POŠTENOST ???????????????

Splošni pogovori o T-2
tajataja
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 20. Maj 2014 ob 23:49
T-2: Še nimam

POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a tajataja » 22. Maj 2016 ob 09:27

POŠTENOST ???????????????


POTEK POGODBE
Spoštovani T2 moram vam povedat da do vseh naročnikov niste enaki in sicer v parih dneh mi poteče pogodba kar sem zelo vesel vas pa vprašam ali imate preveč naročnikov da se starih ne trudite obdržati kar se tiče vaših storitev je nepošteno kot naročnik še do sedaj nimam radijskih programov da pa glede HD programo sem jih dobil pred kratkim plačujem še pa stalno isto kot naročniki ki ima start paket in ima vse na voljo A JE POŠTENO DO NAS NAROČNIKOV glede vašega kluba ugodnosti je pa sledeča zadeva daš točke pa še isto stane kot drugje naprimer mobitel drugo kar me moti je tud da nemoreš točk uporabit za kar si jih želiš glede časovnega zamika ker ne moreš vnovčiti točke večkrat za poredoma mislim da je to stvar naročnika kajti on plačuje vam položnice tako da bi se moral naročnik sam odločati a se vam zdi pošteno novi naročnik za dve leti petindvajset procentov popusta obstoječi pa samo eno leto petindvajset procento popusta mam občutek ko da obstoječe naročnike kaznujete ne pa nagrajujete za zvestobo tako da res nevem kje vam je tu logika kar se pa tiče vaših zaposlenih v klicnih centrih so pa nesposobni razen vaših tehnikov na terenu ki so super ko sem bil predkrazkim v eni izmet vaših poslovalnic vam lahko povem če koga od naročniko zgubijo jim je malomar tak ti dajo občutek upam da boste začeli razmišljati z kmečko pametjo da vam prej nezmajnka naročnikov

darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 371
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a darkdog » 22. Maj 2016 ob 09:31

Totalno neberljivo, kje so ločila, odstavki? Muca popapcala?

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a Tosho » 22. Maj 2016 ob 10:23

Človek ne ve, kaj je hotel sploh povedat. :namrec:
Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 22. Maj 2016 ob 11:16

Če ne bo avtor te teme popravil besedila in napisal lepo kaj hoče povedat, bo šla tema v smeti.

rossi
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Dec 2007 ob 18:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO FTTH BRO
Kraj: Litija

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a rossi » 22. Maj 2016 ob 21:19

Ce sem uspel prebat tole skropucalo... Je nekje omenjeno, da se mora narocnik odlociti. Najbolje da se res odloci in se vpise na tecaj slovenskega lepopisa in pravopisa.

Poslano z mojega GT-I9505 z uporabo Tapatalk

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 23. Maj 2016 ob 07:39

tajataja napisal/-a:POŠTENOST ???????????????


POTEK POGODBE
Spoštovani T2 moram vam povedat da do vseh naročnikov niste enaki in sicer v parih dneh mi poteče pogodba kar sem zelo vesel vas pa vprašam ali imate preveč naročnikov da se starih ne trudite obdržati kar se tiče vaših storitev je nepošteno kot naročnik še do sedaj nimam radijskih programov da pa glede HD programo sem jih dobil pred kratkim plačujem še pa stalno isto kot naročniki ki ima start paket in ima vse na voljo A JE POŠTENO DO NAS NAROČNIKOV glede vašega kluba ugodnosti je pa sledeča zadeva daš točke pa še isto stane kot drugje naprimer mobitel drugo kar me moti je tud da nemoreš točk uporabit za kar si jih želiš glede časovnega zamika ker ne moreš vnovčiti točke večkrat za poredoma mislim da je to stvar naročnika kajti on plačuje vam položnice tako da bi se moral naročnik sam odločati a se vam zdi pošteno novi naročnik za dve leti petindvajset procentov popusta obstoječi pa samo eno leto petindvajset procento popusta mam občutek ko da obstoječe naročnike kaznujete ne pa nagrajujete za zvestobo tako da res nevem kje vam je tu logika kar se pa tiče vaših zaposlenih v klicnih centrih so pa nesposobni razen vaših tehnikov na terenu ki so super ko sem bil predkrazkim v eni izmet vaših poslovalnic vam lahko povem če koga od naročniko zgubijo jim je malomar tak ti dajo občutek upam da boste začeli razmišljati z kmečko pametjo da vam prej nezmajnka naročnikov
In še tukaj, če že pošiljaš tudi na skupino T-2jevci:
"Pozdravljeni,

Tole sporočilo je bolj direktno za T-2, preko uradnih kanalov kot za nas zaposlene v tem podjetju.

