Prvič resno razmišljam o menjavi ponudnika

Splošni pogovori o T-2
Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Prvič resno razmišljam o menjavi ponudnika

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 19. Maj 2016 ob 14:11

v bistvu je point da je predrago....30 eurov za full net, tv in telefonijo bi bilo dovolj na mesec....tako pa nas za pol najmanj oberejo da futramo dobicke.....

sent from Kodi 17 Krypton

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Prvič resno razmišljam o menjavi ponudnika

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Maj 2016 ob 17:53

Lej sej pir v lokalu je tudi predrag pa bi z veseljem hodil če bi bil po 1 EUR pa , ker ni pač ne hodim več. Luksuz bo vedno drag potem je pa samo na tebi vzemi ali pusti. Brez neta se, da kamot živet prav tako brez pira :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9095
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Prvič resno razmišljam o menjavi ponudnika

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 19. Maj 2016 ob 19:25

Spet iz ene skrajnosti v drugo. A ne znate lepo povedat, da se gre na cenejši paket ? :blbl:

Uporabniški avatar
velis
Znanec
Prispevkov: 90
Pridružen: 7. Jul 2007 ob 08:02
T-2: Že imam
Paket: kvajestvemker
Kraj: Radovljica

Re: Prvič resno razmišljam o menjavi ponudnika

Odgovor Napisal/-a velis » 29. Maj 2016 ob 01:23

MrTwelveTrees napisal/-a:S ste se kaj zamislili kok je dejansko to vrženega denarja stran, kmalu bo to cca 70eur na mesec.... mah glava boli če že pomisliš.
Jaz se ne bi strinjal, da je to "stran vržen denar". Da ga je veliko - ja - ampak stran vržen pa pač ni.

T-2 (T1, Telemach, ...) nudi neko storitev, ki jo jaz potrebujem ali pa si je samo želim. Katero koli od tega je dovolj, da se lahko odločim, ali mi je storitev ob ponujeni ceni sprejemljiva.

Glede na stanje TK trga pri nas je 70€ za tisto, kar hočem jaz, očitno cifra, pod katero ne gre. Seveda si želim dati manj, vendar moramo včasih želje pač prilagoditi realnosti. Na drugi strani sem v tem trunutku zelo zadovoljen, kadar gledam SiMobilovo reklamo (zadnje čase jih je kar nekaj). Po njihovem bi bil približno na tem znesku samo za storitve mobilne telefonije, ki so pri T-2 pač "le" ~25€ od teh 70€.

In še na koncu: seveda v trenutno popularnih "totalnih" paketih á la "oranžni diamant", "modri", "gold trojka", itd. dobim več zadev, ki jih ne potrebujem. Ampak dobim tudi tiste, ki jih. Skupaj je to ceneje, kot če bi posamično naročal potrebne storitve. In ko gre na tak paket, potem te nepotrebne zadeve postanejo bonus, če jih seveda želiš ponucat. In vsekakor vem, da ena od mojih hčera nestrpno čaka na najmanj en televizijski kanal, ki ga sedaj nismo imeli...

Odgovori