PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Splošni pogovori o T-2
Odgovori

Novosti/spremembe

shema - dodatno HD
25
14%
shema - pavšali
5
3%
shema - cene
24
14%
hitrosti VDSL višje
18
10%
hitrosti VDSL nižje
0
Brez glasov
hitrosti VDSL vmesno
3
2%
hitrosti optika višje
14
8%
hitrosti optika nižje
0
Brez glasov
administracija potrebuje izboljšave
30
17%
administracija ne potrebuje izboljšave
2
1%
birokracija potrebuje izboljšave
29
16%
birokracija ne potrebuje izboljšave
1
1%
klicni center potrebuje izboljšave
15
8%
klicni center ne potrebuje izboljšave
7
4%
ostalo - navedi
4
2%
 
Skupaj glasov: 177

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a nemo » 9. Jan 2015 ob 15:10

Zato, ker včasih napove novosti, ki jih potem dolgo ali nikoli ni. Pa bi bilo dovolj, če bi bili tiho.
Zato, ker včasih novosti (vmesnik, novi programi ...) nikjer ne objavi ali pojasni detajlov.
Zato, ker ima težave z obveščanjem uporabnikov o spremembah in napakah (na spletni strani in po drugih običajnih kanalih).
Zato, ker ima ob večjih montažnih posegih težave z usklajevanjem. K meni - sicer pred par leti - so prišli optiko priklopit ob sedmih zjutraj, ne da bi se najavili, in ugotovili, da kabla do hiše sploh ni. Naslednjič je bila tudi cela zmeda. Podobno je bilo z menjavo STB pred leti: zamenjali so mi ga, čez nekaj tednov je prišel nov monter, ki ga je hotel zamenjat še enkrat.
Zato, ker ima tudi sicer težave z usklajevanjem leve in desne roke: na forumu je polno zgodb o javljanju napak, o katerih naslednjič ni nihče nič vedel in je bilo treba vse začet znova. Ni redko, da se nič ne reši, dokler ne posreduje neuradnik s foruma. kako je z uporabniki, ki niso tu, si ne upam pomisliti.
Zato, ker imajo nekateri TV programi kronične težave s formatom, podnapisi ali izginjanjem in se to ne uredi ali se ne izda ustrezno pojasnilo.

Na kratko: precej neprofesionalnosti je opaziti. In to nima zveze z denarjem (ali pomanjkanjem denarja), ampak z znanjem in voljo ljudi, ki delajo na t2. CRM se da vodit tudi z zvezkom in svinčnikom, če nimaš denarja za software. Problem je v tem, da se pri t2 včasih zdi, da je CRM videti bolj kot lepljenje post-it listkov, ki se potem izgubijo.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a maxus » 9. Jan 2015 ob 16:16

Zato, ker imajo nekateri TV programi kronične težave s formatom, podnapisi ali izginjanjem in se to ne uredi ali se ne izda ustrezno pojasnilo.
@nemo, pozabil si na preglasnost nekaterih programov ;-)

Osebno imam kar nekaj časa prijavljeno napako delovanja storitev.Pri vsakem klicu napake mi na HD povedo, da so napako posredovali naprej in da lahko v par dnevih pričakujem monterja....
Slika

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a jst1 » 9. Jan 2015 ob 16:43

Pri nas se je ob prehodu na optiko zgodilo to, da so prinesli vso novo opremo, staro so pa pustili, češ da bodo kasneje prevzeli. Čez čas smo pa prejeli obvestilo, da nam bodo zaračunali. No potem sem jih poklical in so res prišli ampak so imeli napačne stevilke opreme, ki je nikoli nismo imeli. Kar smo imeli doma pa ni bilo na seznamu. Skratka cela zmeda.

starfotr
Navdušenec
Prispevkov: 554
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 14:28
T-2: Še nimam
Kraj: Vrhnika

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a starfotr » 10. Jan 2015 ob 07:59

Problem je, ker se zgodi drobna napaka v sicer dobrem namenu, recimo brezplačno obdobje gledanja filmov iz videoteke.

Nato, pa dobiš na računu to zaračunano. Ok, daš reklamacijo, vendar potem se zaplete pri reklamaciji, potem ugotovijo napako, se dogovoriš za neko ugodnost v zameno, pa še tu naredijo napako, potem znova reklamacija... Nikoli se ne konča.

Ponudi se neka akcija, pa je spet težava s to akcijo... Recimo elektro akcija... Mah, škoda besed.

T-2 Klub, živa groza. Najprej nategi, kot recimo točke samo za paket, za tv shemo pa ne. Drugi nateg, stalno slabša ponudba popustov in nikakva ponudba izdelkov, po visokoh cenah. Res je treba biti v elitni družini uporabnikov t-2, da lahko kupuješ po tako elitnih cenah.

