Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a Spirit » 3. Feb 2017 ob 17:32

Ali se lahko obstoječi naročnik ponovno veže in vzame enak paket, kot ga že ima?

Če je odgovor ne, ali se mi potem morda ne splača kar odpovedati naročnino in jo 1 dan kasneje zopet skleniti? Ker potem bom spet "novi" naročnik.

malipizdek
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 3. Feb 2017 ob 07:26
T-2: Že imam
Paket: Tera paket

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a malipizdek » 3. Feb 2017 ob 17:43

Pri nas smo naredili tako, da ga je vzela partnerica. Potem ga bomo čez 2 leti spet preko mene.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a Mark » 3. Feb 2017 ob 17:48

Uradno je to t.i. zloraba ugodnosti za nove naročnike, ki ni možna, čeprav se kdaj v praksi vseeno izkaže drugače.

Za obstoječe naročnike je možna vezava na GIGA/TERA, ter Oranžni diamant (Ter še nekaj izjem). Za kaj bolj podrobnega pa predlagam klic na HD ali obisk poslovalnice.

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a Spirit » 3. Feb 2017 ob 17:59

@Mark: torej, če že imam T4 GIGA, moram potem naročiti vsaj TERA, da se ponovno vežem?

Če je tako, potem se bo bolj splačalo iti na Telekom...

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a Mark » 3. Feb 2017 ob 18:01

Gre tudi na GIGA, ni potrebna menjava paketa. Pokliči na hd, poslovalnico. Je pa zadevo možno aktivirati tudi prek horizonta in vse urediš od doma.

Nikonja
Faca
Prispevkov: 168
Pridružen: 8. Apr 2008 ob 20:39
T-2: Že imam
Paket: 200/20

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a Nikonja » 3. Feb 2017 ob 22:10

Se da vse uredit če im poveš da če ti ne odobrijo greš konkurenci.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

malipizdek
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 3. Feb 2017 ob 07:26
T-2: Že imam
Paket: Tera paket

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a malipizdek » 4. Feb 2017 ob 19:11

Mark napisal/-a:Uradno je to t.i. zloraba ugodnosti za nove naročnike, ki ni možna, čeprav se kdaj v praksi vseeno izkaže drugače.

Za obstoječe naročnike je možna vezava na GIGA/TERA, ter Oranžni diamant (Ter še nekaj izjem). Za kaj bolj podrobnega pa predlagam klic na HD ali obisk poslovalnice.
Zakaj bi se pa drugače na novo vezal? Kakšne boljše ponudbe lahko T-2 da nekomu, ki je že pri njih? To je največji problem vseh ponudnikov pa bil to T-2, Amis, Simobil, Telekom, Mercator, Spar ali bilo kdo. Vedno samo novi, novi, novi....to bi bila torej zloraba. Če bom pa hodil recimo od zdaj naprej Telekom, ko bo dve leti mimo, T-2, potem spet Telekom itd., to je pa okej? Premalo se ceni že zveste stranke. (moji starši že 11 let naročniki, tašča in tast 9 let, midva 3 ali 4, nisem 100% tako da bi skoraj lahko že imela drugo vezavo proti koncu ali nekje na sredini pa ni bilo potrebe, bi bil pa jaz že vsaj 10 let pri T-2, če ne bi prej v najemu imel telemach, ki ga je imel najemodajalec) Eni nismo tako nori na denar, me pa jezi odnos do nas strank in predvsem to, da se pozabi na nas in se popusti nekemu bednemu Pro Plusu. Sem skoraj ziher, da bi tisti, ki ne bi podpisal tega, imel win win šanso, saj bi folk šel k njemu. Jaz bi, ker je T-2 tokrat pozabil name, bi jaz tudi na njih, zato bi šel tudi na to možnost, ki je po tvoje zloraba ugodnosti, jaz sem tudi bil zlorabljen in dol mi visi za druge operaterje,moj je T-2 in pričakoval bi, da delajo tudi zame, saj na dolgi rok dobijo zadovoljno in zvesto stranko. Tako pa...tudi Telekom je pred skoraj 20 leti imel pri nas neko ime, ko so pa zasrali z ISDN/ADSL, pa smo jih gladko odpikali, pa čeprav smo dobili ves denar nazaj, pa še to niso oni dali sami od sebe ampak so bili prisiljeni. Torej, odnos je pomemben, ne cena. Ker kakovost imajo, so cenejši od T-2, ampak mi niso še zdaleč tako dobri in ni problema plačat. Tokrat pa bom res dobro premislil in čakam, da vidim kaj se bo zgodilo. Če bo ostalo tako kot je, bomo vzeli samo internet ali pa se šli "zlorabo ugodnosti za nove naročnike", v vsakem primeru boste dobili od mene manj denarja.

