Nova telefonska številka 064 064 064

Splošni pogovori o T-2
starfotr
Navdušenec
Prispevkov: 554
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 14:28
T-2: Še nimam
Kraj: Vrhnika

Re: Nova telefonska številka 064 064 064

Odgovor Napisal/-a starfotr » 31. Jul 2017 ob 09:00

Ne bi rekel, če bi bila to neka X branža. Ne, telekominkacijske firme si ne morejo privoščit 080 številke. Prodajajo jih pa lahko ostalim firmam?

To je samo požrešnost.
Če se ti zdijo moje trditve napačne ali meniš drugače, si vzemi čas in pod njimi napiši, kar se tebi zdi prav.

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Nova telefonska številka 064 064 064

Odgovor Napisal/-a Anubis » 1. Avg 2017 ob 17:59

starfotr napisal/-a:So pa centri za pomoč zelo slabi zadnje čase. Spomnim se časov, ko je bil mobitel še ime. Profesionalci na liniji. Sedaj ni P od profesionalcev. Ravno tako amis. Tam so celo nekaj znali, medtem ko sedaj, komje A1, je katastrofa. T-2 itak fura študente se mi zdi da kar od začetka. Katastrofa od klicnega centra.
Ja, tega pri Mobitelu se spomnim. Je bila ena gospa, imena se ne spomnim, ko sem vedel, da ce se je ona javila, ji lahko zastavim se tako zajebano vprasanje, ona bo vedela odgovor. Odlocno in jasno odgovarjala. :pivo: Pa tudi drugje je bilo dokaj solidno (mislim, da sem NLB uporabljal) - ko sem se takrat z eno kolegico iz ZDA pogovarjal, je jamrala, kaksen obup so pri njih klicni centri, cakas zelo dolgo, potem pa nobenih konkretnih info ne dobis. In potem je prislo to tudi k nam... delitev dela na tako drobno, da ga lahko pocasi roboti prevzemajo. :jao:

Odgovori