POŠTENOST ???????????????

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a jst1 » 24. Maj 2016 ob 12:41

Na zadnje vprašanje bi lahko tudi jaz odgovoril. Ni pošteno toda za kaj nimaš radijskih postaj je pa drugo vprašanje. In tretje,zakaj si 2 leti čakal in nič ukrepal do dneva pred iztekom vezave?

Zakaj nisi tukaj napisal pred recimo 1 letom in 11 meseci, da nimaš radijskih postaj? Sem prepričan, da bi se kdo od t2 jevcev javil in preveril in uredil.

Poslano z mojega Nexus 6 z uporabo Tapatalk

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 24. Maj 2016 ob 12:44

Koliko vem določen del uporabnikov res nima možnosti spremljanja radijskih kanalov preko vmesnika.
Pošteno bi bilo, če bi bila zadeva vsaj jasno vidno napisana, da so uporabniki Bitnega pretoka brez tega.

Kar se tiče popustov je žal politika takšna kot je.
Sicer vem da so trenutno bile neke akcije za naročnike, ki so dlje časa pri nas, da dobijo TV shemo(XL ali L) ali hitrejši internet za isto ceno paketa kot ga uporabljajo.

Da bi prepričali naročnika, da ostane pri nas so določene akcije in tudi temu je namenjen T-2 klub, a kot zgleda to ni za Vas.
V kolikor ne najdete nič primernega je pač na Vas, da se odločite in menjate ponudnika.
Žal ni za vsakega posameznika prilagojen paket + vezava.

tajataja
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 20. Maj 2014 ob 23:49
T-2: Še nimam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a tajataja » 24. Maj 2016 ob 13:15

kitl napisal/-a:
slow_slow napisal/-a:Vodilni iz T-2 ne spremljajo ravno neuradnega foruma...
Ravno to je pomankljivost od kar Turka ni on, ga je spremljal redno in bil tako seznanjen z vsemi problemi in pohvalami. V tujini je ta praksa.
Ja to je problem. Ko kličeš klicni center pa bi rat imel vodilne pa jih nemoreš dobit. Lahko bi pa administrator, ki ureja strani foruma opozoril na zadeve ne pa ,da piše, da bodo umaknili prispevek. Upam da se bo koga kaj dotaknilo, od vodilnih. Mogoče bo potem manj stečajev. Saj bi z pravim pristopom obdržali več svojih naročnikov, ne, da bezlamo konkorenci.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 24. Maj 2016 ob 14:54

kitl napisal/-a: Ravno to je pomankljivost od kar Turka ni on, ga je spremljal redno in bil tako seznanjen z vsemi problemi in pohvalami. V tujini je ta praksa.
Pač ni več g. Turka(oz. njegovega brata), spremljajo pa zato uradne kanale(FB,Twitter,...).

Smo pa ostali tukaj nekateri zaposleni, ki še vedno pomagajo po svojih močeh.


tajataja:
Tukaj imaš napisano stvari v zvezi s T-2jevci in s tem forumom.

Drugače se pa ne strinjam čisto v tem, da se T-2 ne trudi za naročnike.

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 24. Maj 2016 ob 14:56

jst1 napisal/-a:No če ti je tako razumljivo berljivo zakaj pa ti uporabljaš kolikor toliko ločil? Glede na to, da si dvakrat rekel da boš povedal z eno besedo bi potem človek pričakoval, da še presledkov ne boš uporabljal, ker sicer je besed več.

Sicer gre pa itak vse k vragu in zato smo si precej sami potrošniki krivi,ker podpiramo stvari, ki nam niso všeč. Dajmo potem bojkotirat T2. Aja s katerim operaterjem bi ga pa zamenjali, ki ni tako v kur**?

Poslano z mojega Nexus 6 z uporabo Tapatalk
Ker nisem nadrkan na nobenega !!!!

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a atepej » 24. Maj 2016 ob 15:37

slow_slow napisal/-a:Koliko vem določen del uporabnikov res nima možnosti spremljanja radijskih kanalov preko vmesnika.
Pošteno bi bilo, če bi bila zadeva vsaj jasno vidno napisana, da so uporabniki Bitnega pretoka brez tega.

Kar se tiče popustov je žal politika takšna kot je.
Sicer vem da so trenutno bile neke akcije za naročnike, ki so dlje časa pri nas, da dobijo TV shemo(XL ali L) ali hitrejši internet za isto ceno paketa kot ga uporabljajo.

Da bi prepričali naročnika, da ostane pri nas so določene akcije in tudi temu je namenjen T-2 klub, a kot zgleda to ni za Vas.
V kolikor ne najdete nič primernega je pač na Vas, da se odločite in menjate ponudnika.
Žal ni za vsakega posameznika prilagojen paket + vezava.
Se je že skoraj uredilo je pa zaradi stečaja šlo vse v 3 PiskreMarmelade za par dni.
Slika

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a roCkY » 24. Maj 2016 ob 16:40

tajataja napisal/-a:Negre za tisti popust, ki ga vi omenjate. Kajti tud vi ponujate popust za eno leto. Ampak zakaj pa nebi imeli tud obstoječi naročniki po isteku pogodbe enake pogoje kot novi naročniki. Nevem v čem je za vas razlika, novi ali naročnik,ki mu je istekla pogodba. Hočem vam povedat, da se sploh netrudite obdržati naročnika. Če pa se res trudite tako kot mi navajate. potem mi pa prosim povejte kaj ponujate za obstoječe naročnike, ki jim je potekla dvoletna pogodba. Pa še to da vam ratložim. Sploh nimam radijskih postaj, tako dolgo ste me tolažili, da bodo. Žal pa ne bom dočakal,ker mi čes nekaj dni poteče pogodba. Sedaj pa spoštovani gospot samo zavas nagradno vprašanje. A je pošteno da sem dveleti plačeval česa mi niste nudili??????? Hvala za odgovor in lep dan.
Praktično vse radijske postaje so prek WWW dosegljive. Pomoje zelo malo ljudi posluša radio prek STB. Zadeva je bila zanimiva dokler je prek WWW vse štekalo. Že cca. 10 let z veliko večino postaj težav ni. Sam zadnja leta sploh ne poslušam več radia ker je preveč reklam in brezveznega čveka. Raje dam tistih nekaj € za Deezer.
Nabavi kak androidnik (ali uporabi PC), AV reciver,.. Seveda tudi Kodi sodi zraven kot del standardne opreme.

Pri x-y% nižjih cenah bi bil volk sit in koza cela. A to ne gre, KER del populacije kupuje popuste in akcije. Če jih ni ni nič vredno! Tako pa smo kjr smo. Če se ti gre za nekaj 10€ pač vsaki 2 leti menjaj ponudnika.

Bi pa T-2 res lahko malo prekalkuliral in dal nekaj več točk zvestobe v prvih 2 letih naročnine in posledično nekaj več rabata za 2-4 leto naročniškega razmerja dokler se z obstoječo shemo (letni bonus) ne nabere nekaj več.
Kot sem nedavno ob "akciji" za mega HD shemo napisal smo novi naročniki dejansko precej revni na začetku leta in kratkomalo ni pik za bombončke. Res pa je po drugi strani, da je rabat "plačan" v prvih mesecih vezave precejšen.

flier
Model
Prispevkov: 287
Pridružen: 15. Sep 2006 ob 09:39
T-2: Še nimam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a flier » 24. Maj 2016 ob 17:40

roCkY napisal/-a:Vsaka firma, ki se gre rabate in rabate je še crknila. Sicer je nekaj narobe z rednimi cenami. Dvomim, da si T-2 sploh lahko privošči te promocijske rabate za nove naročnike. A jih mora imeti zaradi TS, ki je internet začel tržit na od državljanov podarjeni infrastrukturi ter ima posledično veliko več maneverskega prostora saj obnavlja le kolikor je nujno. Novega omrežja pa je praktično nič. Le vsake toliko pridejo novejše "škatle" v centrale in k uporabnikom.
Napisano nikakor ni res, Telekom letos kar lepo gradi optiko. Za nas konec Ljubljane sem menil, da optike ne bo vsaj se 10 let glede na to, da so 10 let nazaj prenovili bakreno omrezje. Pa so me februarja lepo presenetili s klicem o izgradnji opticnega prikljucka. Pogovor z GVOjevcem je razkril da imajo v planu izgradnjo na se kar nekaj koncev Ljubljane.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Maj 2016 ob 18:56

Ja res je tudi pri nas so potegnil :pivo:
Slika


Lp, Kitl

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a roCkY » 24. Maj 2016 ob 19:55

Koliko priključkov, kilometrov kanalizacije mesečno delajo? Bo SLO (tudi zadnja kmetija na Kočevsem, Tolminskem, Pohorju...) pokrita v 5 ali 50+ letih?

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a Krypto » 25. Maj 2016 ob 16:25

Trenutno Telekom dela na GPON projektu in nekje do 2020 naj bi večino tistega kar ima slabe povezave pokrili. Koliko optike imajo lahko brez problema preveriš na njihovi spletni strani. Človek nebi verjel kakšne vuko*ebine imajo optiko :D

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a g33k » 25. Maj 2016 ob 20:28

"Človek nebi verjel kakšne vuko*ebine imajo optiko"

So primeri, kjer ni javnega vodovoda, optika pa je. :)
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a Skorc » 25. Maj 2016 ob 21:02

Lansko leto sem bil na obisku pri nekem znancu v Prlekiji. Je tako naneslo, da sva se zapeljala v eno vukojebino, kjer je imel čebele na paši. Lastnik parcele, ko smo popili par kozarčkov, začne nekako takole pogovor:
A mi lahko naštimaš računalnik, veš smo dobili internet pa televizijo, imam tist okrogel kabel.
Ja, ja ... kabelsko ste dobili, rečem, to je koaksialni kabel - antenski kabel.
Ma ne, tenek kabel.
Vem, vem ... saj so sedaj čist tenki koaksialci.
Ma ne, veš, mam tist ... ma tist kabl, k ma glažovno not.

Mater wola, mene je skor s stola dol vrglo. Ja, šlo je za nacionalni program pokrivanja "belih lis"
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 25. Maj 2016 ob 22:31

ja saj pri nas je isto....komplet obcina zuzemberk ima optiko od lani....mesta ala ivancna gorica ali grosuplje pa imajo optiko le za vzorec....

sent from Kodi 17 Krypton

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a kitl » 25. Maj 2016 ob 23:56

Sela itak plačuje Evropa zato jih TS pokriva.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori