CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročnike

Splošni pogovori o T-2
rockytmin
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant FTTH
Kraj: Tolmin

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a rockytmin » 24. Nov 2017 ob 12:52

¨Strošek naročila promocijske storitve je enkraten in sicer 2 EUR in je vedno obračunan kot doplačilo k naročenim storitvam.¨

To pa ni več neka ugodnost?!?

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 24. Nov 2017 ob 17:23

zej pa tku:
sem klical na T2 in je tetica potrebovala nekaj minut tišine (sem bil na čakanju), ker ni točno vedla kaj hočem s Cyber week ugodnostmi.
Naj bi pa baje hodili SMS-i okoli (nisem še dobil) in se preko teh SMS-ov vklopi to stvar. Rekla je pa tudi, da če ne dobim do nedelje še noben SMS, da pokličem in da se bomo dogovorili naprej (verjetno preko dopisa na info@ kaj pa vem?).

Rekla je, da tudi če že imam časovni zamik, lahko vklopim ugodnost in bi moral ob vklopu te ugodnosti biti namesto 4,99€ potem 2€ na mesec za dva meseca (če pa dodam še teh 2€ za vklop pa pride 3€ na mesec).
----> v dveh mesecih prišparam 3,98€

Za TV shemo pa je tako rekla tetica. Trenutno imam M shemo ki je 8,99€. Če vklopim L shemo je namesto 11,99 pol 2€ na mesec za to shemo za 2 meseca. Če dodamo 2€ za vklop pride 3€ na mesec.
----> v dveh mesecih prišparam 11,98€, če bi še naprej fural M shemo (pa še več programov bom mel 2 meseca)
----> skupaj prišparam 15,96€

Nekaj je...upam da je tetica prav razumela nadrejenega, ki ga je vprašala o Cyber tednu, ko sem bil na čakanju. :hmm:

Ne vem pa če se da skakat iz M na XL....po moje se ne da...

edit: Za internet nisem vprašal, ker imam zabit ta po****n baker do konca in mi ne pomaga povečanje hitrosti :grrpc:

raceboy
Model
Prispevkov: 200
Pridružen: 23. Okt 2013 ob 18:43
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO (Optika)
Kraj: Brkini

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a raceboy » 24. Nov 2017 ob 20:05

...kdo je pa tukej car in ima veze s t2 in zrihta, da v OSO Pivka odprejo profile na centrali vec kot 100mbit? namrec imam paket 300/50 ampak zaradi birokratskih zadev imam 100/50.

Sent from my Moto G 2014 using Tapatalk

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a Anubis » 24. Nov 2017 ob 21:42

rockytmin napisal/-a:¨Strošek naročila promocijske storitve je enkraten in sicer 2 EUR in je vedno obračunan kot doplačilo k naročenim storitvam.¨

To pa ni več neka ugodnost?!?
Kakor jaz razumem, je to to - 2 EUR na mesec do konca januarja. Ceprav je cudno, zakaj "enkraten", razen ce bo na decembrskem racunu vse skupaj, torej 4 EUR.

sondey
Znanec
Prispevkov: 57
Pridružen: 7. Jan 2009 ob 08:29
T-2: Že imam

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a sondey » 27. Nov 2017 ob 16:42

Gizoman napisal/-a: Za TV shemo pa je tako rekla tetica. Trenutno imam M shemo ki je 8,99€. Če vklopim L shemo je namesto 11,99 pol 2€ na mesec za to shemo za 2 meseca. Če dodamo 2€ za vklop pride 3€ na mesec.
----> v dveh mesecih prišparam 11,98€, če bi še naprej fural M shemo (pa še več programov bom mel 2 meseca)
Evo, jaz sem ravnokar klical na HD, ker še nisem dobil nobenega smsja za aktivacijo teh ugodnosti. Tam so mi razložili, da je pri tv shemi doplačilo 2€ na mesec (+ 2€ aktivacija) POLEG plačIla sheme, katero imaš običajno naročeno, torej v mojem primeru imam naročeno shemo L in bi za shemo XL ta dva meseca plačeval 11,99€ + 2€ = 13,99€ namesto 16,99€ kolikor je po ceniku. Pa še strošek aktivacije 2€, pomeni le še 2€ ceneje na mesec, kot če bi naročil XL shemo po rednem ceniku! Meni se zdi, da se je poba na HDju mal zmotil in bi bil bolj smiselni izračun tisti, ki ga je dobil Gizoman, toda komu verjeti :lol:

Naj še kakšen od t2jevcev objasni to zmešnjavo.

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a Anubis » 27. Nov 2017 ob 17:16

Zanimivo, meni je pa na callcentru razlozil, da je za placat 2 EUR aktivacija in nic drugega. :lol: Ampak se ne obremenjujem, cena bo od 2 do 6 EUR, tako da se vedno ugodno, :mrgreen:
Verjetno bodo vklopili v petek...

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 27. Nov 2017 ob 22:22

Slika

rockytmin
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant FTTH
Kraj: Tolmin

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a rockytmin » 28. Nov 2017 ob 13:34

Gizoman napisal/-a:zej pa tku:
Rekla je, da tudi če že imam časovni zamik, lahko vklopim ugodnost in bi moral ob vklopu te ugodnosti biti namesto 4,99€ potem 2€ na mesec za dva meseca (če pa dodam še teh 2€ za vklop pa pride 3€ na mesec).
----> v dveh mesecih prišparam 3,98€

Za TV shemo pa je tako rekla tetica. Trenutno imam M shemo ki je 8,99€. Če vklopim L shemo je namesto 11,99 pol 2€ na mesec za to shemo za 2 meseca. Če dodamo 2€ za vklop pride 3€ na mesec.
----> v dveh mesecih prišparam 11,98€, če bi še naprej fural M shemo (pa še več programov bom mel 2 meseca)
----> skupaj prišparam 15,96€

Nekaj je...upam da je tetica prav razumela nadrejenega, ki ga je vprašala o Cyber tednu, ko sem bil na čakanju. :hmm:
Ne verjamem, da je tako. Ti še vedno plačaš M shemo, se pravi, si poleg stroška 2€/mesečno in aktivacijo storitve 2€ na koncu na boljšem za celih 2€ (za mesec december in januar).

Uporabniški avatar
atomc
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 2. Sep 2006 ob 19:40
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Lucija

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a atomc » 28. Nov 2017 ob 17:25

Pozdravljeni,

očitno so ugodnosti le za izbrane.

Na strani https://www.t-2.net/novice/cyber-week-k ... -narocnike so popravili kako naročiš ugodnost, najprej je bilo ali s povratnim SMS s kodo akcije ali preko elektronske pošte na info@t-2.net, sedaj pa le preko SMS. Sproti popravljajo pogoje kot jim paše. :grr:

rockytmin
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant FTTH
Kraj: Tolmin

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a rockytmin » 28. Nov 2017 ob 17:35

Pozabi na akcijo, ki to ni :)

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: CYBER WEEK – kibernetični teden ugodnosti za T-2 naročni

Odgovor Napisal/-a Anubis » 5. Dec 2017 ob 17:44

Kako ste dobili tisti, ki ste narocili, tole prikazano na racunu oz. zaracunano? Da vidim, ce je za reklamirati ail je normalno.

Odgovori