Rok plačila položnice

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 26. Apr 2019 ob 12:49

Da... se bo pa spremenil... ni nujno da je povezano je pa mogoče težava.
v vsakem primeru se naj javi.

skylon
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 18. Apr 2006 ob 22:47
T-2: Že imam

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a skylon » 28. Apr 2019 ob 18:48

Vprašal na info@t-2.com in dobil ta odgovor:

Spoštovani,
žal se direktna bremenitev ta mesec zaradi naše sistemske napake ni izvedla. Napaka je že javljena pristojnemu oddelku, vendar te niso uspeli pravočasno odpraviti.
Vljudno vas naprošamo, da račun za obdobje marec 2019 poravnate ročno, saj direktne bremenitve za preteklo obdobje ne moremo urediti...


Da moram sam spraševati, zakaj ni bilo bremenitve... Namesto da bi takšno obvestilo poslali vsem, ki imamo direktno bremenitev...
Kako bo z zamudnimi obrestmi, pa bomo videli. Pa če mi samo en cent zračunajo, bom verjetno težil...

Andy
Model
Prispevkov: 322
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 12:32
T-2: Že imam
Paket: BRO GPON Oranžni diamant HBO
Kraj: Škofja Loka

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a Andy » 29. Apr 2019 ob 19:10

MrTwelveTrees napisal/-a:Še komu ni "sistem" plačal položnice preko direktnega plačevanja SEPA - direktna bremenitev - NLB banka, plačila so ponavadi okoli 18 v mesecu pa so bili prazniki... pa ni bilo plačano. Ne vem kdo je za*ebal, T2 ali NLB.
Meni je na Sparkasse-ju direktna bremenitev za marec šla skozi normalno skozi 18.4. IBAN:SI56 0510 0801 3558 749.
Slika
BRO FTTHSlika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9079
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 29. Apr 2019 ob 19:23

skylon napisal/-a:Vprašal na info@t-2.com in dobil ta odgovor:

Spoštovani,
žal se direktna bremenitev ta mesec zaradi naše sistemske napake ni izvedla. Napaka je že javljena pristojnemu oddelku, vendar te niso uspeli pravočasno odpraviti.
Vljudno vas naprošamo, da račun za obdobje marec 2019 poravnate ročno, saj direktne bremenitve za preteklo obdobje ne moremo urediti...


Da moram sam spraševati, zakaj ni bilo bremenitve... Namesto da bi takšno obvestilo poslali vsem, ki imamo direktno bremenitev...
Kako bo z zamudnimi obrestmi, pa bomo videli. Pa če mi samo en cent zračunajo, bom verjetno težil...

Škoda besed... brez veze, kot sem že napisal, bomo vsi tisti ki smo tako plačali dobili še stroške opomina.... spet škoda besed.

maksipes
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 8. Jan 2015 ob 20:32
T-2: Že imam
Paket: 300/50

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a maksipes » 29. Apr 2019 ob 20:18

Njihov prvi odgovor...

Spoštovani

uvodoma se vam iskreno opravičujem za morebitne nevšečnosti ob plačilu mesečnih obveznosti.

Žal nimamo na voljo podatka, zakaj se direktna bremenitev ni izvedla. V tem primeru vam svetujem, da se obrnete na svojo banko in pri njih preverite, kaj bi lahko bil razlog za neizvedeno transakcijo.

Trenutno žal nismo seznanjeni, da bi tudi pri drugih uporabnikih prihajalo do podobnih težav. Glede neporavnanih obveznosti pa smo vas obvestili preko izdanega opomina, ki ga lahko poravnate in boste s tem poravnali svoje mesečne obveznosti.

Za morebitna dodatna vprašanja smo vam vedno na voljo na številki 064 064 064 ali pa nam pišite na info@t-2.net. Z veseljem vam bomo pomagali.

Vabimo vas, da izpolnite anketni vprašalnik in s tem pripomorete k izboljšanju naše delovne učinkovitosti. Hvala vam.

S prijetnimi pozdravi,




Sent from my iPhone using Tapatalk

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a maxus » 5. Maj 2019 ob 14:02

MrTwelveTrees napisal/-a:Še komu ni "sistem" plačal položnice preko direktnega plačevanja SEPA - direktna bremenitev - NLB banka, plačila so ponavadi okoli 18 v mesecu pa so bili prazniki... pa ni bilo plačano. Ne vem kdo je za*ebal, T2 ali NLB.
Danes sem dobil izpiske iz banke intesa sanpaolo in tudi pri meni ni bil račun od T-2 poravnan.Sem šel na spletno banko a računa nisem mogel poravnati, ker je stari IBAN od T-2 ukinjen.Sem poklical pupe na podporo, da so mi dale nov IBAN in račun poravnal.Moj nos pravi, da bom naslednji račun moral reklamirati za zamudne obresti.

