorc » 12. Okt 2014 ob 12:31

Uuuuuuuuuuups .... se opravičujem :( Ostalo pa drži (sinhronitacija ....)
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a roCkY » 12. Okt 2014 ob 15:43

Sinhronizacija je kakršna je. Stream je "predebel". A glede tega T-2 noče nič slišati...

Uporabniški avatar
T-2 d.o.o.
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 183
Pridružen: 5. Sep 2013 ob 09:29
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kontakt:

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a T-2 d.o.o. » 14. Okt 2014 ob 17:28

Živjo Peter5,

v shemi T4 Start so vključeni sledeči HD programi: SLO 1 HD, SLO 2 HD, Planet TV HD, Anixe HD, Arte HD, Astra Promo HD, Das Erste HD, Magyar Televizio 2 HD, Servus HD, TOP TV HD in ZDF HD.
Nam lahko zaupaš ali si na optiki ali na bakru? Če si na optiki ne bo nobenih težav, v nasprotnem primeru lahko pogledamo, če imaš mogoče tudi na bakru dovolj moči za spremljanje HD programov. Hkrati pa je potrebno imeti tudi ustrezen HD vmesnik.

Sporoči mi svoje naročniške podatke pa bomo preverili kaj lahko uredimo. ;)
Lep pozdrav, Romana
T-2 d.o.o.

Slika

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 5. Feb 2015 ob 18:20

Si bom sposodil to temo za nekaj vprašanj.
Malo sem naredil kaklkulacijo storitev, ki jih uporabljata moja starša. Ugotovil sem, da bi ob prehodu na višji paket in kakšen dodatek plačevala isto kot plačujeta sedaj za nižji paket in nekaj več dodatkov :D .

Gremo na vprašanja:

- ko smo nazadnje urejali prehod in brezčasnega na giga (takrat še je bil aneks za nakup izdelka iz kluba in ni bila možna vezava) mi je bilo v poslovalnici rečeno, da ob prehodu na višji paket (tera) ob vezavi je možno koristit ugodnost, seveda če še bodo (25%, oz 50% za obstoječe) ?
- takšne stvari smo vedno navajeni urejat direktno v poslovalnici, vendar trenutno zaradi zdravstvenih razlogov naročnika priključka le ta ne more v poslovalnico. Ali lahko to ureja partner s pooblastilom
in osebno izkaznico (davčno številko) ?
-trenutno se na tem priključku koristi 3% popust iz kluba, kakšen vpliv ima to na željeno koriščenje ugodnosti ob vezavi na tera (25%, oz 50% za obstoječe) ?

Hvala za odgovore!
Zadnjič spremenil Ika13, dne 5. Feb 2015 ob 19:43, skupaj popravljeno 1 krat.
lp, Ika13

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 5. Feb 2015 ob 18:37

- obstoječi naročniki se lahko vežejo za 2 leti v Giga in Tera in dobijo popust
- rabiš pooblastilo naročnika, njegovo davčno....
- popust iz Kluba nima vpliva

flisko
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 21. Feb 2015 ob 03:41
T-2: Že imam
Paket: l

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a flisko » 28. Feb 2015 ob 21:26

Ika13 napisal/-a:Si bom sposodil to temo za nekaj vprašanj.
Malo sem naredil kaklkulacijo storitev, ki jih uporabljata moja starša. Ugotovil sem, da bi ob prehodu na višji paket in kakšen dodatek plačevala isto kot plačujeta sedaj za nižji paket in nekaj več dodatkov :D .

Gremo na vprašanja:

- ko smo nazadnje urejali prehod in brezčasnega na giga (takrat še je bil aneks za nakup izdelka iz kluba in ni bila možna vezava) mi je bilo v poslovalnici rečeno, da ob prehodu na višji paket (tera) ob vezavi je možno koristit ugodnost, seveda če še bodo (25%, oz 50% za obstoječe) ?
- takšne stvari smo vedno navajeni urejat direktno v poslovalnici, vendar trenutno zaradi zdravstvenih razlogov naročnika priključka le ta ne more v poslovalnico. Ali lahko to ureja partner s pooblastilom
in osebno izkaznico (davčno številko) ?
-trenutno se na tem priključku koristi 3% popust iz kluba, kakšen vpliv ima to na željeno koriščenje ugodnosti ob vezavi na tera (25%, oz 50% za obstoječe) ?

Hvala za odgovore!
pazi malo glede teh popustov in podvojenih hitrosti ker zelo radi zavedejo glede tega in na koncu ne dobiš tega kar si podpisal!!

Uporabniški avatar
Nina J
Faca
Prispevkov: 147
Pridružen: 28. Dec 2014 ob 12:15
T-2: Že imam
Paket: TS FTTH

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a Nina J » 1. Mar 2015 ob 14:34

@flisko, lahko samo napišeš, da prebereš splošne pogoje v celoti, jaz sem potrebovala samo 50 minut. :)
Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Vprašanje

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Mar 2015 ob 15:41

tema se zaklene, ker je naslov teme neprimeren, preveč splošen, je ogromno drugih debat na to temo.

Zaklenjeno