Nezanesljivost brezžične optike - Ljubljana Rudnik

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
perko123
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 16. Jun 2018 ob 22:07
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga brezžična optika

Nezanesljivost brezžične optike - Ljubljana Rudnik

Odgovor Napisal/-a perko123 » 18. Jun 2018 ob 22:45

Iščem pomoč tako sodelavcev T2 in uporabnikov foruma.

Prejšnji teden, v torek, je prišlo do izpada storitev na tej lokaciji z uporabo "brezžične optike", usmrejen wifi. Od takrat naprej je dostop do interneta in tv signal izredno nezanesljiv. Večinoma časa televizija sploh ne dela, v špicah uporabe pa tudi povezava interneta upade na nekaj deset Kb.

Najprej imam vprašanje, če ima kdo kakšne informacije, ali so bo zadeva sploh kdaj uredila? Internetni dostop čez dan je še kar zanesljiv, če imam srečo s polovično hitrostjo, čim pa se približuje večer, pa je internet kot televizija neuporabna. Od petka do danes, ponedeljka, zjutraj, so bile storitve neuporabne.

Drugo pa me zanimajo informacije, glede reklamacije računa. Ker sem skoraj prepričan, da bom dobil naslednji mesec polno zaračunane storitve. Kljub javljanjem izpada storitev na pomoč uporabnikom, se zadeva nikamor ne premakne. Še celo to, danes so mi na pomoči odgovorili, da je bila napaka odpravljena že prejšnji teden v sredo, čeprav sem še v petek govoril z neko drugo osebo na pomoči in je bila zadeva v postopku. Kakšne imate kaj izkušnje s prijavo reklamacij?

P.S. tu je še trenutni rezultat speedtest-a:https://www.speedtest.net/my-result/d/1 ... 3f03eb2cc0 0.57Mb / 12.03 Mb

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3103
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Nezanesljivost brezžične optike - Ljubljana Rudnik

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 19. Jun 2018 ob 21:22

Sem bil v podobni situaciji lani. Kaj več kot to, da težiš, ti ne preostane. Ko enkrat prideš do pravega tehnika, je stvar hitro rešena... ampak do takrat je pa muka.

Uporabniški avatar
ciril88
T-2jevec
Prispevkov: 1016
Pridružen: 16. Apr 2009 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant 600/100
Kraj: Republika prlekija

Re: Nezanesljivost brezžične optike - Ljubljana Rudnik

Odgovor Napisal/-a ciril88 » 23. Jun 2018 ob 15:19

Mislim da je to rešeno...
You Can Call Me Santa Claus
Slika

Odgovori