PS
Do danes pa nisem od T-2 dobil nobenega opomina za neplačani račun.
Slika

maksipes
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 8. Jan 2015 ob 20:32
T-2: Že imam
Paket: 300/50

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a maksipes » 5. Maj 2019 ob 14:08

In pa drugi odgovor...

Spoštovani,

iskreno se vam opravičujem za nevšečnosti. Gre izključno za našo sistemsko napako. Podatki se žal v začetku meseca niso poslali na banko. Vljudno vas prosim, da račun poravnate ročno.
Če boste potrebovali še kakršen koli nasvet ali pomoč se lahko vedno obrnete na nas. Veseli bomo vašega sporočila.

Vabimo vas, da izpolnite anketni vprašalnik in s tem pripomorete k izboljšanju naše delovne učinkovitosti. Hvala vam.

S prijetnimi pozdravi,


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9079
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 5. Maj 2019 ob 14:39

Jaz sem že v nizkem štartu, takoj ko jutri dobim račun, in če bo na njem zamudne obresti, bom takoj poslal reklamacijo. Sej se ne gre za tistih par centov, ampak za princip !

Vse stranke bi morali T2 MORAL obvestiti o tem (tistim ki ni šlo čez plačilo) ne pa da kr čakajo pa da sama stranka plača ročno če že ima SEPA.

malipizdek
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 3. Feb 2017 ob 07:26
T-2: Že imam
Paket: Tera paket

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a malipizdek » 27. Maj 2019 ob 15:41

Pozdravljeni,

ne bom razlagal kako in zakaj, zanima me le če je v T-2 redna praksa, da v primeru, da plačaš račun 9 dni po roku, da dobiš kar opomin pred izključitvijo? Poudarjam, vse ostalo je poravnano, le tekoči račun se je rok plačila zamudil 9 dni.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a webmaher » 27. Maj 2019 ob 15:54

Praksa pri vseh pošiljalcih položnice je, da, ko se izteče rok plačila si avtomatsko na črni listi.... in potem, ko pošiljajo niti slučajno ne pogledajo, če si medtem že čudežno plačal... me pa čudi, da nisi zasledil teksta, da vkolikor si že plačal je ta opomin brezpredmeten :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

malipizdek
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 3. Feb 2017 ob 07:26
T-2: Že imam
Paket: Tera paket

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a malipizdek » 27. Maj 2019 ob 19:33

Sem videl, mene zanima samo če je praksa da že takoj butnejo opomin pred odpovedjo, ker ponavadi se zgodi 1.opomin pa 2.opomin pa take bedarije pa si dolžan 2-3 obroke. Pri T2 pa kar iz prve pred izključitvijo.

Pa to še ne pomeni, da prakticiramo neplačane obroke, samo zanima me, če je pri T2 tako. Sem bil kar šokiran, kakšna izključitev neki, bemti. Kot da sem dolžan milijone.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9079
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 27. Maj 2019 ob 20:20

Najprej poglej v Horizonta če imaš status plačane vse račune.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 28. Maj 2019 ob 08:05

T-2 ima kar se tega tiče res, da takoj po opominu že "zagrozi" z izklopom in nato pride začasni izklop, ter če se še ne poravna izklop.

malipizdek
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 3. Feb 2017 ob 07:26
T-2: Že imam
Paket: Tera paket

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a malipizdek » 28. Maj 2019 ob 11:42

MrTwelveTrees napisal/-a:Najprej poglej v Horizonta če imaš status plačane vse račune.
To ne moreš verjet, pa res imam kao "3" neplačane račune. Že drugič v roku 1 leta se mi to dogaja, čeprav vedno vse pravočasno plačano, razen zdajšnjega obroka. Zgleda bo treba it osebno v poslovalnico. Kaj se dogaja v računovodstvu, da nimajo tega pošlihtanega? :grrpc:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9079
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Rok plačila položnice

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 28. Maj 2019 ob 11:49

Kar hitro v poslovalnico pa dokazila o plačilu imej s sabo.

Odgovori