Stečaj

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a jst1 » 13. Avg 2015 ob 13:13

Mi je pa zanimivo kako se zaposleni izredno malo javljajo na forum predvsem pa v to temo.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a kitl » 13. Avg 2015 ob 13:27

Hallo ne vem kolko bi se ti kaj javljal, če bi ti firmo za katero si delal s srcem vrgli v stečaj.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a jst1 » 13. Avg 2015 ob 13:30

Ne skrbi, imam tole že za sabo. In vem kakšni so občutki. Sedanjo garnituro pa vseeno ni in ni bilo potrebno zagovarjat kot se jo je do sedaj. Sej to je neuradni forum kot se večkrat to poudari.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a roCkY » 13. Avg 2015 ob 13:36

Če je firma slab plačnik bo za solidno ceno težko dobila "robo". Glede širitve TV sem precej pesimist. Da bi sploh kaj recimo iz spomladanke forumske ankete recimo prišlo v shemo je trenutno pomoje skoraj nemogoče.

Vsak dodatn plačljiv TV kanal je strošek. HD pa je v EU itak precenjen. In sedaj naj firma dela stroške. Novi naročniki pa bodo ali ne. Višanje cen obstoječim ??? no go.

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a Abigor » 13. Avg 2015 ob 14:18

SM9/125 napisal/-a:Tako bom rekel je ura in čas (bolje bi bio prej) da se lopovu Juretu Krču odvzame kar je prisvojil z ukanami in ostalimi svinjarijami .
On je samo delal isto naprej, kar so prej delali njegovi predniki. Pri nas je pač tako, si pokvarjen podjetnik in da imaš lepo ime ali pa kako cerkev ali državo firmo, si lahko potem res vse privoščiš. Prisilka ali pa stečaj so pa tak za taka podjeta že določena v poslovnem načrtu. Ko je pa treba podizvajlcem plačat, pa je je bolje iti v prisilko ali stečaj. Kolegu, ko je delal prek SPja za T-2 so dolgovali čez 30.000 € še iz časov vladanja Turka in Krambergerja. Tak, ko jaz ko mi je Merkur dolgoval še dosti več. Pa bom na koncu dobil % od tega, kar mi dolgujejo.

zabregar
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Avg 2007 ob 21:48
T-2: Že imam
Paket: ORANŽNI DIAMANT HBO

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a zabregar » 15. Avg 2015 ob 12:36

Žal bodo z novim lastnikom prišle tudi višje cene storitev, se bojim.
Slika

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a roCkY » 15. Avg 2015 ob 12:43

Pa je folk pripravljen in zmožen plačevati več za telekomunikacijo?
Bodo z višanjem cen prihodki narasli ali upadli?

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a RobertM » 15. Avg 2015 ob 13:14

jst1 napisal/-a:Mi je pa zanimivo kako se zaposleni izredno malo javljajo na forum predvsem pa v to temo.
Veš, da je prav neverjetno, da imamo tudi zaposleni pravico do dopusta :roll:
In ne - ni mi vseeno, da smo zopet v stečaju saj nas velika večina res dela z srcem za podjetje.
Ampak očitno ima naš žakelj z cekini nekje eno veliko luknjo :roll:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a cable guy » 15. Avg 2015 ob 20:48

ja tezko je to vse skupaj Robert. En znanec, ki je se nekaj casa nazaj dela na t2 mi je dejal da celo plače ne dobijo redno zdaj ko je stecaj.....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a jst1 » 15. Avg 2015 ob 23:06

Verjetno niste vsi zaposleni, ki ste prostoni tu, tudi na dopustu. To, da ti je vseeno, da je t2 v stečaju nisem rekel. Verjamem, da ti ni. In prav je, da delate s srcem ta firmo ampak v tem primeru, če ima vreča luknjo delat bolj kot ne za tistega, ki ima svojo vrečo pod to vrečo z luknjo. To pa ni fajn in bi bilo potrebno že prej ustavit. Seveda ne vi, zaposleni. Ampak zagovarjat tega, ki dela luknje v vreče pa tudi ne smete. Sicer bo vedno tako.

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a RAST » 16. Avg 2015 ob 10:49

roCkY napisal/-a:
Vsak dodatn plačljiv TV kanal je strošek. HD pa je v EU itak precenjen. In sedaj naj firma dela stroške. Novi naročniki pa bodo ali ne. Višanje cen obstoječim ??? no go.
Tega pa ne razumem zakaj je HD precenjen v EU. Saj je nekaj povsem drugega gledati v HD kot pa ne, vsaj jaz sem se navadil in skoraj ne gledam kanalov ki niso HD.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a roCkY » 16. Avg 2015 ob 11:15

Ovčke je treba striči dokler se pustijo. V EU pa jih je očitno veliko in veselo kartamo € od sebe za nekaj kar bi že davno moralo biti standard in bi tudi bil, če nebi bilo dogovrne ekonmomije. Katero pa bojda EU ne dovoljuje a ni ga junaka, ki bi HD ponudil za primarno ceno tako na strani plačljivih kanalov kot na strani distributerjev???
Zato so HD kanali v EU lahko dražji čeprav jih je treba v SD prekodirat, da oddajaš tudi (poceni) SD in imaš minimalno nekaj stroška za to.

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 17. Avg 2015 ob 18:47

RobertM napisal/-a:
jst1 napisal/-a:Mi je pa zanimivo kako se zaposleni izredno malo javljajo na forum predvsem pa v to temo.
Veš, da je prav neverjetno, da imamo tudi zaposleni pravico do dopusta :roll:
In ne - ni mi vseeno, da smo zopet v stečaju saj nas velika večina res dela z srcem za podjetje.
Ampak očitno ima naš žakelj z cekini nekje eno veliko luknjo :roll:
ja ima luknjo in ta se imenuje Jure Krč! (bodi prepričan, da je to res)

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 17. Avg 2015 ob 18:49

cable guy napisal/-a:ja tezko je to vse skupaj Robert. En znanec, ki je se nekaj casa nazaj dela na t2 mi je dejal da celo plače ne dobijo redno zdaj ko je stecaj.....
To ti naklada do zdaj so plače zmerom bile redne je pa res ko gre podjetje v stečaj gredo za nazaj plače v stečajno maso in sicer celi 7 mesec in nekaj dni avgusta .

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Stečaj

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 19. Avg 2015 ob 22:54

Razen t-2 kluba zaenkrat ni sprememb. Če se bo firma prodala, bodo morali novi lastniki precej razmisliti o kakšnem dvigu cen, ker smo se Slovenci že navadili (sicer je dolgo trajalo), da gremo v takem primeru pač drugam. Sam ostajam zvest T-2 kljub slabši tv ponudbi, saj je kodi in navodila veliko zadev rešil. Še vedno pa upam na določene kanale, ker jih ne bodo mofli ignorirati. Samo poglejte trenutno borbo na elektroenergetskem polju ( zagarantirane cene za dve leti, popusti ipd) pa na plinskem tudi.

Odgovori