TV2GO

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Stingray99
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 23. Jan 2017 ob 01:43
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

TV2GO

Odgovor Napisal/-a Stingray99 » 24. Jan 2017 ob 15:29

Danes sem še enkrat klical že ene 5ič da porihtajo ker nimam dostopa do tv2go, pa vse kar dobim je da sem se zmotil pri geslu.
Stvar je taka da se u horizont komot prijavim v prvo, sem probal preko 3 različnih naprav, potem pa ne morem kliknit na tisto okroglo ikonco tv2go, ker je ''unclickable'' (kot da ne bi bla aktivirana; enako je z ikonco naroči). Sem probal it direktno na tv2go stran ter na aplikacijo na telefonu, in se z istim geslom ne morem prijavit. Spet sem probal prek 3 naprav, prek 3 različnih omrežij in nikjer me ne prijavi not.

Kličem in se dva probata tam logirat, pravita da je vse kul, da mam aktivirano in so parkrat resetiral, in spet; tam se komot prijavijo, tu se pa ne morem (tud tista ikonca na horizontu je še zmeraj unclickable).

In spet isti odgovor, da edino kar je možno je, da sem se zmotil pri geslu. Sem za foro še resetiral geslo na simpl kombinacijo, probal ene 10x in ni šlo. Horizont se pa prijavim iz prve.

A me to en tam nateguje v glavo al kje je fora? Če lahko kakšen mod tu gor mal preveri zadevo...

(mimogrede tud tv nam že dva dni ne deluje; smo rebootal parkrat po navodilih, klical tja da resetirajo, trije so mi isto rekli naj tam kable iztaknem pa ponovno not, rebootam itd, pa zmerom črna slika na tv, tehnika pa nočejo poslat, pravijo da bodo dal naprej,... :grr: )

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV2GO

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Jan 2017 ob 15:46

S katerim brskalnikom pa se to prijavljaš* Za foro poskusi še z drugim in sporoči.
Slika


Lp, Kitl

Stingray99
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 23. Jan 2017 ob 01:43
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: TV2GO

Odgovor Napisal/-a Stingray99 » 24. Jan 2017 ob 17:19

Ja sem probal z firefoxom, pol pa se chrome in nikjer ne gre. Napise mi napacno geslo/ime, pa dam isto kot v horizont, tam je pa kul.

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3112
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: TV2GO

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 24. Jan 2017 ob 17:30

Probaj za uporabniško ime uporabiti številko priključka, če slučajno še nisi...

Stingray99
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 23. Jan 2017 ob 01:43
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: TV2GO

Odgovor Napisal/-a Stingray99 » 24. Jan 2017 ob 19:17

Evo smo zrihtali. V pogodbi so mi dali nepravilen ID, zadnji dve cifri sta bli napacni. Sem probal z pravim in dela tko kot mora. Pojma pa nimam kako da sem se lahko z napacnim prijavil v horizont.

Tudi tv sedaj dela, so tam popravili.

Odgovori