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a Spirit » 5. Feb 2017 ob 17:54

malipizdek, roko na srce, mi smo samo ena številka. In tako se do nas tudi obnašajo. In prav tako zato tudi višajo cene zaradi enega ProPlusa.

Uporabniški avatar
RejZoR
Nadebudnež
Prispevkov: 473
Pridružen: 29. Okt 2007 ob 23:13
T-2: Še nimam

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a RejZoR » 24. Feb 2017 ob 22:27

Največja fora je, da vse firme samo gledajo kako bi privabili nov folk z akcijami, na obstoječe, večinoma (zelo) dolgoletne zveste uporabnike pa kar pozabijo. Očitno računajo, sej so ful dolgo z nami, očitno jih nič ne moti tud če nimajo nobenih ugodnosti. Samo da ne bojo nekega dne začudeni, ko bo pol userbasa kar naenkrat odšlo kam drugam in bojo mal zašvical...

Uporabniški avatar
Asterix
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 17. Feb 2007 ob 09:07
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Slovenie

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a Asterix » 25. Feb 2017 ob 12:27

T2 itak da ne bo švical
z njim je konec
vdal se je v usodo
pojedel ga bo TELEMACH 8)

potem bomo švicali vsi mi :namrec:
Ils sont fous ces Slovenes!

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a atepej » 25. Feb 2017 ob 12:31

Boljš kot pa SiKLUMP
Slika

MihaP
Faca
Prispevkov: 126
Pridružen: 2. Feb 2017 ob 12:04
T-2: Že imam
Paket: start t4

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a MihaP » 25. Feb 2017 ob 13:26

Namesto da bi dali tudi za obstoječe uporabnike enake pogoje pri ponovni vezavi.
Kelegica v Ljubljani je zdaj šla iz T2 na Telemach, ker ne misli plačevat 3eur več v paketu T4 20.
Gleda pa samo S shemo in brez zamika.
Prijatelj še ki je imel mobilno, po 1 letu nima več takšne cene je šel na na Bob.

Bodo na T2 enkrat razumeli, da vodstvo razmišlja drugače, kar ljudje želijo.

Največje bedarije od t-2:
- Mobilna paket SAMO za 1 leto cenejši :
- Večje hitrost interneta v paketih, samo za obdobje vezave
- Stranki ki bi omenila za zamenjavo operaterja bi morali ponuditi vezavo in enake pogoje kot novim naročnikom
- Lastno UMTS omrežje.... upam da je nekdo izgubil službo zaradi tega

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Obstoječi naročnik - ponovna vezava?

Odgovor Napisal/-a roCkY » 25. Feb 2017 ob 13:45

Podjetju šteje povprečna prodajna cena. S to mora preživeti in ustvariti nekaj profita. S popusti se bodo na dolgi rok operaterji sami zaklali. Prehodi jim predstavljajo strošek in iztržijo bistveno manj kot od starega pasivnega naročnika.
S "projektom" kot je ProPLus so razjezili dodaten del strank, da smo začeli razmišljat in bomo začeli "migat".
Vse več storitev je v trdno zaprtih paketih - tako kot liste za volitve v državni zbor recimo. Rezultat je slab.
Zakaj sploh paketi? Če ProPlus sodi v neko osnovno shemo. Zakaj se ne prodaja le internet maksimalna hitrost/ vsi TV kanali/ in telefonija v eni škatli?
Problem je koliko je "škatel" in kaj je v njih. Izbire je le toliko kot je "škatel". Vsebina pa je vse manj uporabna in ugodna. Iz leta v leto več je balasta čeprav je pakiranj kar nekaj.

Odgovori