Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a kingo » 26. Jul 2017 ob 15:24

Pozdravljeni, mi mogoče lahko kdo svetuje ali pa je to mogoče že kaj preračunal. Trenutno imam paket T3 tera. Kot najbolj sprejemljivega sem si izračunal paket Oranžni diamant. Sem pa malo gledal glede točk zvestobe. Pri T3 tera sem lahko na vsakih xx točk to uporabil za zmanjšanje npr. 42 EUR za HD TV. Tu pa praktično ne moreš uporabiti točk za tak namen. Razen za neke (dodatne) TV sheme za tri mesece, dodatni prostor (kar ne rabim) ali pa za kak nakup kake naprave, kar ne nameravam. Mi mogoče lahko da kdo kak nasvet.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a Tosho » 26. Jul 2017 ob 17:29

Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 26. Jul 2017 ob 17:52

Če si "priden" lahko na leto zbereš 8000 točk, to je 2x na leto po 4000, se pravi 2x po 3 mesece brezplačno XL shema, to je 3 mesece x 2 = 6 x 17 eur = 176 EUR popusta !

(ne pozabi, da konec leta t2 klub dodaja točke zvestim "starim" naročnima za vsa leta zvestobe.... razen če bodo to ukinili)

v Oranžnem diamantu tega ne moreš koristiti (XL shema)

zdej si pa zračunaj ali se ti splača.

Enote za telefonijo, dovomim da boš vzel.

Na drugem mestu, za storitvami pa so potem Televizorji in pametni telefoni, vendar pogoj da uporabiš vsaj 8000 točk, pol je ugodno in poceni, še bolje 10.000 točk sam jih najbrž ne boš dosegel.

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a kingo » 27. Jul 2017 ob 12:01

Na tem kalkulatorju je to za nas, obstoječe naročnike nemogoče izračunati. No, vsaj jaz tega ne znam.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 27. Jul 2017 ob 14:46

kako da ne ?
Pogledaš koliko dobiš popusta za 2 leti vezeve na oaranžnem paketu, primerjaš koliko zdaj plačuješ in koliko boš pol, ...

Uporabniški avatar
kingo
Model
Prispevkov: 230
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: T4 200/20

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a kingo » 27. Jul 2017 ob 15:27

MrTwelveTrees napisal/-a:kako da ne ? Pogledaš koliko dobiš popusta za 2 leti vezeve na oaranžnem paketu, primerjaš koliko zdaj plačuješ in koliko boš pol, ...
Za ta paket izračun res ni problema, ker ni razlike med novimi in starimi naročniki. Malce pa mi je težava izračunati pri T4 Tera. Tam pa neka suma (večja številka), zraven izračunana manjša številka in še nek popust. Pa zraven zvezdica, kjer samo piše, da je to za nove naročnike. kaj pa za obstoječe (o tem niti besedice). Zdaj naj pa jaz mozgam, kaj to pomeni. Žal meni to ne deluje najbolj poslovno in transparentno. Pa pri kalkulatorju bi absolutno lahko dopolnili s HD vmesnikom (vedno računa samo navadnega - katarega skoraj nima nihče več - zame je to zavajanje).

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 27. Jul 2017 ob 18:46

Mislim da ima Oranžni diamant tudi za stare naročnike enak popust, naj me kdo popravi.

Moraš vedeti da ima oranžni diamant še domačo številko z neomejenimi klici, kar je za večina uporabnikov brez veze.
Pa da ta paket vsebuje samo 1x HD vmesnik v naročnini. T4 Tera pa 2x HD vmesnik.
Pa pri T4 tera lahko menjaš programske pakete, recimo čez poletje ko manj gledaš tv vzameš M, ali greš na dopust in izlopiš vse programske sheme in 1 mmesec prihraniš 17eur = XL shema

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a atepej » 27. Jul 2017 ob 18:50

Bolj se plača vzet hbo varianto - cena je enaka!
Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 27. Jul 2017 ob 18:54

Ja, če ga gledaš redno, če pa kakšen film na mesec, pol si tega raje dol potegneš z tor. in gledaš.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Oranžni diamant - kako uporabiti točke zvestobe

Odgovor Napisal/-a atepej » 27. Jul 2017 ob 18:58

Odvisno od posameznika - glede na to da so sedaj na voljo HD verzije, HBO GO in programi na tv2go (za enkrat samo v SD ločljivosti) se je kar precej uporabnikov prestavilo nanj.
Slika

Odgovori