T-2 Klub - pazite na "nateg"

Splošni pogovori o T-2
Zaklenjeno
Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

T-2 Klub - pazite na "nateg"

Odgovor Napisal/-a Spirit » 7. Jun 2016 ob 12:26

Ta mesec bom plačal okoli 14 eur večji račun kot vsake mesec zaradi lastne nepazljivosti saj nisem pričakoval, da se bo T-2 spustil na raven nategovanja ljudi z drobnim tiskom.


Konec janurja sem s T-2 točkami naročil 3 mesece zakupljenih dodatnih 200enot za pogovore/SMSe. Ker sem to storil enako že pred enim letom, sem razumel da bo enako tudi tokrat in nisem pričakoval prikritega "natega" s strani T-2, ker sem njihov že od leta 2007 in nisem imel težav z njimi.

Lani je bilo ob naročilu in porabe točk v t2 klubu tako, da se je storitev po preteku časa sama odjavila. Torej če sem lani naročil preko T2 kluba s točkami 3 mesece nek dodaten program na TV, se je po tem pretečenem času storitev tudi sama odjavila.

Letos sem mislil, da je zadeva ista, pa ni tako. Kot rečeno, naročil sem dodaten zakup 200minut/sms, kar tako, da pač porabim tiste točke ob koncu leta. Na koncu jih nisem kaj dosti porabljal (razen zadnji mesec). In ker nisem bil pozoren na drobni tisk, prav tako pa nisem štel mesece koliko časa sem že prijavljen na to storitev, sem v zadnjem mesecu dobil račun ki je več kot 13 eur višji kakor je bil do sedaj.

Kličem T2 helpdesk in mi tam razložijo, da bi moral storitev sam preklicati. V drobnem tisku piše, da se storitev obračunava dalje po rednem ceniku, ki je pa nesramno drag. 10 eur za dodatnih 200 minut/sms, pa kaj ste vi zmešani!?!?!?!??!


Iščem način, da grem stran od vas...T2, gnusite se mi da poskušate s takimi podlimi načini iztisniti vsak evro!!! Od leta 2007, torej skoraj 10 let sem pri vas, v zahvalo pa dobim tak prst v rit.
Grem z glavo skozi zid, raje plačujem konkurenci za dražjo storitev, pa vsaj VEM zakaj jo plačujem in vsaj ne bom doživljal takih neprijetnih presenečenj na računu.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: T-2 Klub - pazite na "nateg"

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 7. Jun 2016 ob 12:34

Poznam to, pač drobni tisk.... sam sem k sreči odjavil to, seveda NALAŠČ to delajo da zaslužijo kjer se da.... tako pač je, ne moreš nič narest.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 Klub - pazite na "nateg"

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Jun 2016 ob 12:35

Vse te storitve je že nekaj časa potrebno odjaviti. Drugače pa piši pod obstoječo temo T2 Klub.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno