Odhajam s T-2

Splošni pogovori o T-2
fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a fiston » 15. Mar 2015 ob 22:34

Ja, tako pač je. Sem bil prej pri Amisu, pa tam ko ti pogodba poteče te smatrajo kot novega naročnika in imaš zopet popust, vsaj takrat je bilo tako. No saj ko gledam to štalo, potem je najbolje vsake 2 leti menjati, da dobiš popust kot nov naročnik.
Saj Amis je drugače v redu, samo pri meni je bil problem da niso imeli VDSL, ampak samo ADSL. Tako sem imel prej ADSL 10/768kbps, pa sem zamenjal za isto ceno pri T-2 za 20/2 VDSL, če ni bilo še celo kaka 2 evra pri T-2 ceneje, pa še mobilno številko si dobil, pa osnovni TV paket, tam od televizije ni bilo nič.
Tako da je tudi odvisno kaj rabiš, pa kaj se potem bolj splača.
No mene je danes razbesnelo, ko sem račun plačeval. Dobim na računu 1 cent zamudnih obresti, pa piše za plačilo v januarju. A meter jim pokvarjeno ravno januarja sem jim en dan prej plačal, pa so mi zato zaračunali zamudne obresti.
Sicer možno je, da je to narobe napisano, da so obresti za celo preteklo leto, tam bi znalo biti kak cent, ker včasih je bil rok že 13. ali 14., pa sem potem 15. plačal ker se mi ni ljubilo na spletno banko hodit za en račun, enega ali dva računa pa takrat še ne dobim, da bi prej noter zmetal in vse naenkrat.
Ampak banda pokvarjena, da računa 1 cent obresti..., slabo jim gre, po drugi strani pa razmetavajo denar z lopato za ono Kokljico ali kaj že in ono glupo oddajo kaj je že a Top 4.

Uporabniški avatar
Capone
Znanec
Prispevkov: 97
Pridružen: 8. Nov 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Lj., Bežigrad

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a Capone » 15. Mar 2015 ob 22:42

Če se ne bi tako hitro ujezil bi lahko na hitro preletel forum, prebral kaj piše o obrestih in šel v posteljo z normalnim pritiskom.
UMTS Slika VDSL oz. optiko Slika

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a RobertM » 16. Mar 2015 ob 07:00

fiston napisal/-a:No mene je danes razbesnelo, ko sem račun plačeval. Dobim na računu 1 cent zamudnih obresti, pa piše za plačilo v januarju. A meter jim pokvarjeno ravno januarja sem jim en dan prej plačal, pa so mi zato zaračunali zamudne obresti.
A SMS od T-2 nisi dobil:

Koda: Izberi vse

Spostovani narocnik T-2 storitev! Pri izdaji racunov za mesec februar se je pojavila napaka. Na koncu racuna je dodatna postavka v visini nekaj centov, ki je napacna (postavka se glasi: Neobdavceno). Za povzrocene nevsecnosti se opravicujemo in pojasnjujemo, da bomo visje obračunan znesek odsteli pri obracunu storitev prihodnji mesec (marec). Zahvaljujemo se vam za vase razumevanje. Prijeten konec tedna, Vas T-2.
Če ga nisi potem nimaš vpisane prave kontaktne številke.
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a rossi » 16. Mar 2015 ob 08:42

Preverite še pošiljanje SMSov ;)

Jaz imam v kontaktu pravilno številko pa nisem dobil SMS.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 16. Mar 2015 ob 09:29

a mi poveš podatke na ZS pa preverim?

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a fiston » 16. Mar 2015 ob 13:38

Imam pravo številko, ker ostalo sem dobil, za brezplačen prenos podatkov ko je bilo, pa da bodo odlenjeni vsi programi za kaj vem katero obletnico, sem pogledal pa zadnje sem dobil pred novim letom voščilo, da bo novo leto Top na 4, tako kot za ono oddajo brezvezno Top 4 s Koljico denar mečejo proč.

Ma to njihovo obveščanje je slabo, pa v bistvu so nesposobnjakoviči (če ne bi bili, ne bi šli v stečaj). Enako nisem dobil nobenega obvestila, da bodo konec leta brisali točke v klubu. No ja na srečo sem ravno prej vse porabil, tako da jih je šlo samo za 3 mesece. Saj zgleda je narod bentil, potem so se pa zopet zmislili, da dajo 1000 točk za 10 letnico, da so malo ublažili. Enako xxx je bilo tudi ko so vse programe odklenili, preden so podražili, da narod lažje preboli podražitev. Sicer mi ni logično, baje če je več uporabnikov (s tem se stalno hvalijo), bi se moralo poceniti.

Edit by RobertM: Bogat besedni zaklad !

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a jst1 » 16. Mar 2015 ob 13:42

Pa saj t2 ni v stečaju.

Uporabniški avatar
Capone
Znanec
Prispevkov: 97
Pridružen: 8. Nov 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Lj., Bežigrad

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a Capone » 16. Mar 2015 ob 13:45

@RobrertM popolnoma se strinjam s tabo.
UMTS Slika VDSL oz. optiko Slika

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a fiston » 16. Mar 2015 ob 13:49

jst1 napisal/-a:Pa saj t2 ni v stečaju.
Ja trenutno ni, ko je višje sodišče stečaj razveljavilo in vrnilo na prvo stopnjo...

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/steca ... tek/350250

Še za prej. V končni fazi ne vem kaj pošiljajo po SMS. Če račun dobivam na mail, pa tja kamor so račun poslali, bi lahko še to poslali. No sem za vsak slučaj še pogledal pošto, pa je zadnji račun od 6.3., potem pa nič drugega od T-2.

flisko
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 21. Feb 2015 ob 03:41
T-2: Že imam
Paket: l

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a flisko » 16. Mar 2015 ob 23:19

gigabit napisal/-a:Po splohšnih pogojih imaš status novega T-2 naročnika, če predhodno vsaj 3 mesece nisi bil naročnik pri T-2.
če je to res, počakam da mi potegnejo kabl in še enkrat lepo pokličem in vprašam, če ne bo nič takoj prekinem pogodbo, brez sankcij mar ne?

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: Odhajam s T-2

Odgovor Napisal/-a rossi » 17. Mar 2015 ob 13:01

rossi napisal/-a:Preverite še pošiljanje SMSov ;)

Jaz imam v kontaktu pravilno številko pa nisem dobil SMS.
SMS je bil poslan na pravo številko, ki je na servisnih. Operater Bob mi je zaradi nedosegljivosti signala poslal 7 SMSov ko sem prižel med "žive" in med njimi je bil tudi od T-2, ki sem ga spregledal. Se posipam s pepelom. Moja napaka. :jao:

Odgovori