Sicer se z nekaterimi stvarmi strinjam z nekaterimi ne, je pa težavno brati takšno sporočilo, ki nima niti enega ločila.
Radijski kanali so preko STBja koliko vem vedno dodani.
Kar se tiče paketa Start je bilo že večkrat napisano, da pač vsebuje te programe ni pa ga možno nadgradit in je prilagojen za čist osnovno ponudbo paketa.
T-2 Klub in njegove točke so že dalj časa tako narejene, da se določene storitve ne da naročat zaporedoma, saj želi T-2 storitve promovirat in prodat(moje mnenje).

Trenutno se ravno dela promocija za obstoječe naročnike, da se jim ponudi boljši internet za isto ceno.

Drugače pa še enkrat, bolje da sporočilo nameniš na T-2 D.O.O in prosim naredi zadevo berljivo."

Uporabniški avatar
SM9/125
Faca
Prispevkov: 118
Pridružen: 4. Nov 2010 ob 20:14
T-2: Že imam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a SM9/125 » 23. Maj 2016 ob 20:08

ne vem za vas ampak meni je vse jasno, ko beli dan, kar je hotel povedat verjetno je bil toliko jezen, da je na vse pozabil ga razumem.
No z eno besedo prevedeno - T2 je en kurc vreden in večina v info točkah so šalajbajzeri pa mogoče ne po njihovi krivdi ampak zaradi plač, ki jih dobijo no z eno besedo vse gre v k..c leta 2005 sem rekel, da bo T2 postal isti kot telekom - nesposoben za del naročnikov! IN TO SE DOGAJA !

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a jst1 » 24. Maj 2016 ob 07:05

No če ti je tako razumljivo berljivo zakaj pa ti uporabljaš kolikor toliko ločil? Glede na to, da si dvakrat rekel da boš povedal z eno besedo bi potem človek pričakoval, da še presledkov ne boš uporabljal, ker sicer je besed več.

Sicer gre pa itak vse k vragu in zato smo si precej sami potrošniki krivi,ker podpiramo stvari, ki nam niso všeč. Dajmo potem bojkotirat T2. Aja s katerim operaterjem bi ga pa zamenjali, ki ni tako v kur**?

Poslano z mojega Nexus 6 z uporabo Tapatalk

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a roCkY » 24. Maj 2016 ob 08:58

Sem se po par dneh le prebil skozi prvi post. Takole lajno pač na forimih preskočim. Drugje pa se je ne najde. Nikakor nisem pristaš povsem knjižnjega jezika na forumih. Ga praktično nikoli ne uporabljam. Ampak nekje mora meja biti. To sporočilo bi sodilo v razglas pod pravila foruma z oznako "tako se ne piše".

Vsaka firma, ki se gre rabate in rabate je še crknila. Sicer je nekaj narobe z rednimi cenami. Dvomim, da si T-2 sploh lahko privošči te promocijske rabate za nove naročnike. A jih mora imeti zaradi TS, ki je internet začel tržit na od državljanov podarjeni infrastrukturi ter ima posledično veliko več maneverskega prostora saj obnavlja le kolikor je nujno. Novega omrežja pa je praktično nič. Le vsake toliko pridejo novejše "škatle" v centrale in k uporabnikom.

Ponudba firme je kakršna je. Je transparentno predstavljena na WWW in drugje. VSi rabati in popusti, točke itd. je znano pred podpisom pogodbe. POŠTENO! Točke se sicer malo prilagajajo iz leta v leto. A rdeča nit ostaja.