Edina zadeva, ki je v redu je popust, ostalo je brez veze.

Recimo, ob prehodu z VDSL na optiko so označili VDSL modem, kot da je v okvari in še vedno ga imam v popisu opreme. Modem ni bil pokvarjen, samo odnesli so ga, ker ga človek s fibrom v hiši ne rabi več. Me prav zanima, kakšni problemi bodo, če se slučajno zgodi menjava operaterja... Bodo zahtevali vDSL modem nazaj, čeprav ga že imajo?

Bom čez par let dobil poziv na sodišče, ker je oprema neplačana po odškodninskem ceniku? Vse to se lahko zgodi...

Tudi tistih 10 mega nekam izgine, namesto 100 je 90 mega downloada, oziroma 190, če imaš naročeno 200 mega... Nekdo tu se zajebava.
Če se ti zdijo moje trditve napačne ali meniš drugače, si vzemi čas in pod njimi napiši, kar se tebi zdi prav.

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a RAST » 10. Jan 2015 ob 08:03

No Nina, verjetno si dobila kar nekaj odgovorov okoli administracije in odnosa do strank, ali ne?

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a Alex » 10. Jan 2015 ob 10:26

Ne morem verjeti. Sem mislil, da se samo meni dogajajo vse te zadeve. :) T2 - you gotta love it.

Uporabniški avatar
Nina J
Faca
Prispevkov: 147
Pridružen: 28. Dec 2014 ob 12:15
T-2: Že imam
Paket: TS FTTH

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a Nina J » 10. Jan 2015 ob 12:32

RAST napisal/-a:No Nina, verjetno si dobila kar nekaj odgovorov okoli administracije in odnosa do strank, ali ne?
Znam presoditi tudi sama, hvala :)
Slika

Frenky
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 21:37
T-2: Že imam
Paket: T-4 GIGA - Optika
Kraj: Ljubljana

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a Frenky » 10. Jan 2015 ob 13:58

To pa ni pravi ton odgovora nekega ''uradnika'' iz T-2.

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a RAST » 10. Jan 2015 ob 14:36

Res ni pravi ton, se strinjam. Pa ravno zadnjič sem pohvalil da smo veseli da se sploh kdo oglaša na naše pripombe. Saj nisem mislil nič slabega, samo začudilo me je, zakaj to sprašujejo, ko je pa vsem jasno kaj približno je slabo pri T2 in seveda, kaj je tudi dobro.

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a jst1 » 10. Jan 2015 ob 15:03

Postanejo nervozni ko vidijo odziv ( resnica boli).

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a g33k » 10. Jan 2015 ob 18:21

Pomoje je bolj to, da se zavedajo da se ne da kaj dosti spremenit kljub dosti pametnim predlogom.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Uporabniški avatar
Nina J
Faca
Prispevkov: 147
Pridružen: 28. Dec 2014 ob 12:15
T-2: Že imam
Paket: TS FTTH

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a Nina J » 11. Jan 2015 ob 12:16

Haha...
en komentar, pa recimo, imejte občutek, da nisem pri T-2-ju.
KAKO STE OBČUTLJIVI.

Nismo nič ratali nervozni, ampak, če si pogledate predloge, pripombe, sta dva dala predlog o temi, na katero sem postavila vprašanje, tukaj pa vas je malo več kot dva, in res bi rada slišala (=prebrala) več kot pa samo mnenje dveh ljudi.

Se opravičujem, če je prišlo do dezinformacije, vsekakor ni bilo tako mišljeno.
In prosim, ne jemljite me kot uradnika, sem sproščena in preprosta, vse prej kot uradna.
Lep nedeljski dan želim!
Slika

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a RAST » 11. Jan 2015 ob 15:20

Imaš že mnenje tretjega, se popolnoma strinjam s prejšnima dvema!

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a g33k » 11. Jan 2015 ob 15:32

starfotr napisal/-a: Tudi tistih 10 mega nekam izgine, namesto 100 je 90 mega downloada, oziroma 190, če imaš naročeno 200 mega... Nekdo tu se zajebava.
Ne razumem kako si lahko dovolijo tako nategovat folk, to je tako kot da bi plačal 10L bencina v resnici bi ga pa dobil samo 9L, me zanima kdo bi bil tiho v takem primeru.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Uporabniški avatar
Nina J
Faca
Prispevkov: 147
Pridružen: 28. Dec 2014 ob 12:15
T-2: Že imam
Paket: TS FTTH

Re: PREDLOGI UPORABNIKOV T-2

Odgovor Napisal/-a Nina J » 11. Jan 2015 ob 15:59

g33k

tole bom vsekakor vprašala nadrejenega, ki malo bolj obvlada tele hitrosti in konfiguracijo.
Slika

Odgovori