Med vso ponudbo pač izberi kar ti je najboljše. Očitno si oseba, ki kupuje akcije in popuste in ne vsebine. Ta naj bi bila sama po sebi točno po tvoji meri. Čez 2 leti boš enak post napisal na Telekom ali Amis. Za 30€ mesečno v EU pač interneta in TV s solidno shemo in kakovostjo ni kot recimo tudi ni goriva po 0,25€/l...

Pod črto imamo v SLO kar solidno pundbo na tem področju z cenami, ki niso ne najnižje ne najvišje znotraj EU a za naše družinske proračune so še sprejemljive.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 24. Maj 2016 ob 08:59

roCkY ---------> :plosk:

tajataja
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 20. Maj 2014 ob 23:49
T-2: Še nimam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a tajataja » 24. Maj 2016 ob 09:34

SM9/125 napisal/-a:ne vem za vas ampak meni je vse jasno, ko beli dan, kar je hotel povedat verjetno je bil toliko jezen, da je na vse pozabil ga razumem.
No z eno besedo prevedeno - T2 je en kurc vreden in večina v info točkah so šalajbajzeri pa mogoče ne po njihovi krivdi ampak zaradi plač, ki jih dobijo no z eno besedo vse gre v k..c leta 2005 sem rekel, da bo T2 postal isti kot telekom - nesposoben za del naročnikov! IN TO SE DOGAJA !
Lepo pozdravljeni
Kdor želi ratumeti pa razume.

tajataja
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 20. Maj 2014 ob 23:49
T-2: Še nimam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a tajataja » 24. Maj 2016 ob 09:45

Spoštovani
Vsem odgovarjam sledeče. Nič hudega, če ne razumete. Upam da boste tokrat ,ko boste premišljevali kaj je potrebno in kaj ni. Nekateri pač, se nemoremo igrati z denarjem in ga brezglavo trošiti. To pa ne pomeni, da nesmem izbirat to kar pač lahko. Zato pa komunikacijska podjetja se lahko igrajo z nami potrošniki ,ker še vedno imajo dovolj brezglavih naročnikov, ki pa seveda nočejo razumet, kaj sem napisal. Ampak zanimivo, da pa gdor je hotel je ratumel. Upam da bo tudi kdo od vodilnih na t2. razumel.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 24. Maj 2016 ob 09:53

Vodilni iz T-2 ne spremljajo ravno neuradnega foruma...

Drugače pa se poskuša zadnje čase tudi obstoječim uporabnikom dati bonbončke.
Je pa žal tako na našem trgu, bitka za nove naročnike, za tiste ki so dlje časa bolj manj...
Glede na tvojo prisotnost na našem forumu, pa te bolj smatram za nekoga, ki raje gre drugam da tam dobi 25% popust ob vezavi, kot pa da ima dobre storitve za kak € več.

tajataja
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 20. Maj 2014 ob 23:49
T-2: Še nimam

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a tajataja » 24. Maj 2016 ob 11:55

Negre za tisti popust, ki ga vi omenjate. Kajti tud vi ponujate popust za eno leto. Ampak zakaj pa nebi imeli tud obstoječi naročniki po isteku pogodbe enake pogoje kot novi naročniki. Nevem v čem je za vas razlika, novi ali naročnik,ki mu je istekla pogodba. Hočem vam povedat, da se sploh netrudite obdržati naročnika. Če pa se res trudite tako kot mi navajate. potem mi pa prosim povejte kaj ponujate za obstoječe naročnike, ki jim je potekla dvoletna pogodba. Pa še to da vam ratložim. Sploh nimam radijskih postaj, tako dolgo ste me tolažili, da bodo. Žal pa ne bom dočakal,ker mi čes nekaj dni poteče pogodba. Sedaj pa spoštovani gospot samo zavas nagradno vprašanje. A je pošteno da sem dveleti plačeval česa mi niste nudili??????? Hvala za odgovor in lep dan.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: POŠTENOST ???????????????

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Maj 2016 ob 12:40

slow_slow napisal/-a:Vodilni iz T-2 ne spremljajo ravno neuradnega foruma...
Ravno to je pomankljivost od kar Turka ni on, ga je spremljal redno in bil tako seznanjen z vsemi problemi in pohvalami. V tujini je ta praksa.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori